خدایا! ما اگر بد کنیم تو را بنده های خوب بسیار است... اما تو اگر مدارا نکنی ما را خدای دیگر کجاست؟ "

" بستــــــــــــرم ..... صدف خالی یک تنهــــــــــــــائیست.، و تو چون مـــــــــروارید ...گردن آویز کسان دیگری.... "

" هنوز هم دهان تنهائیم آب می افتد ، برای یک قطـــــــــــــــــــــره بودنت "

" دوری ز منو ، ز دوریت می سوزم نزدیک منی ، از آتشت می سوزم آخـــــــــــــــــــر چه کنم؟ چه خاکـــــــــــــــی بر سر ریزم؟ از دیدن و از ندیدنت می سوزم "

" قليون قلبم ديگه كام نميده.فكر كنم زغال دوريت تنباكوي دلمو سوزونده "

" این "دنیای مجازی " "دنیای واقعی " خیلیارو خراب کرد...!!! "

" زندگی باور می خواهد، آن هم از جنس امید، که اگر سختی راه، به تو سیلی زد، یک امید قلبی به تو گویدکه خدا هست هنوز... "

" عزیزم واسه کسی دوروئی کن که حوصله همون یه روتَم داشته باشه... "

مدام میگفتی خیالت تخت من وفادارم.... و من چه ساده لوحانه خیالم را تخت کردم، تختی برای عشقبازی تو با دیگری "

" صبورانه در انتشار زمان بمان؛ هر چیز در زمان خودش روی می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند، در ختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند. "

" من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند "

" خداوندا .... کاری کرده ام مرا ببخش... از تو چه پنهان یکی را هم قد تو دوست دارم "

" این روزها : همه ادعا دارند طعم خیانت را چشیده اند، همه ادعا دارند که بدی را به چشم دیده اند، همه ادعا دارند که تنهایی را کشیده اند، این دنیا رو کی پس به گند کشیده؟؟! "

" بالاتر از شکستن دل، اعتمادی است که تخریب می شود. " "

" ساقط کردن زندگی دیگران سرگرمی فاشیستی است,درست مثل شلیک کردن به کبوتران "

" بعضی وقت ها انقدر تنها می شوم که دلم می خواهد صدایم کنند حتی اشتباهی "

" چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است "

" تو آسمون بعد از یک ارتفاعی دیگه هیچ ابری وجود ندارد، پس هر وقت آسمون دلت ابری شد با بارا نجنگ، فقط اوج بگیر....... ........ "