سلام
دوستان عزیزی که این روزها به صورت شبانه روزی از وقت خودشون زدن و خیلی تلاش کردن ، ببینن دعوای شخصی 2 تا از کاربران سایت به کجا رسیده و حسابی نظر دادند ، نمک پاشیدن و ...
کاربران و مدیران زیادی در سایت وجود داشتند و دارند و همیشه شاهد دعوای بین دخترها بودیم ، که این مسائل بین پسرها اصلا وجود نداره .
در مورد شایعات گفته شده درباره جانب داری یا طرفداری من از بعضی کاربران باید بگم ، هیچ یک از کاربران سایت دوست دختر یا خواهر یا همسایه یا ... من نبوده ، نیست و نخواهد بود .
اگر کسی ادعای رابطه نزدیک و صمیمی با من کرد یا حرف از دوستیو عشق عاشقی زد ، دروغی بیش نبوده و به راحتی میتوانید به این گفته به دید یک جک خنده دار نگاه کنید و طرف مقابل را کاملا مسخره کنید .
در صورت وجود همچین رابطه ای حتما به صورت عمومی اعلام میکنم .

در این مدت شاهد پیامهای دوستانی بودم که به دلیل بی اطلاعی از بعضی اتفاقات افتاده نظراتی را ارسال میکنند و داستانهایی را که فقط زاده ذهن خودشان هست را برای دیگران تعریف میکنند .
باید بگم دوست عزیز تا زمانی که اطلاعات کافی از موضوعی را ندارید خواهش میکنم نظر ندین و باعث اختلاف و گمراهی دیگر کاربران نشوید .

خوب اینکه کسی وارد محیط شخصی کاربر دیگری شده ، هک و یا امنیت پایین وب سایت سناتورها نبوده ، نام کاربری که وارد آن شده اند قبلا توسط خود کاربر ایجاد شده بوده و پسورد این نام کاربری را از قبل داشته .
من هم مثل شما معتقد هستم کار ایشان اشتباه بوده و چه به درخواست خود کاربر و یا به تصمیم خودش نباید وارد محیط کاربری دیگران میشدند.
ولی کوتاهی در مورد امنیت محیط کاربری و تغییر ندادن پسورد شخصی توسط کاربر و به وجود آمدن این مشکل کاملا به عهده خود کاربر میباشد و نباید دیگران را متهم کرد ، هر چند ما انتظار نداشتیم ولی خود کاربر پسورد یاهو ، مستری و ... خود را به صورت عمومی پخش کرده و این کار دلیل بر بی اهمیت بودن محتوا و موارد شخصی و حتی امنیت سایت از نظر این کاربر بوده است .
وب سایت سناتورها هر چند ماه یک بار به صورت خودکار به کاربران پیامی مبنی بر اینکه پسورد خود را عوض کنید ارسال میکند که باز هم بی توجهی کاربران باعث از بین رفتن امنیت محیط کاربری آنها میشود.

برداشته شدن مستری این کاربر به دلیل رعایت نکردن قوانین امنیتی سایت بوده و هیچ ربطی به دعوا یا طرفداری از دیگران ندارد .
کاربر متخلف به هر دلیلی پسورد مدیریت خود را در اختیار عموم قرار داده و باعث بروز مشکلات و اخراج بی دلیل چندین کاربر توسط ... شده است .
طبق قوانین سایت تحت هیچ شرایطی نباید مدیران نام کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهند .

کاربران متخلف انتظار دارند تخلفهای خودشان با یک ببخشید یا اشتباه کردم حل شود ولی کاربر دیگر را به صورت حضوری اعدام کنیم واقعا از این همه ... شما در عجب هستم .
برای هر دو کاربر جریمه هایی اجرا شد که عنوان نمیکنم .
باید بگم هر دو کاربر دوستان خوب یکدیگر بوده و هستند و امیدوارم موضوع پیش آمده بین آنها حل شده و دوباره رابطه خوبی با یکدیگر داشته باشند .
در آخر باید بگم مسائل شخصی و پیامهای خصوصی که بین کاربران ارسال میشود ، به من و مدیران سایت ربطی ندارد ، پس در پیام های خود ارسال نکنید که فلان کاربر در خصوصی این چنین گفته ...
من مسئول گفته ها و کارهای زشت یا خوب دیگران نیستم ، کارهای هر شخصی نشانه تربیت خانوادگی و ذات درونی خودش هست .
رفتار مدیران در سایت طبق قوانین مدیریت سایت نظارت میشود و در صورت پیش امدن مشکلاتی خارج از قوانین سایت بعد از برسی تصمیماتی گرفته خواهد شد ، که یا به صورت شخصی میباشد یا با نظر دیگر مدیران سایت ، و کاربران سایت حق دخالت در این مسائل را ندارند
مشکلات پیش امده ، برخورد با کاربران یا ... به صورت عمومی عنوان نمیشود .
از همه دوستان خواهش میکنم در صورت به وجود آمدن مشکلات این چنینی به جای بحث ، دعوا و ... با اطلاع دادن به من و دیگر مدیران سایت سعی در حل موضوع نمایند و از عمومی شدن این مشکلات جلوگیری کنند.

میدونم ارسال نظرات بعضی از دوستان همچنان باعث سوئتفاهم و ناراحتی دیگران میشود پس این تپیک را میبندم و اگر مشکل یا نظری داشتید میتوانید به صورت خصوصی برای من ارسال نمایید
امیدوارم همه شما دوستان عزیز شرایط این سایت و من را درک کنید
همه فکر خودشون هستند ولی هیچ یک از کاربران فکر نمیکنند با لجبازی های بچگانه یا بحث و دعوا در عمومی باعث ناراحتی من و بهم ریختگی محیط وب سایتی میشوند که فقط بخاطر استفاده خودشان ایجاد شده است .

موفق پیروز باشید