نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مرتضی پاشایی به icu منتقل شد+تصاوير

معاونت سایت

New 2 مرتضی پاشایی به icu منتقل شد+تصاوير

مرتضي پاشايي خواننده محبوب موسيقي پاپ ايران روز جمعه با وخامت وضع جسماني‌اش به بخش آي سي يو بيمارستاني در تهران منتقل شد.

اين خواننده جوان موسيقي ايران در ادامه مبارزه با بيماري سخت، از چند روز پيش در بيمارستان بستري شد و در وبسايت خود همزمان با شبهاي دهه اول محرم و عزاداري حسيني، خطاب به هوادرانش نوشته بود: سلام برای ادامه درمانم یه چند روزی بیمارستانم. هر سال تو این شبها جایی بودم که دلم می خواست. امسال قسمت نشد. شما که می رین به یاد منم باشین. دوستتون دارم تا ابد. شادمهر عقیلی خواننده ايراني مقيم آمريكا در پيامي كه در سايت پاشايي منتشر شد نوشت: هنرمند خوب کشورمون مرتضی پاشایی عزیز که این روزها داره با بیماری میجنگه و در عین حال به کار و فعالیت هنریش ادامه میده.برایش آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم به زودی بتونه با سلامتی کامل بازهم مثل گذشته کارهای زیبا ارائه بده. مرتضی پاشایی در پاسخ به عقيلي هم پاسخ داد: ممنون از شادمهر عزیز برات آرزوی بهترین ها رو دارم.

رضا صادقی هم در پيامي نوشته بود: سلام به همه دوستان جانم، توى اين شبهايى كه به هر بهانه ايي وصل ميشين اين جون با عشق و با هنر سرزمين رو دعا كنين، نميدونم چرا ولى امشب يكدفعه دلم براش دعا كرد.... مرتضى پاشايى يك جون با اخلاق كه من قلبا دوسش دارم و صميمانه دعا ميكنم امشب براش، شماها هم با درون صاف و زيباتون براش از خدا سلامتى و ارامش بخواهين..... امين. مرتضی پاشایی هم چنين به صادقي پاسخ داد: ممنون از رضا صادقی عزیزم امیدوارم هرجا که هست موفق و پیروز باشه.

از سوي ديگر قاسم كويتي پور مداح و خواننده ترانه هاي حماسي و اجتماعي نيز جمعه شب در برنامه اي در شبكه سه سيما از مردم خواست براي سلامتي مرتضي پاشايي دعا كنند.

امیدوارم حاله مرتضی پاشایی عزیز خوب شه از طرف تیم مدیریت سناتورها
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2014/11/09 در ساعت 21:03

کاربر سایت

براش دعا میکنم زود تر خوب بشه واقعا مرتضی پاشایی شاهکاره... امیدوارم زود تر خوب بشه

کلمات کلیدی این موضوع