صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: متن های عاشقانه برای روز مادر

پیش فرض متن های عاشقانه برای روز مادر

حکایت سپیده
    مادر، تو رفیع ترین داستان حیات منی. تو به من درس زندگی آموختی. تو چون پروانه سوختی و چون شمع گداختی و مهربانانه با سختی های من ساختی. مادر، ستاره ها نمایی از نگاه توست و مهتاب پرتوی از عطوفتت، و سپیده حکایتی از صداقتت. قلم از نگارش شُکوه تو ناتوان است و هزاران شعر در ستایش مدح تو اندک. مادر، اگر نمی توانم کوشش هایت را ارج نهم و محبت هایت را سپاس گزارم، پوزش بی کرانم را همراه با دسته گلی از هزاران تبریک، بپذیر. فروغ تو تا انتهای زمان جاوید و روزت تا پایان روزگار، مبارک باد.

بهار زندگی
    مادر، تو شکوفاتر از بهار، نهالِ تنم را پر از شکوفه کردی و با بارانِ عاطفه های صمیمی، اندوه های قلبم را زدودی و مرهمی از ناز و نوازش بر زخم های زندگی ام نهادی. در «تابستان»های سختی با خنکای عشق و وفای خویش، مددکار مهربان مشکلاتم بودی تا در سایه سارِ آرامش بخش تو، من تمامی دردها و رنج ها را بدرود گویم. با وجود تو، یأس دری به رویم نگشود و زندگی رنگ «پائیز» ناامیدی را ندید. تو در «زمستانِ» مرارت های زندگی، چونان شمع سوختی تا نگذاری رنجش هیچ سختی ستون های تنم را بلرزاند. مادر، ای بهار زندگی، شادترین لبخندها و عمیق ترین سلام های ما، همراه با بهترین درودهای خداوندی، نثار بوستان دل آسمانی ات باد.

احسان به پدر و مادر
    یکی از وظایف مهم دینی و اخلاقی ما، احسان به پدر و مادر است. در قرآن کریم، چندین بار احسان به آنان، توصیه شده است. علامه طباطبایی رحمه الله در این باره نگاشته اند: «انیکی به پدر ومادر، پس از یکتاپرستی از واجب ترین واجبات است؛ همان گونه که آزردن پدر و مادر پس از شرک، از بزرگ ترین گناهان است». و در جای دیگری آورده اند: «در چند جای قرآن کریم، خداوند متعال، احسان به والدین را در کنار توحید و نفی شرک آورده است و پس از فرمان به توحید یا نهی از شرک، به احسان نسبت به پدر و مادر فرمان داده است». تأکید قرآن کریم بر احسان به پدر و مادر نشان از عظمت والای مقام آنان، در فرهنگ اسلامی دارد.

بزرگ ترین واجب
    در قران کریم و روایات اسلامی، درباره نیکی کردن به پدر و مادر سفارش بسیار شده است. قرآن در وصف حضرت یحیی علیه السلام می فرماید: «اونسبت به پدر و مادرش نیکوکار بود، و متکبر و عصیان گر نبود». و از زبان حضرت عیسی علیه السلام حکایت می کند: «مرا نسبت به مادرم نیکوکار گردانید و جبار و شقی قرار نداد». از این دو آیه برمی آید که هرکس به پدر و مادرش نیکی نکند، سرکش و بدبخت است. امیرمؤمنان علی علیه السلام نیز می فرمایند: «نیکی کردن به پدر و مادر، بزرگ ترین واجب است».

زیباترین ستاره سپاس
    مادر! تو جانانه جام بلای ما را نوشیدی و لباس رنج و محنت ما را پوشیدی، اینک، حریر محبت فرزندانت را بپوش و شربت شهد عشق آنان را بنوش. مادرم، در گرامی داشت روزت زیباترین ستاره سپاس را به پاس پاسداری بی کرانت از ما، بر آسمان پرمهرت می آویزیم. روزت مبارک باد.

بوسیدن پدر و مادر
    بوسه، پیام محبت است؛ شعر ناسروده عشق است؛ تبلور بالاترین تکریم است؛ جلوه عملی عاطفه هاست. پدر و مادر بی شمارترین بوسه های محبت آمیز را از کودکی نثارمان کردند. اکنون که نهال وجود ما از آن محبت ها به پا ایستاده است و درخت زندگی آنان رو به فرسودگی نهاده، باید بهترین محبت ها و بی شائبه ترین عواطف را نثارشان کنیم. بوسیدن ابزار این مهر ورزیدن است. امیر مؤمنان علیه السلام فرمودند: بوسیدن پدر و مادر عبادت است.

نگاه محبت آمیز
    «نگاه» مقوله شگفتی است. هر نگاه پیامی دارد از این رو در فرهنگ اسلامی برخی از نگاه ها معصیت است و برخی عبادت. در روایت آمده است: «نگاه مهرآمیز فرزند به پدر و مادر، عبادت است». پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم نیز فرمودند: «درهای آسمان در چهار هنگام به رحمت گشوده می شود: هنگامی که باران می بارد، آن گاه که فرزند به چهره مادر و پدر می نگرد، وقتی که در کعبه باز می شود و آن زمان که ازدواجی شکل می گیرد».

چلچراغ محبت
    مادر، صفا و صمیمیت و صداقت، گلابِ گلبرگ های وجود توست. عشق و ایمان در پیشانی بلند تو، موج می زند. چشمانت چلچراغ محبت است. چشمه های مهربانی از چشم های تو سرچشمه گرفته است. لب هایت پیام آور شادترین، لبخندها و نگاه مهر آشنایت، زلالِ دل نوازترین عاطفه هاست. قلب تو، رود همیشه جاری عشق است. از سایه مهربان دست هایت گل مهر می روید. نسیم، چهره بر گام های تو می ساید. مادر، روزت مبارک باد.

مادر، کانون عشق
    مادر، کانون عاطفه و مهر است و ظرفیت و شکیب کمتری برای تحمل ناگواری ها دارد، لطافت طبعش و ضعف طبیعی او از یک سو، و ناتوانی های فرساینده ای که از به دنیا آوردن فرزند و دیگر رنج ها در او پدید آمده است از سوی دیگر، او را به شدت ناتوان می کند. بی شک او شایسته تکریم، نوازش، عطوفت و خدمت است.

غزل لطیف روزگار
    ای مادر عزیز، تو بهترین گل واژه هستی، هستی؛ تو غزل لطیف روزگاری؛ تو دیوان محبت هایی؛ تو سرود جویباری؛ تو اقیانوس عشقی؛ تو دفتر رنج های نامکتوبی. اکنون که من از تو هستی یافته ام جانم فدایت باد!

خدمات جبران ناپذیر مادر
    مردی به رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم گفت: «مادرم، سخت پیر شده است و اکنون نزد من زندگی می کند. او را بر دوش می گیرم و جابه جا می کنم. خود به او غذا می خورانم و شست و شویش می دهم. با این حال، از روی شرم، چهره ام را از او برمی گردانم تا بدین گونه او را تعظیم کرده باشم. آیا تلافی خدمات او را کرده ام؟» فرمودند: «نه». در ادامه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله با برشمردن مشکلات و رنج های که مادر در دوران بارداری و طفولیّت فرزند خود تحمل می کند علّت این حکم را مورد اشاره قرار می دهند.

عطر همه گل ه
    یاس ها عطرشان را از بوی تن تو به عاریت می گیرند. شبنم، گل واژه اشک های توست ای شقایق دشتستان صبوری؛ ای هم آغوش پروانه ها؛ ای صفای گل سرخ؛ ای نرگس عشق؛ ای اقاقیای محبت؛ تو شمیم گل محمدی و رایحه گل نسترنی. مادر، تو از همه گل ها زیباتر و از همه آنها خوش بوتری، در سالروز یاد تو، عطر همه گل های شکفته را نثار وجودت می کنم.

سرو سایه گستر زندگی
    مادر، تو کتاب همیشه گشوده ایثاری. تو در مزرعه زندگی مان بذر سپیده و مهر می کاری. تو چون آسمان زلالی و چون باران بخشنده. مادر قامت تو قیامت عشق است. ای سرافرازترین سر و سایه گستر زندگی ام. در وصف تو، کلمات عقیمند و واژگان محدود. ای خوب ترین، ای رئوف ترین سرچشمه مهربانی ها، ای ساکن کوی مهتاب، ای آب و آیینه و آفتاب، نام بلندت جاودان و کتاب وجودت به شیرازه امن و امان خداوندی استوار و تلاش بی شائبه ات در بارگاه الهی پذیرفته باد.

شگرفی عشق
    همه می شناسیمش؛ همو که با شکوه مهرش عشق را معنایی دیگر می بخشد و قلبش وسعت بی انتهای صبر و مهربانی است و شانه های پرصلابتش مأمن مهر و صفا، و چشم های پرفروغش سرچشمه احساس و گذشت است. مادر، مهر کیشی است که با شمع وجودش به محفلمان روشنی می بخشد و با گلخند محبت اش رنگ غم را از چهره مان می زداید و تبسمی از شادمانی بر دل هایمان می نشاند و با دستان پر سخاوتش، چتری سایه گستر ساخته است تا هیچ سختی را حس نکنیم. او به را ستی تندیس همه خوبی هاست.

نیکی به پدر و مادر پس از مرگ
    پدر و مادر ما، پس از مرگ، بی نواتر و نیازمندتر از همیشه اند. دستشان کوتاه گشته و فرصت عمل برای آنان تمام شده است و چشم به راه احسان ما هستند. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند: «سرور نیکوکاران، در روز قیامت، مردی است که پس از مرگِ پدر و مادرش به آنان، نیکی کرده باشد».

مردی درباره نیکی کردن به پدر و مادر، پس از مرگ، از حضرت رسول صلی الله علیه و آله وسلم سؤال کرد. حضرت این وظایف را معین کردند: ۱٫ نماز خواندن برای آنان؛ ۲٫ آمرزش خواستن برای آنان؛ ۳٫ وفا کردن به پیمان هایشان؛ ۴٫ بزرگداشت دوستان آنان.

بر مزار تو
    مادر، می خواهم با اشک هایم، گلی بپرورم به رنگ خون دل و به قامت هزاران دریغ و آه، و روز مادر، بر مزارت گذارم. مادر، در این روز، آهم را بنگر و دریغم را شاهد باش. هنوز باور ندارم که تو رفته ای. هنوز دست احساس تو را حس می کنم. تو زنده ای!

زیارت قبور پدر و مادر
    یکی از سنت های اسلامی، زیارت قبر پدر و مادر است. عمل به این سنت، هم پیوند با پدر و مادر را پس از مرگ نگاه می دارد و هم یکی از شیوه های احسان و نیکی کردن به پدر و مادر است؛ به ویژه اگر زائر قبور، برای آنان از خداوند، درخواست آمرزش کند و به قرائت قرآن پردازد.

عاشقانه ترین غزل
    مادر، تو کتاب نامکتوب مرارت هایی، تو دیوان محبت هایی، تو ناب ترین واژه شعر خلوصی؛ تو بلندترین داستانِ حماسیِ ایثاری. ای قصیده بلند عشق؛ ای عاشقانه ترین غزل؛ ای مثنوی رنج ها؛ تو بیت الغزل از خودگذشتگی هستی؛ تو قافیه احساس قلب منی؛ تو منظومه بلند فضیلت هایی تو بهترین بیت رباعی محبتی.

مادر، شعر وجود تو را، واژه واژه می نوشم و رعناترین غزال غزل هایم را به سویت روانه می کنم. دو بیتی های احساسم را همراه با شادمانه ترین ترانه فصل های زندگی ام، نثار دل بهاری ات می کنم. ای بهترین شعر زندگی، روزت مبارک باد.

حکایت
    وقتی به جهل جوانی بانک بر مادر زدم، دل آزرده به کنجی نشست و گریان همی گفت: مگر خُردی فراموش کردی که دُرْشتی می کنی؟
    چه خوش گفت زالی به فرزند خویش چو دیدش پلنگ افکن و پیل تن
    گر از عهد خُردیت یاد آمدی که بیچاره بودی در آغوش من
    نکردی درین روز بر من جفا که تو شیر مردی و من پیر زن

زلال هرچه عشق
    مادر! تو پروانه دشت ایثاری؛ شمع فروزان محفل مایی؛ تو عطر خوش بوی همه گل هایی. در ژرفای دیدگانت، رودی از محبت موج می زند و دستان مهربانت سهمی از سخاوت آفتاب دارد. تو چون دریا بی دریغ، پایان نداری. تو زمزمه هرچه محبتی؛ عطر هرچه رازی؛ زلال هر چه عشقی؛ تو بلور شفاف خلوصی؛ وسعت بی کران مهربانی و صبری.
    من لطافت نسیم، سیپدی سپیده، نستوهی کوه و صداقت آیینه را در تو می نگرم. مادر، گلبرگ ها بر دستانت بوسه می زنند؛ دریاها به تو غبطه می خورند؛ بادها نام تو را تا عرش خدا می برند؛ و ملکوتیان بر تو درود می فرستند. خدا بهشتش را به زیر پای تو می بخشد. تو به راستی شکوه مندترین واژه شگرف آفرینشی.

پیش فرض اس ام اس های ویژه تبریک روز مادر - تبریک روز زن 91

مادر! چه کلمه سهل و ممتنعی. چه کلمه مقدسی و چه مفهوم زیبایی! جالب است که زبانهای مختلف برای مفهوم مادر کلماتی در همین حدود دارند. ماذر – مامان – مام – ام و… برای گفتن آن لب حالت خاصی می گیرد! اوج احساس و عاطفه! اوج دوستی و محبت.
    * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

خدای من! مادر، اسطوره ای مقدس است در زندگی انسان. بزرگ و بلند. شاید نیمی از انسانها مادر شوند اما بازهم مادر بودن و مادری کردن مفهومی مقدس است.

مادر یک موجود بی مثل و مانند مادر سجده گاه دوم مادر عزیز ترین نعمت الهی مادر زندگی بخش مادر جنس مظوم معصوم مادر دنیا و آخرت مادر باغ بان جنت و بهشت و مادر همه چیز من است
    روزت مبارک

مادر عزیز:
    امروز روز مادر است .همه در این روز محبت مادرانشان را شما را گرامی میدارند. اما من بیچاره تو را در بر ندارم . تو با همه مهربانی هایت مر ا در دنیایی غم و درد گذاشتی و رفتی. امشب تا روز در خیال با تو بودم نوازشهای دور طفلی ام را لمس میکردم و و با اشک جاری همراه با تو بودم. من فرزند که زریعه ی از خدامات ترا در حیاتت تحسین نتوانستم مرا ببخش .روحت شاد و بهشت برین مکانت.

میشــــه اسـم پاکتو
    رو دل خـــــدا نوشت
    میشه با تو پر کشید
    تــــوی راه سرنوشت
    میشـــه با عطـر تنت
    تا خــــود خـدا رسید
    میشــه چشــم نازتو
    رو تن گلهــــا کـشید
    مادرم جـــــونم فـدات
    برم قــــربــون چشات
    تو اگــــــــه نگام کنی
    جون میدم واس نگات
    ……………..
    شایان نجاتی

مهربانی مادر است
    ایثار مادر است
    عشق مادر است
    زندگی مادر است
    رنجر مادر است
    غم خوار مادر است
    درد مادر است
    تنها مادر است
    بهترین جمله گیتی مادر است

روزگا من چه صفایی داشت
    وقتی مادر صبح ها سفره ای می ذاشت
    قلبم از احساس گفتنی ها داشت
    وقتی مادر پیشم قدم بر می داشت
    به خدا مادر بی تو غمگینم
    خاک دلتنگی بستر سینم
    به خدا مادر بی تو بی احساس
    نا امیدی راهیه فرداس
    بین ما دریا ، بین ما دوری
    بین ما تقدیر، سخت و مجبوری
    در دل شبها مادر، من تورا جویم
    تا کشی با عشق ناز دستی بر رویم
    به خدا مادر بی تو غمگینم
    خاک دلتنگی بستر سینم
    به خدا مادر بی تو بی احساس
    نا امیدی راهیه فرداس
    میگم تو که هنوز کنارمی
    غم جدایی از چشاشو نداری
    بشین پاشو هزار دفعه شکر خدا کن
    مقدسه خاک پاش ، مهر دعاس
    مقدسه خاک پاش ، مهر دعاس
    دوستت دارم مادر……….

هزار دستگاه ۲۰۶، ۱۰۰ دستگاه آپارتمان، اسکناس به ارتفاع برج میلاد، و میلیارها ریال جوایز نقدی…
    فدای یک تار موی تو مامان گلم!

مادرای معنی ایثارتوگل باغ خدایی
    توی روزگارغربت باغم دل آشنایی
    مینویسم ازسرخط مادرای معنی بودن
    مینویسم تا همیشه توئی لایق ستودن

به بهشت نمیروم اگر تو آنجا نباشی مادر.روزت مبارک

آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گل،
    تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جا دارد
    به مادرم…
    که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

مادرای معنی ایثار تو گل باغ خدایی
    توی روزگار غربت با غم دل آشنایی
    مینویسم ازسرخط مادر ای معنی بودن

روز زن مبارک باد
    !با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید

پیامبر اکرم-ص:
    هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند . . .

ای دوست به حنجر شهیدان صلوات / بر قامت بی سر شهیدان صلوات
    از دامن زن مرد به معراج رود / بر دامن مادر شهیدان صلوات . . .

بیستم ماه جمادی / این ندا دادی منادی
    آمده هنگام شادی / فاطمه از مام زادی

میلاد سرور بانوان جهان
    و مادر تمام شیعیان بر شما و تمام ایرانیان مبارک باد . . .

شد جهان پرشور و غوغا / صفحه ی گیتی مصفا
    بیت احمد طور سینا / پا نهد زهرا-س به دنیا . . .

در زاد روز این پسر و مادر / شمس و قمر قرینه ی یکدیگر
    مادر، بزرگ بانوی دین، زهراست / فرزند او، خمینی روح الله است
    مادر، چراغ روشن ایمان است / فرزند، روشنایی ایران است
    از مهر مادر و خط این فرزند / یا رب به ما جدائی از آن مپسند . . .

در آسمان آبی دلم، جایی برای ابرها نیست
    مادرم! دعایم کن که با دعایت ، دلم خانه دردها نیست
    عزیزترین عزیزانم ، روزت مبارک . . .

تو بهترین گل، میان شهر گلهایی تو رنگ آفتابی،
    شب که می رسد، مثل ستاره، گوئیا مهتابی
    مادر خوبم ، روزت مبارک . . .

به مادرم . . .
    که مهرش تا ابد در دلم جای دارد . . .
    زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه “مادر” است
    زیباترین خطاب “مادر جان” است
    “مادر” واژه ایست سرشار از امید و عشق
    واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید
    روزت مبارک مادر . . .

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل
    صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
    هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر
    را به همه مادران تبریک و تهنیت میگوئیم . . .

پیامبر اکرم-ص:

هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند . . .

-------------------------------

اس ام اس روز مادر - sms روز مادر

مادر ای معنی ایثار تو گل باغ خدایی

پیامک تبریک روز زن - پیامک تبریک روز زن - sms تبریک روز مادر - sms تبریک روز زن

به مادرم...
    تو بهترین گل، میان شهر گلهایی
    تو رنگ آفتابی،
    شب که می رسد، مثل ستاره،
    گوئیا مهتابی
    مادر خوبم، روزت مبارک

مادرجون این دسته گل تقدیم تو،به شرط اونکه تو خودت گل باشی و من خاک زیر پات
    می دونی فرق روز پدر با روز مادر چیه ؟روز مادر طلا فروشی ها شلوغ می شه . اما روز پدر جوراب فروشی ها .حالا می دونی شباهتشون چیه ؟ پول هر دو از جیب بابا می ره !!!

مادر:
    کاشکی می شد بهت بگم
    چقدر صدات و دوست دارم
    لالایی هات و دوست دارم
    بغض صدات و دوست دارم

شد جهان پرشور و غوغا
    صفحه ی گیتی مصفا
    بیت احمد طور سینا
    پا نهد زهـــرا به دنیا
    ننه جون خیلی آقایی.... از ته دل دوستتتتتتت دارم!!!

