مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. گلن هادل:من ونگر را به آرسنالي ها توصيه کردم

[QUOTE=! ALi LOVE !;183135][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black][B]به گزارش "ورزش سه"، هادل 4 سال زیر نظر آرسن ونگر در موناکو بازی کرد و با یکدیگر در سال 1988 در لیگ ‏فرانسه و در سال 1991 در جام حذفی به قهرمانی رسیدند.‏
    در سال 1996 که آرسنالی ها به دنبال پیدا کردن مربی بودند، هادل که در آن زمان سرمربی تیم ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. دوري شش هفته اي ميخيتاريان از ميادين

[QUOTE=! ALi LOVE !;183105][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black][B]به گزارش "ورزش سه"، این هافبک 25 ساله اهل ارمنستان در بازی دیروز ‏تیمش مقابل هرتا که 1 بر 0 متحمل شکست شدند، دچار پارگی ماهیچه ران شد و بنا به اعلام باشگاهش تا شش هفته دیگر ‏نخواهد توانست در مستطیل سبز حضور پیدا کند.‏
    یورگن کلوپ او ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. دليل نرفتن هوملس به سمت هواداران دورتموند

[QUOTE=! ALi LOVE !;183104][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black][B]به گزارش "ورزش سه"، این نتیجه 1 بر 0 نهمین باخت زردپوشان وست‌فالن که (سال 2012 قهرمان بوندسلیگا و جام ‏حذفی آلمان شده بودند) در فصل جاری بود.‏
    کاپیتان متس هوملس بعد از پایان بازی دیروز به سمت هواداران نرفت تا از آنها خداحافظی کند و به ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. شکست خانگي اتلتيکو مقابل ويارئال

[QUOTE=! ALi LOVE !;183102][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black][B][FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#000][FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#000]به گزارش "ورزش سه"، در حالی که شاگردان سیمئونه با توجه به تساوی بارسا، شانس خوبی برای بازگشت به رده ی دوم جدول داشتند، با شکست در این دیدار، این شانس را از دست دادند. نیمه ی اول دیدار بدون موقعیت ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. لوو: انتخاب نوير از انتخاب من مهمتر است

[QUOTE=! ALi LOVE !;183110][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black][B]به گزارش "ورزش سه"، یواخیم لوو در مصاحبه با رادیو دولتی آلمان گفت:" مسلما خیلی خوشحال خواهم شد اگر نویر انتخاب شود. این اتفاق برای من در اولویت بالاتری نسبت به انتخاب خودم قرار دارد. آرزو می‌کنم نویر این جایزه را دریافت کند چونکه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده