صادق گودرزي در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرين شرايطش و بررسي و نظر پزشکان معالجش گفت: پرويز عالي، به عنوان نماينده فدراسيون کشتي پيگير امور است؛ تا کنون پرونده پزشکي من به 4 - 5 فوق تخصص و پروفسور ارائه شده است و نظر همه بر انجام عمل جراحي بوده است.

وي ادامه داد: باورم نمي‌شود که ديگر نمي‌توانم کشتي بگيرم و هنوز هم شوکه هستم. پزشکان گفته‌اند اين زائده و لخته خون در مکان حساسي قرار دارد و اگر اقدام به انجام حرکات ورزشي سنگين کنم به طور قطع آسيب جدي خواهم ديد. لخته خون اطراف نخاع را گرفته است و هر لحظه ممکن است با فعاليت بدني شديد ملتهب‌تر شود و به نخاع آسيب برساند.

دارنده 4 مدال نقره و برنز جهان تصريح کرد: فعلاً با دستور پزشکان در استراحت مطلق قرار دارم. اگر اين امکان وجود داشت که با عمل جراحي به تشک کشتي برگردم حتماً اين کار را انجام مي‌دادم، اما با توجه به اينکه چه عمل کنم چه نکنم، ديگر نمي‌توانم کشتي بگيرم تمام تلاشم بر اين است که بدون عمل جراحي سلامتي‌ام را به دست آورم مگر اينکه ديگر چاره‌اي نباشد.

دارنده مدال نقره المپيک لندن تصريح کرد: فعلًا با استراحت، دردي که در دستم وجود داشت تا حدود زيادي بهبود پيدا کرده است و اميدوارم با استراحت بهتر شوم. قرار است 17 دي ماه پروفسور باباپور بار ديگر معاينه‌ام کند و نظر نهايي را بدهد.

گودرزي خاطر نشان کرد: رسول خادم پيگير کارها است و در اين مدت زحمات زيادي کشيده است. قرار شده تا نظرات نهايي پزشکان به صورت کتبي در اختيار وي قرار گيرد و تصميم نهايي در اين مورد گرفته شود.