مادر،
    ای لطیف ترین گل بوستان هستی،
    ای باغبان هستی من،
    گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند.
    گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد

مکرر گشته ام از زندگی سیر
    بهای کادوی زن شد نفس گیر
    چرا در روز زن طلا و سکه
    ولی روز پدر شرت و عرق گیر

هزار دستگاه ۲۰۶، ۱۰۰ دستگاه آپارتمان، اسکناس به ارتفاع برج میلاد، و میلیارها دلارجوایز نقدی... . . . . . . . فدای یک تار موی تو مادر!

تو ای مادر که یک عمره دلت با غصه دم سازه صبوری های تو مادر منو به گریه میندازه مثل یک طفل خواب آلوده من محتاج آغوشم از اون لالاییات مادر بخون بازم توی گوشم برای سرنوشت من تو دلواپس ترین بودی برای اشکهای من همیشه آستین بودی تو ای همیشه غم خوارم تو ای مطرح ترین یارم به نام نامی مادر همیشه دوستت دارم

روز زن مبارک باد...
    با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید!

ای دوست به حنجر شهیدان صلوات / بر قامت بی سر شهیدان صلوات

از دامن زن مرد به معراج رود / بر دامن مادر شهیدان صلوات . . .

بیستم ماه جمادی / این ندا دادی منادی

آمده هنگام شادی / فاطمه از مام زادی

اس ام اس تبریک روز مادر - اس ام اس تبریک روز زن
    همسرم، معنای عشق و دوستی را در تمنای وجود تو یافتم.

مادرم، با تو زیستن، بهشتِ زندگی من است . . .

مادرم، خواستم خوشبوترین گل دنیا را برایت هدیه بیاورم،

اما دیدم تو خوشبوترین گل دنیا هستی . . .

مادرم، تو تنها ستاره‌ای هستی که در روز و شب می‌درخشی.

ی ستاره‌ی زندگیم، تو را با تمام وجود دوست دارم . . .

بارانی از عشق و نَمی هم ستاره ارزانی تویی که در تبار معصومانه‌ی نگاهت، چشمان

خسته‌ی من ستاره می‌چیند. خوش‌آهنگ‌ترین نغمه‌های هستی نثار قلب خسته و

صبورت. روزِ به اوج نشستنت مبارک . . .

آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌مان

دستان‌تان را بوسه می‌زنیم . روزتان مبارک . . .

در تمام زندگی ام مادرم تنها دلیل بودنم بود

روزت مبارک فرشته خلقت . . .
    .

زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه "مادر" است

زیباترین خطاب "مادر جان" است

"مادر" واژه ایست سرشار از امید و عشق

روزت مبارک مادر . . .

زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ، سـرچشمه محبت و الطاف داور است

بهر صفا و لطف خدا عشق مظهر است ، بعد از خدا به سجده بود زآنکه مادر است . . .

به یاد می آورم لحظه های فراز را که :

صدای او اعتبارم می بخشید

و لحظه های نشیب را که اعتمادم

به یاد می آورم افرای افراشته ای را ، به یاد می آورم مادرم را . . .

هر زنی دو مرد را دوست دارد !

یکی ساخته تخیلات اوست ، و دیگری هنوز به دنیا نیامده !

بیشتر مردان موفقیتشان را مدیون زن اولشان هستند

و زن دومشان را مدیون موفقیتشان !!!

آسودگی از محن ندارد مادر ، آسایش جان و تن ندارد مادر ،

دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش ، ورنه غم خویشتن ندارد مادر . . .

مادرم هستی من ز هستی توست تا هستم و هستی دارمت دوست . . .

روز زن بهانه ای است برای تشکر از شما و من خیلی دوستتون دارم

و حاضرم همه دنیامو دو دستی تقدیمتون کنم . . .

وقتی محبتت را با همه وجودت به من تقدیم کردی و مرا شرمنده الطاف کریمانه ات کردی و

دل قشنگت را مالامال از عشق به من کردی بار دلدادگی را سخت بر دلم نهادی و امانت

عشق را در وجودم نهادی و عهد کردم که تکیه گاهت در همه لحظاتت باشم. روز ولادت

حضرت زهرا را به شما همسر عزیز و مهربانم پیشاپیش تبریک میگویم . . .

ای مادر عزیز که جانم فدای تو

قربان مهربانی و لطف و صفای تو

تولد مظهر خلقت مبارک باد . . .

و خداوند زن را نمک زندگی آفرید تا مرد را از گندیدگی نجات دهد !

روز زن مبارک !

چه گویم در مقام تو , تو ای روح اهورایی , تو نور چشم خورشیدی

تو زهرایی , تو زهرایی . . .

همسرم عزیزم ، روز زن فرصتی برای ابراز عشق من به توست

و من با همه توانم صمیمانه تو را میبوسم و دوستت میدارم . . .

بنام آنکه شادی وخوشبختی را آفرید به آسمان گفتم قشنگترین جمله را بگو تا برای

عزیزترین کسم بنویسم : گفت بنویس دوست دارم بی نهایت باصداقت تا قیامت تقدیم به

همسرعزیزم به مناسبت سالروز میلاد حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (ع) و روز زن . . .

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر

قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد . . .

در نگاه پر فروغت در آماقه سوکوتت تنها محبت را میبینم مهر تو در زره زره ی وجودم رخنه

کرده و حال به زیبا ترین و مقدس ترین واژه یعنی مادر قسم می خورم که دوستت دارم

مادر عزیزم روزت مبارک . . .

مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران

مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد.

روزت مبارک مادر خوبم . . .

میلاد سرور بانوان جهان

و مادر تمام شیعیان بر شما و تمام ایرانیان مبارک باد . . .

شد جهان پرشور و غوغا / صفحه ی گیتی مصفا

بیت احمد طور سینا / پا نهد زهرا-س به دنیا . . .

در زاد روز این پسر و مادر / شمس و قمر قرینه ی یکدیگر

مادر، بزرگ بانوی دین، زهراست / فرزند او، خمینی روح الله است

مادر، چراغ روشن ایمان است / فرزند، روشنایی ایران است

از مهر مادر و خط این فرزند / یا رب به ما جدائی از آن مپسند . . .

مادرم! دعایم کن که با دعایت ، دلم خانه دردها نیست

عزیزترین عزیزانم ، روزت مبارک . . .

تو بهترین گل، میان شهر گلهایی تو رنگ آفتابی،

شب که می رسد، مثل ستاره، گوئیا مهتابی

مادر خوبم ، روزت مبارک . . .

به مادرم . . .

که مهرش تا ابد در دلم جای دارد . . .

می دونی فرق روز پدر با روز مادر چیه ؟

روز مادر طلا فروشی ها شلوغ می شه اما روز پدر جوراب فروشی ها !

می دونی شباهشتون چیه ؟ پول هر دو از جیب بابا می ره !!!

مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد . . .

دو موجود هستی گرامی تر است / یکی میهن و دیگرش مادر است

ستایش کنم زن که او مادر است / که مادر سزاوار زیب و زر است

تو ای مادر من نوای میهن من / کنم خواب در اغوشت ای سرور من . . .

مادر

کاشکی می شد بهت بگم / چقدر صدات و دوست دارم

لالایی هات و دوست دارم / بغض صدات و دوست دارم . . .

بهشت ها برای تو آفریده شده اند و درختان برای اینکه سایبان تو باشند

سر از خاک بر می آورند . . .

مادر تو غزل زیبای محبت و ایثاری

دوستت دارم و نام تو را با چشمه ها و رودها زمزمه میکنم . . .

مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی ، تو شگفتی خلقتی

تو لبریز عظمتی ، تو را دوست دارم و می ستایمت .

دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت , رحمت و عزت می طلبم . . .

مژده به آقایان : پژو ۴۰۵ بدون ایر بگ - بدون کمربندایمنی - آماده آتش سوزی بدون دلیل

دوگانه سوز و آماده انفجار- بهترین هدیه برای همسر دلبندتان در روز زن !!!

دوست دارم همیشه همرنگ صداقت باشی .

روزت مبارک همسر عزیزم . تنها تکیه گاه منی دوستت دارم . . .

همسرم روزت را تبریک گفته و هزاران هزار شاخه ی روز صورتی را به همراه تمام عشق که

موجودیم است تقدیمت می کنم قربونت برم بدون که همیشه دوست داشتم دارم و

خواهم داشت . . .

همسر عزیزم زن زندگی من بدان همیشه و در هر شرایط دوستت دارم. عاشقانت همه

نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم.

روزت مبارک عزیزم . . .

السلام ای درخت نور بر تنت همیشه رخت نور

ای الهه ی وفا و عشق ای تو خوبی و صفا و عشق

پاکی از وجود پاک توست عشق قلب سینه چاک توست . . .

ولادت ام الائمه ، حضرت فاطمه ، بر شما و بر همه ، مبارک باد . . .

سرای احمد امشب رشک طور است / زمین و آسمان غرق سرور است

نهد پا در جهان دخت محمد-ص / به راهش از جهان گلریز حور است . . .

دوش از سرور غیبم / بر گوش دل ندا شد

گفتا زجای برخیز، / عالم پر از صفا شد

ظاهر فروغ زهرا-س / از بیت مصطفی شد . . .

میلاد دختر نبوت ، همسر ولایت ، مادر امامت ، برشما مبارک باد . . .

عالم شده معطر از گلشن خدیجه / خندد گل محمد در دامن خدیجه

آنان که دیده بستند از خدمت خدیجه / کی می توان ببینند این عزت خدیجه . . .

هدیه به پیشگاه این مادر و فرزند نورانی ، صلوات . . .

باز از چمن داور، یک غنچه نمایان شد / از یمن قدوم او عالم همه بستان شد

برخیز نما شادی، ایام سرور آمد / چون باز دری بر خلق از روضه ی رضوان شد . . .

اس ام اس روز مادر ، اس ام اس روز زن ، com

اس ام اس روز مادر ، اس ام اس روز زن ،

وقتی محبتت را با همه وجودت به من تقدیم کردی و مرا شرمنده الطاف کریمانه ات کردی و

مادرم! دعایم کن که با دعایت، دلم خانه دردها نیست

تو رنگ آفتابی،
    شب که می رسد، مثل ستاره،
    گوئیا مهتابی...

درزیباترین واژه بر لبان آدمی واژه مادر است. زیباترین خطاب مادر جان است. مادر واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. روزت مبارک مادر

زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـــــــــرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــــــــــدا عشق مظهر است بعد از خـــــــدا به سجده بوَد زآنکه مادر است

به یاد می آورم لحظه های فراز را كه صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را كه اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم ر

ا ...

می دونی فرق روز پدر با روز مادر چیه ؟
    روز مادر طلا فروشی ها شلوغ می شه
    اما روز پدر جوراب فروشی ها ..
    می دونی شباهشتون چیه ؟
    پول هر دو از جیب بابا می ره

مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام ساز
    د.

دو موجود هستی گرامی تر است

یکی میهن و دیگرش مادر است

ستایش کنم زن که او مادر است

که مادر سزاوار زیب و زر است

تو ای مادر من نوای میهن من

کنم خواب در اغوشت ای سرور من

مادر:
    کاشکی می شد بهت بگم؛
    چقدر صدات و دوست دارم
    لالایی هات و دوست دارم؛
    بغض صدات و دوست دارم

در زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه مادر است. زیباترین خطاب مادر جان است.

مادر واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. روزت مبارک مادر

زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــدا عشق مظهر است بعد از خـدا به سجده بوَد زآنکه مادر است

به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را ...

آسودگی از محن ندارد مادر. آسایش جان و تن ندارد مادر .دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش ورنه غم خویشتن ندارد مادر

مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی
    تو شگفتی خلقتی
    تو لبریز عظمتی
    تو را دوست دارم و می ستایمت!
    دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت,رحمت و عزت می طلبم.

درزیباترین واژه بر لبان آدمی واژه مادر است. زیباترین خطاب مادر جان است. مادر واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. روزت مبارک مادر

زهرا که از فروغش عالم ضیا گرفته / دین نبی ز فیضش نشو و نما گرفته

مریم زمکتب او درس حیا گرفته / جشنی به عرش اعلی بهرش خدا گرفته . . .

مادر خوبم :

به تو سلام می کنم، تا خانه عروجم با دعای تو بنا شود

و دلم در آسمان آبی مهرت رها شود

روزت خجسته، لبانت پر ز خنده و دلت شاداب و سرزنده باد . . .

مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد.

دو موجود هستی گرامی تر است

یکی میهن و دیگرش مادر است

ستایش کنم زن که او مادر است

که مادر سزاوار زیب و زر است

تو ای مادر من نوای میهن من

کنم خواب در اغوشت ای سرور من

مادر:
    کاشکی می شد بهت بگم؛
    چقدر صدات و دوست دارم
    لالایی هات و دوست دارم؛
    بغض صدات و دوست دارم

زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه "مادر" است

زیباترین خطاب "مادر جان" است

"مادر" واژه ایست سرشار از امید و عشق

روزت مبارک مادر . . .

اس ام اس روز مادر ، اس ام اس روز زن

صدای او اعتبارم می بخشید

اس ام اس روز مادر ، اس ام اس روز زن

زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـــــــــرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــــــــــدا عشق مظهر است بعد از خـــــــدا به سجده بوَد زآنکه مادر است

به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را ...

آسودگی از محن ندارد مادر آسایش جان و تن ندارد مادر دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش ورنه غم خویشتن ندارد مادر

صدای او اعتبارم می بخشید

و خداوند زن را نمک زندگی آفرید تا مرد را از گندیدگی نجات دهد !
    روز زن مبارک !

چه گویم در مقام تو , تو ای روح اهورایی , تو نور چشم خورشیدی
    تو زهرایی , تو زهرایی . . .

همسرم عزیزم ، روز زن فرصتی برای ابراز عشق من به توست
    و من با همه توانم صمیمانه تو را میبوسم و دوستت میدارم . . .

بنام آنکه شادی وخوشبختی را آفرید به آسمان گفتم قشنگترین جمله را بگو تا برای
    عزیزترین کسم بنویسم : گفت بنویس دوست دارم بی نهایت باصداقت تا قیامت تقدیم به
    همسرعزیزم به مناسبت سالروز میلاد حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (ع) و روز زن . . .

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر
    قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد . . .

در نگاه پر فروغت در آماقه سوکوتت تنها محبت را میبینم مهر تو در زره زره ی وجودم رخنه
    کرده و حال به زیبا ترین و مقدس ترین واژه یعنی مادر قسم می خورم که دوستت دارم
    مادر عزیزم روزت مبارک . . .

مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد.
    روزت مبارک مادر خوبم . . .

مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی ، تو شگفتی خلقتی
    تو لبریز عظمتی ، تو را دوست دارم و می ستایمت .
    دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت , رحمت و عزت می طلبم . . .

مژده به آقایان : پژو ۴۰۵ بدون ایر بگ – بدون کمربندایمنی – آماده آتش سوزی بدون دلیل
    دوگانه سوز و آماده انفجار- بهترین هدیه برای همسر دلبندتان در روز زن !!!

دوست دارم همیشه همرنگ صداقت باشی .
    روزت مبارک همسر عزیزم . تنها تکیه گاه منی دوستت دارم . . .

همسرم روزت را تبریک گفته و هزاران هزار شاخه ی روز صورتی را به همراه تمام عشق که
    موجودیم است تقدیمت می کنم قربونت برم بدون که همیشه دوست داشتم دارم و
    خواهم داشت . . .

همسر عزیزم زن زندگی من بدان همیشه و در هر شرایط دوستت دارم. عاشقانت همه
    نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم.
    روزت مبارک عزیزم . . .

السلام ای درخت نور بر تنت همیشه رخت نور
    ای الهه ی وفا و عشق ای تو خوبی و صفا و عشق
    پاکی از وجود پاک توست عشق قلب سینه چاک توست . . .

ولادت ام الائمه ، حضرت فاطمه ، بر شما و بر همه ، مبارک باد . . .

سرای احمد امشب رشک طور است / زمین و آسمان غرق سرور است
    نهد پا در جهان دخت محمد-ص / به راهش از جهان گلریز حور است . . .

دوش از سرور غیبم / بر گوش دل ندا شد
    گفتا زجای برخیز، / عالم پر از صفا شد
    ظاهر فروغ زهرا-س / از بیت مصطفی شد . . .

میلاد دختر نبوت ، همسر ولایت ، مادر امامت ، برشما مبارک باد . . .

عالم شده معطر از گلشن خدیجه / خندد گل محمد در دامن خدیجه
    آنان که دیده بستند از خدمت خدیجه / کی می توان ببینند این عزت خدیجه . . .

هدیه به پیشگاه این مادر و فرزند نورانی ، صلوات . . .

باز از چمن داور، یک غنچه نمایان شد / از یمن قدوم او عالم همه بستان شد
    برخیز نما شادی، ایام سرور آمد / چون باز دری بر خلق از روضه ی رضوان شد . . .

زهرا که از فروغش عالم ضیا گرفته / دین نبی ز فیضش نشو و نما گرفته
    مریم زمکتب او درس حیا گرفته / جشنی به عرش اعلی بهرش خدا گرفته . . .

مادر خوبم :

آسمان را گفتم
    می توانی آیا
    بهر یک لحظهء خیلی کوتاه
    روح مادر گردی
    صاحب رفعت دیگر گردی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    کهکشان کم دارم
    نوریان کم دارم
    مه وخورشید به پهنای زمان کم دارم

خاک را پرسیدم
    می توانی آیا
    دل مادر گردی
    آسمانی شوی وخرمن اخترگردی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    بوستان کم دارم
    در دلم گنج نهان کم دارم

این جهان را گفتم
    هستی ومکان را گفتم
    می توانی آیا
    لفظ مادر گردی
    همهء رفعت را
    همهء عزت را
    همهء شوکت را
    بهر یک ثانیه بستر گردی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    آسمان کم دارم
    اختران کم دارم
    رفعت وشوکت وشان کم دارم
    عزت ونام ونشان کم دارم

آنجهان راگفتم
    می توانی آیا
    لحظه یی دامن مادر باشی
    مهد رحمت شوی وسخت معطر باشی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    باغ رنگین جنان کم دارم
    آنچه در سینهء مادر بود آن کم دارم

روی کردم با بحر
    گفتم اورا آیا
    می شود اینکه به یک لحظهء خیلی کوتاه
    پای تا سر همه مادر گردی
    عشق را موج شوی
    مهر را مهر درخشان شده در اوج شوی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    بیکران بودن را
    بیکران کم دارم
    ناقص ومحدودم
    بهر این کار بزرگ
    قطره یی بیش نیم
    طاقت وتاب وتوان کم دارم

صبحدم را گفتم
    می توانی آیا
    لب مادر گردی
    عسل وقند بریزد از تو
    لحظهء حرف زدن
    جان شوی عشق شوی مهر شوی زرگردی
    گفت نی نی هرگز
    گل لبخند که روید زلبان مادر
    به بهار دگری نتوان یافت
    دربهشت دگری نتوان جست
    من ازان آب حیات
    من ازان لذت جان
    که بود خندهء اوچشمهء آن
    من ازان محرومم
    خندهء من خالیست
    زان سپیده که دمد از افق خندهء او
    خندهء او روح است
    خندهء او جان است
    جان روزم من اگر,لذت جان کم دارم
    روح نورم من اگر, روح وروان کم دارم

کردم از علم سوال
    می توانی آیا
    معنی مادر را
    بهر من شرح دهی
    گفت نی نی هرگز
    من برای این کار
    منطق وفلسفه وعقل وزبان کم دارم
    قدرت شرح وبیان کم دارم

