مشاهده RSS Feed

ya ali

اي خدا مرا اين عزت بس كه بنده ي تو باشم اين فخرم بش كه پروردگارم تو باشيتو آنچناني كه من دوست دارمپس مرا آنسان كه مي خواهي بگردان آمين

1. عشق

نقل قول نوشته اصلی توسط !Alipour! نمایش پست ها
    عشق

به تو عادت کرده بودم
    اي به من نزديک تر از من
    اي حضورم از تو تازه
    اي نگاهم از تو روشن
    به تو عادت کرده بودم
    مثل گلبرگي به شبنم
    مثل عاشقي به غربت
    مثل مجروحي به مرهم
    لحظه در لحظه عذابه
    لحظه هاي من بي تو
    تجربه کردن مرگه
    زندگي کردن بي تو
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. خداوندا تو هم يکبار عاشق شو

[QUOTE=!Alipour!;149967]خداوندا تو هم يکبار عاشق شو خداوندا ، خداوندا تو هم يکبار عاشق شو و بر گير از لب ميگون ياري بوس اشک آلود تو هم در انتظار دلبري با ترس و لرز و بيم سر آن کوچه يک ساعت بمان غمناک و اشک آلود که از درد من و راز درون من خبر گردي تو هم چون من به رسوايي ميان ده سمر گردي وفا داري
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. خَرگوش

نقل قول نوشته اصلی توسط !Alipour! نمایش پست ها
    خَرگوش پستانداری است علفخوار، از خانوادهٔ خرگوشان (Leporidae) و دارای اندامی شبیه به گربه و گوش‌های دراز و لب‌های شکافدار. دست‌های خرگوش از پاهایش کوتاهتر است. و بسیار تند حرکت می‌کند، و دارای انواع مختلف است. در حدود ۶ تا ۸ بچه به دنیا می‌آورد.

در هنگام زمستان به دلیل
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. دلشده

نقل قول نوشته اصلی توسط !Alipoor! نمایش پست ها
    چرتکه چرتکه همه چیز حساب کتاب دارد حتی احوالپرسی آدمها روابط ، دوستی ها ، محبت حتی عشق و عاشقی و حتی عاشق و معشوق انگار چرتکه ای دارند در چند ثانیه به حساب می‌رسند رویت قیمت و تاریخ انقضا می‌گذارند حالم از این همه حساب و کتاب بهم می‌خورد دلم برای احوالپرسی بی حساب و کتاب
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. افزایش سرعت مجموعه وب سایتهای سناتورها

نقل قول نوشته اصلی توسط !Alipoor! نمایش پست ها
    10 روش موثر افزایش سرعت در صفحات وب افزایش سرعت بارگزاری صفحات یکی از مسائل مهم در طراحی صفحات وب می‌باشد. در صورتی که زمان بارگزاری یک صفحه وب طولانی باشد، معمولا” کاربران از مشاهده آن صفحه صرف نظر می‌کنند و دیگر به آن باز نمی‌گردند این به معنی از دست دادن کاربران سایت می‌باشد که برای مدیران یک سایت اصلا” خوشایند نیست. در ادامه ده روش موثر برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات وب بیان می‌شود.
    1- استفاده از CSS برای ایجاد قالب و طرح صفحه به جای Table CSS یا Cascading Style Sheetsها به دلایل
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده