مهريه عجیب يک زن تنیس باز
زن تنيس بازي که به خاطر علاقه اش به اين ورزش با مهريه 1978 عدد توپ تنيس به عقد مردي درآمده بود پس از هفت سال زندگي مشترک با بخشش مهريه اش از همسرش جدا شد.

به گزارش اعتماد،اين زن که شيما نام دارد چندي قبل به شعبه 268 دادگاه خانواده رفت و خواستار جدايي از همسرش شد. او به قاضي حسن عموزادي گفت؛ من و شوهرم ياسر هفت سال قبل زندگي مشترک مان را شروع کرديم. آشنايي ما از صف بانک شروع شد.

ياسر مدير يک شرکت بزرگ تجاري بود. يک روز وقتي او براي انجام کارهاي مالي اش به بانک آمده بود با هم آشنا شديم. چون بانک شلوغ بود او سر صحبت را باز کرد و چند دقيقه با هم گفت وگو و در آخر شماره تلفن هايمان را رد و بدل کرديم و بعد از آن تا مدتي به صورت تلفني با هم در ارتباط بوديم تا اينکه سرانجام ياسر به خواستگاري ام آمد.

پدر و مادرم وقتي در مورد خواستگارم تحقيق کردند به من اطمينان دادند او فرد قابل اعتمادي است، به همين دليل من هم که سخت شيفته ياسر شده بودم تصميم گرفتم مهريه ام را به جاي سکه طلا توپ تنيس تعيين کنم.

من آن زمان به طور حرفه يي تنيس بازي مي کردم و علاقه زيادي به اين رشته ورزشي داشتم. چون به سال ميلادي متولد سال 1978 بودم مهريه ام را 1978 توپ تنيس تعيين کردم.

شيما ادامه داد؛ يک سال اول زندگي مان به خوبي گذشت ولي پس از اين مدت همسرم براي يک سفر کاري به کانادا رفت.

او حدود دو هفته در آنجا بود. وي وقتي برگشت گفت کانادا شرايط بسيار خوبي براي زندگي دارد و پيشنهاد کرد هر دو به آنجا برويم. من که وابستگي زيادي به خانواده و دوستانم داشتم با اين پيشنهاد مخالفت و از او خواهش کردم اين موضوع را فراموش کند، اما او که سخت دلبسته زندگي در کانادا شده بود، گفت تصميمش را گرفته و بايد آن را عملي کند.

سرانجام به رغم نارضايتي به خاطر خواست شوهرم به اين سفر تن دادم و با هم به کانادا رفتيم. زندگي در آنجا برايم بسيار سخت بود.

همه دوستان و فاميل و از همه مهم تر خانواده ام را از دست داده بودم.

در ايران به صورت حرفه يي تنيس بازي مي کردم اما شرايط آنجا طوري بود که نمي توانستم به ورزش مورد علاقه ام بپردازم. با وجود تمام اين سختي ها شش سال در آنجا دوام آوردم اما ديگر تحمل چنين شرايطي را نداشتم و تصميم گرفتم هر طور شده به ايران برگردم.

وقتي ياسر با اصرار من براي برگشت به ايران روبه رو شد، گفت حاضر است براي رهايي من از اين مشکل مرا طلاق دهد.در پي اظهارات اين زن قاضي عموزادي همسرش را به دادگاه فراخواند.

صبح روز گذشته اين زوج هنگامي که در برابر قاضي قرار گرفتند، اعلام کردند حاضر هستند به طور توافقي از هم جدا شوند. شيما نيز گفت 1978 توپ تنيسي را که به عنوان مهريه اش تعيين کرده است، مي بخشد.

به اين ترتيب پس از هفت سال زندگي مشترک مهر طلاق در شناسنامه شيما و ياسر حک شد و از هم جدا شدند.