درپی عشق شدم
    تا درآئینهء او چهرهء مادر بینم
    دیدم او مادر بود
    دیدم او در دل عطر
    دیدم او در تن گل
    دیدم اودر دم جانپرور مشکین نسیم
    دیدم او درپرش نبض سحر
    دیدم او درتپش قلب چمن
    دیدم او لحظهء روئیدن باغ
    از دل سبزترین فصل بهار
    لحظهء پر زدن پروانه
    در چمنزار دل انگیزترین زیبایی
    بلکه او درهمهء زیبایی
    بلکه او درهمهء عالم خوبی, همهء رعنایی
    همه جا پیدا بود
    همه جا پیدا بود

تـــاج از فـــرق فلـک بــــــــــــرداشتن
    تا ابـــد آن تـــــاج بــــرســـــــر داشتـن
    در بـهشـت آرزو ره ِیــــــــــــــافتـــــن
    هـــــر نفس شهــــدی به ساغــر داشتـن
    روز در انــــواع نعمت هــا و نــــــــاز
    شب بتی چــون مـاه در بـــــر داشتن
    جــــاویدان در اوج قــــــدرت زیستـــن
    ملـــــک عـــــالــم را مسخــــر داشتـن
    بر تو ارزانی که مـــا را خوشتر است
    لــــذت یک لحضــــه مـــــــادر داشتن

دلم می خواست زیباترین لبخندها نثارت
    کنم و گل بوسه های مهر را بر دستهایت
    بنشانم .دلم می خواست سر بر روی
    شانه هایت بگذارم و حرفای نا گفته دلم را
    برایت نجوا کنم .دلم می خواست همیشه در
    کنارم باشی و من با عشق نامت را صدا کنم
    ای مادر مهربانم ……….
    دوستت دارم مادر .

یاد دارم کودکی بودم خرد
    با صدای گرم مادر
    هر صبحدم
    در میان بستری نرم و تمیز
    می گشودم چشم بر نور سفید
    می گشودم دل بر نور امید
    یاد دارم سفره خانه ما
    بوی سنت می داد
    داخل خانه ما
    جلوه ای زیبا داشت
    از زن ایرانی
    جلوه ای از یک شمع
    ذره ذره می سوخت
    و نداشت پرو ایی
    که به آخر برسد
    کودکم هوش بدار
    قبر مادر اینجاست
    جای مادر خالیست
    دل من تنگ شده
    مادرم دیگر نیست

مادر ناز من تویی عزیزم
    تو بمون پیش من برای همیشه
    عشق معبود من تویی توی قلبم
    من فقط دوست دارم تو را عزیزم

نور چشمای تو هست چراغ خونم
    دستای مهربونت، برکته جونم
    تویی تک ستاره توی آسمونم
    تو گله باغچمی ای مادر خوبم

▓▒░♥♥♥به بهشت نمیروم اگر تو آنجا نباشی مادر. ♥♥♥ █▓▒░
    روزت مبارک

▓▒░♥♥♥ be behesht nemiravam agar to anja nabashi madar ♥♥♥ █▓▒░
    roozat mobarak

مادر واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. روزت مبارک مادر

dar zibatarin vaje bar labane adami vajeye madar ast. zibatarin khatab madar jan ast
    madar vajeist sarshar az eshgh va omid. vajei shirin va mehraban ke az jarfaye jan bar miayad.
    madar roozat mobarak

زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــدا عشق مظهر است بعد از خـدا به سجده بوَد زآنکه مادر است
    zan hasti saz va nazm deh va mehr gostar ast. sarcheshme mohabbat va altafe davar ast
    bahre safa va mehre khoda eshghe mazhar ast.bad az khoda beh sejde bovad ze anke madar ast

به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را …
    be yad miavaram lahze haye faraz ra ke sedaye oo etebaram mibakhshad valahze haye nashib ra ke etemadam ra be yad miavaram
    afraye afrashtei be yad miavaram madaram ra

آسودگی از محن ندارد مادر. آسایش جان و تن ندارد مادر .دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش ورنه غم خویشتن ندارد مادر
    asoodegi ra mehan nadarad madar
    asayeshe jano tan nadarad madar
    darad ghamo andoohe jegar goosheye khish
    varne ghame khishtan nadarad madar

تو شگفتی خلقتی
    تو لبریز عظمتی

madar ey latif tarin gole boostane hasti
    to shegeftie kheighati
    to labrize azemati
    tora dost daram va misetayamat
    dast ba doa bar midaram va az khodaye yegane barayat rahmat , barkat va azemat mitalabam…

madar to ey manie isar to ey baghe khodai
    toye roozegar ghorbat ba ghame del ashenai
    minevisam az sare khat madar ey manie boodan
    minevisam ta hamishe toi layeghe sotoodan

به مادرم…

asemani por az setare , dashti por az gol
    taghdim be ani ke behesht zire payash jay darad
    be madaram
    ke mehrash ta abad dar delam jay darad

تو رنگ آفتابی،
    شب که می رسد، مثل ستاره،
    گوئیا مهتابی
    مادر خوبم، روزت مبارک

to ey ey behtarin gol miane shahre golhai, to range aftabi
    shab ke miresad , mesle setare gooi mahtabi
    madare khobam . roozat mobarak

*;%’*
    *%;;%’*
    *;%*;%’*.
    *;*;%;*%*,
    )i(
    ( )
    مادرجون این دسته گل تقدیم شما.

روز زن مبارک باد…
    با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید

می دونی فرق روز پدر با روز مادر چیه ؟روز مادر طلا فروشی ها شلوغ می شه . اما روز پدر جوراب فروشی ها .حالا می دونی شباهتشون چیه ؟ پول هر دو از جیب بابا می ره !!!
    مادر:
    کاشکی می شد بهت بگم
    چقدر صدات و دوست دارم
    لالایی هات و دوست دارم
    بغض صدات و دوست دارم

شد جهان پرشور و غوغا
    صفحه ی گیتی مصفا
    بیت احمد طور سینا
    پا نهد زهـــرا به دنیا

ننه جون خیلی آقایی…. از ته دل دوستتتتتتت دارم!!!
    مادر،
    ای باغبان هستی من،

روزت مبارک مادر
    ا
    ▓▒░♥♥♥به بهشت نمیروم اگر تو آنجا نباشی مادر. ♥♥♥ █▓▒░
    روزت مبارک

▓▒░♥♥♥ be behesht nemiravam agar to anja nabashi madar ♥♥♥ █▓▒░
    roozat mobarak

dar zibatarin vaje bar labane adami vajeye madar ast. zibatarin khatab madar jan ast
    madar vajeist sarshar az eshgh va omid. vajei shirin va mehraban ke az jarfaye jan bar miayad.
    madar roozat mobarak

zan hasti saz va nazm deh va mehr gostar ast. sarcheshme mohabbat va altafe davar ast
    bahre safa va mehre khoda eshghe mazhar ast.bad az khoda beh sejde bovad ze anke madar ast

