نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بیماری سرطان مرتضی پاشایی + عکس

معاونت سایت

Icon18 بیماری سرطان مرتضی پاشایی + عکس

مرتضی پاشایی خواننده معروف و محبوب پاپ ایرانی متاسفانه به سرطان معده مبتلا شده است و در حال حاضر شیمی درمانی می کند …
    متاسفانه مرتضی پاشایی سرطان معده داره و الان در حال شیمی درمانی هست.. برای ایشان آرزوی سلامتی میکنیم و امیدواریم سلامتی جسمانی خودش رو هرچه زودتر به دست بیاره …به امید خدا !

معاونت سایت

New 2 آخرین اخبار از وضع جسمانی مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی خواننده پاپ کشورمان مدت کوتاهی است که با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می کند که در بیمارستان نیکان تهران بستری شده است.

مهدی کرد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا تصریح کرد: پاشایی صبح امروز تحت عمل جراحی معده قرارگرفت و بیماری حادی ندارد .

یادآور می شود : پاشایی هم اکنون در بیمارستان نیکان تهران بستری است .

پاشایی متولد ۱۳۶۳ تهران است و در رشته گرافیک تحصیل می کند. وی فعالیت موسیقی را از ۱۴ سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد .

دلخوری، یکی بود یکی نبود، به خدا، بیا برگرد، تنهایی، آرزو، برو، عشق یعنی این، در دقیقه آخر، ستایش ، مثل شیشه ، جاده یک طرفه و یکی هست ، از جمله آثار این خواننده جوان است.

جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی از زبان خودش:
    شرح صحبتهای مرتضی پاشایی چنین است :
    سلام عرض می کنم خدمت شما و همهء مردم عزیز کشورم
    حقیقت مطلب این که خودم از شایعاتی که از گوشه و کنار در مورد حاد بودنِ وضعیتِ بیماریِ خودم شنیدم و مطالعه کردم شوکه شدم
    بنده به دلیلِ ناراحتی و ریفلاکسِ معده به پزشک مراجعه کردم که بعد از انجامِ آندوسکوپی مشخص شد که متاسفانه مدتهاست دچار زخم معده ای هستم که در واقع علت اصلی کاهشِ وزنِ بنده بوده .
    بعد از مشورتِ تیمِ پزشکی تصمیم بر این شد که با انجامِ یک عملِ جراحی این زخم از معدهء بنده برداشته شود.
    خوشبختانه دوشنبه صبح این جراحی با تلاشِ آقایانِ دکتر شریفی ، ایروانی و زمانی ، با موفقیتِ کامل انجام شد و به صلاحدیدِ تیمِ پزشکی چند روزِ آینده را برای سپری شدنِ دورانِ نقاهت در بیمارستان خواهم بود
    به یاری خداوند آخر هفته از بیمارستان مرخص شده و طیِ چند روزِ کوتاه آهنگِ جدیدم منتشر خواهد شد که امیدوارم مثلِ همیشه مورِدِ لطفِ مردمِ عزیزمان قرار بگیرد .
    سیزدهم دی ماه ان شا الله پس از صدور مجوز های لازم تیتراژِ سریالِ عصر پاییزی رو با صدای بنده خواهید شنید
    دوستتان دارم تا ابد
    مرتضی پاشایی
    مهدی کرد مدیر برنامه های مرتضی پاشایی صحبتهای وی را چنین تکمیل کرد :
    به امید خدا بعد از ماهِ صَفَر تورِ جدیدِ کنسرتهای شهرستانها آغاز شده و اسفند ماه هم در تهران اجرایی قوی تر از همیشه خواهیم داشت
    شک نکنید مرتضی با عشق فراوان و تلاشی بی پایان به ساختن خاطراتی زیباتر برای شما ادامه خواهد داد.
    ———————————————— ———————————————— —————
    آپدیت خبر ۱۷ فروردین ۹۳
    دوستان عزیز براتون کلیپی رو در زیر قرار دادم که هم بصورت لینک دانلود و هم پخش انلاین
    تو این کلیپ که واسه برنامه تحویل سال ۹۳ شبکه دو هست با اجرای فرزاد حسنی و ازاده نامداری
    مرتضی پاشایی در پایان مصاحبه ایی رو انجام میده و دقیقا در مورد بیماریش توضیح میده که در حال بهبودیه

پسوورد فایل:www.senatorha.com
    فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2014/04/18 در ساعت 12:52

کلمات کلیدی این موضوع