صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: مشکلات مربوط به چت روم را در این تپیک مطرح نمایید .

New 1 مشکلات مربوط به چت روم را در این تپیک مطرح نمایید .

کسانی که ban شده اند تنها با تایید مدیری که ban کرده از ban خارج خواهند شد .

کسانی که مشکل پسورد دارند از قسمت ثبت نام در خواست پسورد مجدد نمایند.

به هیچ عنوان درخواست master یا admin شدن نکنید .

تغییر نام کاربری برای کاربران

شرایط مدیریت در چت روم سناتورها

azkaa
    مهمان

سلام دوستان
    نمیدونم چرا من نمیتونم وارد چت روم سناتورها شوم نه اینکه ban یا چیزی باشم نه همه مراحل رو میرم تا میرسه به موقع دانلود روی همون صفر میمونه و تکون نمیخوره میشه بگید علت چیست
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط azkaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم چرا من نمیتونم وارد چت روم سناتورها شوم نه اینکه ban یا چیزی باشم نه همه مراحل رو میرم تا میرسه به موقع دانلود روی همون صفر میمونه و تکون نمیخوره میشه بگید علت چیست
    ممنون از شما
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم مشکل از فلش پلایر شما باشه
    به وب سایت سناتورها دات نت چت روم فارسی اتاق چت چت روم ایرانیان چت نوشتاری چت روم سایت چت فارسی چت روم ایرانیان farsi chat persian rooms,chat room مراجعه کنید و آخرین ورژن این برنامه را دانلود نمایید .

azkaa
    مهمان

سلام
    من فلش پلیر رو نصب کردم اماهنوز مشکل دارم و لود نمیکنه
    راستی من یه بار کامپیوترم رو بردم تعمیر کردم و از اون به بعد اینطور شد قبلا" میتونستم بیام
    قبل از تعمیر توی سایت هایی که جاوا لازم داشت نمیتونستم برم اما حالا میتونم برم اما عوضش توی سایت شما نمیتونم بیام بنظرتون علتش غیر از فلش پلیر چی میتونه باشه

مرسی از راهنماییهای شما

New 1

نقل قول نوشته اصلی توسط azkaa نمایش پست ها
    سلام
    من فلش پلیر رو نصب کردم اماهنوز مشکل دارم و لود نمیکنه
    راستی من یه بار کامپیوترم رو بردم تعمیر کردم و از اون به بعد اینطور شد قبلا" میتونستم بیام
    قبل از تعمیر توی سایت هایی که جاوا لازم داشت نمیتونستم برم اما حالا میتونم برم اما عوضش توی سایت شما نمیتونم بیام بنظرتون علتش غیر از فلش پلیر چی میتونه باشه

مرسی از راهنماییهای شما

سلام دوست عزیز
    اگر از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید
    بهتون پیشنهاد میکنم ازمرورگر فایر فاکس استفاده نمایید .
    از این لینک آخرین ورژن آن را دانلود نمایید
    و سپس زمانی که مرورگر شما بسته است فایل فلش پلایر که همین جا ضمیمه کردم اجرا کنید .
    قطعا دیگر با هیچ سایتی مشکل پیدا نخواهید کرد .
    فايل هاي پيوست شده

azkaa
    مهمان

مرسی مشکلم حل شد
    خیلی خیلی مرسی

سلام منم مشکل لود شدن دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط m_pasha نمایش پست ها
    سلام منم مشکل لود شدن دارم
    سلام
    نرم افزار flash player را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید

چت روم فارسی سناتورها | چت فارسی | چت ایرانی | چت روم | اتاق چت |چت ایرانی | سایت چت فارسی | farsi chat iran chat persian

با سلام خدمت مدیریت سایت من هم موزیلا را نصب کردم و هم فلش پلیر را تا دو روز پیش وارد چت می شدم اما 2 روز است که نمی توانم به چت روم بروم خواهش می کنم مشکل من رت حل کنید

مدیر بازنشسته

24

پيمان عزيز سلام مشكل از موزيلا و فلش پلير و غيره نيست متاسفانه خيلي از بچه هاي روم از جمله خود من اين مشكل ورود به چت رو پيدا كرديم كه صد البته بخاطر مسائل اخيره و ورود به چت رومها مشكل شده كه ايشالله با اروم شدن اوضاع اين مشكل برطرف ميشه شما هم صبوري كنيد و بادانلود انواع و اقسام برنامه ها برا خودتون هزينه درست نكنيد تا چند روز اينده حتما ميتونيد ورود بگيريد به اميد ديدار همه دوستايي كه نميتونن وارد چت بشن

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع