به گزارش "ورزش سه"، هادل 4 سال زیر نظر آرسن ونگر در موناکو بازی کرد و با یکدیگر در سال 1988 در لیگ ‏فرانسه و در سال 1991 در جام حذفی به قهرمانی رسیدند.‏
در سال 1996 که آرسنالی ها به دنبال پیدا کردن مربی بودند، هادل که در آن زمان سرمربی تیم ملی انگلیس بود، به ‏مدیران باشگاه توصیه کرد تا آرسن ونگر را به خدمت بگیرند.‏
او به خبرنگاران گفت:" بازی کردن برای ونگر هیجان انگیز بود. من از هر ثانیه بازی زیر نظر او لذت بردم. آرسن ‏چیزهای جدید زیادی به من یاد داد؛ شیوه های تمرینی، گرم کردن و حتی شیوه سرد کردن بدن بازیکنان که او استفاده می ‏کرد، جدید بود. در همه سال هایی که من در تاتنهام بودم، ما هرگز روی سرد کردن بدن کار نکردیم. ‏
ما به شیوه قانونی، تزریق ویتامین انجام می دادیم. فیزیو تراپ تیم، میشل فرانکو، چشم من را به چیزهای زیادی باز کرد. ‏کارهای او واقعا معجزه آسا بود. می دانم هواداران تاتنهام از شنیدن این موضوع خوشحال نمی شوند اما سال ها بعد، ‏زمانی که سرمربی انگلیس بودم، دیوید دین (نایب رئیس وقت آرسنال) از من در مورد آرسن پرس و جو کرد و من تنها ‏گفتم "برو و او را به باشگاهت بیاورد. او موفق خواهد بود."‏
ونگر در دومین فصل حضورش در آرسنال قهرمان لیگ برتر شد و دو بار دیگر در سال های 2002 و 2004 هم این ‏جام را فتح کرد. او 5 قهرمانی در جام حذفی و 5 قهرمانی در کامیونیتی شیلد هم دارد.‏