صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: عكسهاي عجيب غريب

New 1 عكسهاي عجيب غريب

حشره ای عجیب
    اسم این حشره Phyllium

بیش از ۸ سانتیمتر طول و بدنی پهن دارد. بدن سبز رنگ که دارای رگه‌های رگبرگی شکل به رنگ قهوه‌ای روشن است. این حشره متعلق به راسته Phasmida و خانواده Phylliidae است

اسم علمی این حشره Phylliidae ، و اصطلاحاً حشره برگی هم بهش میگن .بیشتر تو جنوب و جنوب شرقی آسا و همچنین استرالیا یافت میشه.

New 1 مراحل تشکیل یک تخم مرغ به جوجه

New 1 گرفتار شدن یک مار در تار عنکبوت

پیش فرض سراشيب ترين خيابان دنيا(تصویر)

تصاويري از خيابان بالدوين در شهري (Dunedin) در جنوب نيوزلند شيب اين خيابان در انتها به 19 درجه مي رسد.

آهوی زیبای ناقص الخلقه

عکس؛ لحظه فرو ریختن یک پل عظیم در آمریکا بر روی اتومبیل‌ها

New 1 آيا اسم اين كار شجاعت است يا حماقت ؟

آيا اسم اين كار شجاعت است يا حماقت ؟

پیش فرض رستوران نظامي در لبنان , كي جرات داره صورتحساب رو نپردازه

رستوران نظامي در لبنان , كي جرات داره صورتحساب رو نپردازه

New 1 ساختماني با طرح اسكناس رايج همان كشور

اين ساختمان در كاناس در ليتواني قرار دارد ،سازنده آن اعتقاد دارد پول روي رخت رشد نميكند ، بلكه روي ساختمان رشد مي‌كند. نماي آن از ۴۵۰۰ قطعه شيشه ميناكاري شده كه در هلند ساخته شده و حمل شده ساخته شده است ، طرح نما از اسكناسي مربوط به ۱۹۲۶ برداشت شده است .

پیش فرض عكسي كه دنيا را تكان داد

عكسي كه دنيا را تكان دادشايد شما با اين عكس آشنا باشيد . اين عكس در ۱۹ آگوست سال ۱۹۹۹ توسط مايكل كلنسى عكاس مجله يو.اس تودي گرفته شده است .

جنيني كه در اين عكس دست جراح را در دست خود گرفته جنيني است كه دچار بيماري مادرزادي اسپاينا بيفيدا ( spina bifida ) (بيرون زدگي نخاع به علت بسته‌نشدن كانال نخاعي ) بوده است . در صورتي كه حاملگي و رشد جنين به همين شكل ادامه مي يافت در ماه هاي آتي احتمال مرگ و يا فلج جنين بسيار بالا بود و براي اولين بار در تاريخ پزشكي قرار شد اين جنين در هفته ۲۱ بارداري در داخل رحم مادر توسط جراح تحت عمل قرار گيرد .
    نام اين كودك ساموئل ( Samuel Armas ) و نام جراح دكتر جوزف برونر ( Dr. Joseph Bruner) است . اين عمل در يك مركز پزشكي دانشگاهي ( Nashville’s Vanderbuilt University Medical Center ) انجام شد.
    اين عكس بارها در اينترنت انتشار يافت بدون آنكه داستان واقعي آن در جايي ذكر گردد و هر چه انتشار يافت بيشتر به افسانه و تخيلات گويندگان آن ارتباط داشت .
    بعد از عمل ، اين جنين ( ساموئل فعلي ) دست خود را از داخل رحم خارج كرد و انگشت جراح را در دست گرفت و با قدرت فشرد به شكلي كه دكتر برونر در تن خود ارتعاش و مورموري را احساس كرد . در اين لحظه عكاس يو.اس.تودي كه براي ثبت تاريخ اولين جراحي داخل رحم در محل حاضر بود تصويري را شكار كرد كه افكار عمومي جهان را تحت تاثير قرار داد.
    عكاس مي گويد من در كناري ايستاده بودم و به رحم مادر نگاه مي كردم ناگهان لرزش رحم را ديدم و خواستم از آن عكس بگيرم كه ناگهان يك دست از داخل آن خارج شد و دست جراح را فشرد . من عكس خود را گرفته بودم و اين داستان آنقدر سريع بود كه پرستار پشت سر من فرياد كشيد وآي چه اتفاقي افتاده است .
    اين عكس به سرعت در فاكس نيوز و سراسر جهان ارتباطات انتشار يافت .
    هيچكس ، هرگز نخواهد فهميد كه اين يك اتفاق بود و يا يك تشكر واقعي .

New هتلي در آلمان كه دقيقا از روي زندان آلكاتراز ساخته شده

اين هتل كه در جنوب غربي آلمان در شهر Kaiserslautern ساخته شده داراي 52 اتاق مي باشد كه دقيقا شبيه سلول هاي زندان آلكاتراز مي باشد . مهمانان اين هتل از لباس راه راه شبيه لباس هاي زندان استفاده مي كنند و در هاي اتاق آنها همانند درب هاي بزرگ و فلزي زندان آلكاتراز مي باشد. مهمانان مي توانند از بار هتل استفاده كنند و يا از اتاقشان سفارش غذا بدهند كه البته غذا فقط از دريچه كوچك مخصوص داده مي شود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع