نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نامه ای به خدا

Eh نامه ای به خدا

نامه ای به خدا
    سلام
    خدا جونم امروز دلم گرفته خاستم برات نامه بنویسم بهت بگم که دلم چی میخاداخه هرچی به مامانم میگم به بابام میگم به حرفم گوش نمیدن
    خداجونم من ازت چندتا چیزمیخام اولیش اینکه به دوستم دوتا چشم بدی اخه چشماش دیگه دنیا رونمیبینه نه اینکه نمیبینه چشم داره ولی نمیتونه ببینه که همسایشون دوچرخه داره اون نداره یا دختر همسایه روسریش خیلی خوشگل ترازمال اونه
    خدا جونم دومین چیزی که میخام اینه من دستاموهرچی بالامیبرم بهت نمیرسه چرا نمیرسه اخه من دوست دارم بغلت کنم
    خداجونم سومیش اینکه به همه ی ادمایه قلب خوشگل مهربون بدی اخه میخام همشون خوشحال باشن
    خداجونم یادم رفت بگم اون کبوتره که بهم دادی یادته بالش شکسته خودت کمکش کن زودی خوب بشه
    خدا جونم میدونی که من به جزتوبه کسی نمیتونم حرفاموبگم اخه خیلی مهربونی پس فراموشم نکن
    وای یه چیز مهمتر یادم رفته بودخدای مهربونم مامان بابام میگن همیشه اولین چیزی که ازخدا میخای این باشه ولی من اخربهت میگم اخه میخام توبیشترنگاش کنی تا زودتراجابت بشه ظهور امام زمانومیخام که ماهم توصف یارانش باشیم
    وسلامتی همه مخصوصا بابامامانم دوستای خودت دوستای خودم دوستای ملتمون
    خدا جون ممنون که به حرفام گوش کردی
    دوستتدارم خدای مهربونم
    دوستتدارم

خیلی عالی بود_ آفرین
    انشالله دعاهات مستجاب بشه..................... الهی آمین
    sami313

کاربر سایت

اگر وقت داري براي منم دعا كن تا از بن رها بشم و بتونم دوباره به چت بازگردم من خيلي از كاري كه كردم بشيمونم

کاربر سایت

انشالا دعا همه مستجاب بشه

کلمات کلیدی این موضوع