پرونده مرد جنايتکار که پس از قتل هولناک دوقلوهايش، خود را حلق آويز کرده بود براي رسيدگي به اداره دهم پليس آگاهي ارجاع شد.
به گزارش مردم سالاری، غروب 23 دي ماه امسال زني در تماس با مرکز فوريتهاي پليسي 110 اعلام کرد همسر سابقم به همراه دو پسر 4 ساله ام در خانه حضور دارند اما هر چه در مي زنم کسي در را باز نمي کند به همين خاطر احتمال مي دهم اتفاقي ناگوار براي آنها رخ داده باشد.
در ادامه تيمي از ماموران خود را به خانه مورد نظر در خيابان دامپزشکي رسانده و پس از بازکردن در خانه با دستور قضايي، با صحنه اي هولناک روبرو شدند. پدر 34 ساله خانواده به نام محمدرضا خود را از چارچوب در حلق آويز کرده بود. آثار بريدگي بر روي گردن مرد جوان نشان مي داد قبل از خفگي، ضربات چاقو به گردن وي اصابت کرده است.
در ادامه ماموران براي پيدا کردن دوقلوهاي چهار ساله به نام هاي پويا و پارسا به جستجوي خانه پرداخته و پس از بازکردن درب حمام با جسد آنها در کنار يک تشت آب روبرو شدند. بررسي هاي اوليه نشان مي داد دو کودک خردسال در داخل اين تشت آب به طرز هولناکي خفه شده بودند.
تيم جنايي با حضور قاضي جمشيدي و کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تحقيقات براي افشاي راز اين جنايت را آغاز کرده و در بازرسي خانه يک نامه پيدا کردند که محمد رضا در آن مدعي شده بود براي انتقام از همسر سابقش دو کودک خود را خفه کرده است.
ماموران سپس از مادر دو کودک تحقيق کردند که زن جوان در حالي که به شدت گريه مي کرد گفت من و محمدرضا از چندي قبل با هم اختلاف پيدا کرده و هر روز اين اختلاف شديدتر مي شد. امروز با مراجعه به دادگاه به صورت توافقي از هم جدا شديم.
به دليل اينکه دادگاه حضانت پويا و پارسا را به من داده بود محمدرضا از من خواست اجازه دهم آنها ساعتي پيش پدرشان بمانند. از ظهر تا غروب چند بار با همسر سابقم تماس گرفتم تا به دنبال بچه ها بروم اما او هر بار به بهانه اي از من مي خواست اجازه دهم پويا و پارسا بيشتر نزد او بمانند. حوالي ساعت 5 ديگر او به تلفن هايش پاسخگو نبود که اين موضوع باعث شد به ماجرا مشکوک شده و به اينجا بيايم.
با تکميل تحقيقات مقدماتي جسد قربانيان به پزشکي قانوني منتقل شد. سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي در اين باره گفت: پرونده اين جنايت هولناک به اداره دهم پليس آگاهي ارجاع شده و تحقيقات پليس در اين زمينه همچنان ادامه دارد.