به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را …
    be yad miavaram lahze haye faraz ra ke sedaye oo etebaram mibakhshad valahze haye nashib ra ke etemadam ra be yad miavaram
    afraye afrashtei be yad miavaram madaram ra

asoodegi ra mehan nadarad madar
    asayeshe jano tan nadarad madar
    darad ghamo andoohe jegar goosheye khish
    varne ghame khishtan nadarad madar

تو شگفتی خلقتی
    تو لبریز عظمتی

madar ey latif tarin gole boostane hasti
    to shegeftie kheighati
    to labrize azemati
    tora dost daram va misetayamat
    dast ba doa bar midaram va az khodaye yegane barayat rahmat , barkat va azemat mitalabam…

madar to ey manie isar to ey baghe khodai
    toye roozegar ghorbat ba ghame del ashenai
    minevisam az sare khat madar ey manie boodan
    minevisam ta hamishe toi layeghe sotoodan

به مادرم…

asemani por az setare , dashti por az gol
    taghdim be ani ke behesht zire payash jay darad
    be madaram
    ke mehrash ta abad dar delam jay darad

تو رنگ آفتابی،
    شب که می رسد، مثل ستاره،
    گوئیا مهتابی
    مادر خوبم، روزت مبارک

to ey ey behtarin gol miane shahre golhai, to range aftabi
    shab ke miresad , mesle setare gooi mahtabi
    madare khobam . roozat mobarak

*;%’*
    *%;;%’*
    *;%*;%’*.
    *;*;%;*%*,
    )i(
    ( )
    مادرجون این دسته گل تقدیم شما.

روز زن مبارک باد…
    با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید

مادر:
    کاشکی می شد بهت بگم
    چقدر صدات و دوست دارم
    لالایی هات و دوست دارم
    بغض صدات و دوست دارم

شد جهان پرشور و غوغا
    صفحه ی گیتی مصفا
    بیت احمد طور سینا
    پا نهد زهـــرا به دنیا

ننه جون خیلی آقایی…. از ته دل دوستتتتتتت دارم!!!
    مادر،
    ای باغبان هستی من،

روزت مبارک مادر

معاونت سایت

آغوش تو ای مادر من بستر ناز است
    لالایی شب هات مرا گلشن ساز است
    رخسار و وجود تو مرا پیکر مهر است
    هم قبله و هم کعبه و هم عشق و نیاز است . . .
    مادر روزت مبارک
    .
    .
    .
    مادرم ای بهتر از فصل بهار
    مادرم روشن تر از هر چشمه سار
    مادرم روزت مبارک ناز من
    مادرم تنها تویی آواز من . . .
    .
    .
    .
    زنم از دیده بر دل روی مادر / منم مست کمان ابــروی مادر
    گل از خجلت نقابی بر رخش زد / چو آمد عطر مشکین بــوی مادر . . .
    روزت مبارک ای بهترین و برترین
    .
    .
    .
    بهترین بخش بچه بودن زمانی بود
    که روی کاناپه خوابمان میبرد
    و فردا به صورت جادویی ، روی تخت بیدار میشدیم !
    مادرم روزت مبارک
    .
    .
    .
    دنیا به کام تلخ من امشب عسل شده است
    شیرین شده است و ماحصلش این غزل شده است
    تاثیر مهر مادریت بوده بر زبان
    این واژه ها اگر به تغزل بدل شده است
    روز مبارک

معاونت سایت

Eh

تا دیده ام به روی جهان باز شد، زشوق
    لبخند مهربان تو جا در تنم دمید
    فریاد حاجتم چو برون آمد از گلو
    دست نوازش تو به فریاد من رسید
    .
    .
    .مادر
    نمیتوانم کلامی در مورد اش بنویسم و عاجزم
    فقد از خداوند میخواهم که
    خـدایا بالاتر از بهشت هم داری..؟
    برای زیر پای مــــــــادرم می خواهم
    روز مادر مبارک
    .
    .
    مادرنمــای قــدرت دنیـــای خلقـــت است
    مادر به مـا ز ایــزد یکتــا فضیـــلت است
    فـردوس را بــــه زیر قدمهـــاش مانده رب
    کـو را مقــام، بعــد خـــدا در عبـادت است
    .
    .
    مادرخوبم ، روزت مبارک
    .
    .
    .
    مادر ، تک‌واژه‌ای‌ست زیبا
    مادر ، عین زیبایی‌ست و البته که زیباتر از زیبایی چیزی نیست
    قلب بزرگ خدا در سینه‌ی مادران می‌تپد
    مادر ، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا
    آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد
    .
    .
    مادرقسم بجان عزیز ات که هیج گاه
    یاد شکوه مند تو از دل نمی رود
    تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک
    نقشی تو هم دمی ز مقابل نمی رود
    .
    .
    .
    تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش
    که مهریش تا ابد در دلم جای دارد
    تو بهترین گل ، میان شهر گلهایی
    تو رنک آفتابی ، شب که می رسد
    مسل ستاره گوییا مهتابی ، مادر خوبم
    .
    .
    مینویسم از سر خط ای معنی بودن
    منیویسم تا همیشه توی لایق ستودن
    .
    .
    .
    خدایا هرکه هستم هرچه هستم
    به یک لحظه فدای مادرم کـــــــــن
    .
    .
    .
    خدا از خاک عشق تو رو سرشته
    فـرســتـاده از آســمـون فـرشته
    تـا در آغــوش امـن خـود بـگـیـرم
    کـه ایـن یـک ذره جا مثـل بهشته

زشیره ی دادی تــــــو شیـــر مــــــــادر
    در پـــای نــو جوانت گشتی تـــو پیـر مــــادر
    کانون زندگـــانی گـــــرم از محبت تـــــوست
    آغوش گــــرم خـــود، از مـــا مگیـر مـــــادر
    .
    .
    .
    کیست مادر؟ نقشه ایجاد ما
    کیست مادر؟ بانی بنیاد ما
    قلب او سرچشمه امید هاست
    سینه او مشرق خورشیدهاست
    .
    .
    مادر ای والاترین رویا ی عشق
    مادر ای دلوا پس فردای عشق
    مادر ای غمخوار بی همتا ی من
    اولین و آخرین معنای عشق
    .
    .
    .
    زیبا ترین کلمه برلب های بشریت کلمه«مادر» وزیبا ترین آوا،
    آوای«مادرم» است.این کلمه آکنده از عشق و امید است،
    کلمه شیرین و مهر انگیز که از اعماق قلب بر می خیزد
    وزیبائی است.مادر همه چیز ماست
    مادر آن روح جاودانی است که
    لبریز از عشق و
    زيبايي است
    .
    .
    .
    زنم از دیده بر دل روی مادر
    منم مست کمان ابــروی مادر
    گل از خجلت نقابی بر رخش زد
    چو آمد عطر مشکین بــوی مادر
    .
    .
    .
    تو نمایانگر الطاف خدایی مادر
    مروه و حج و صفایی مادر
    زیر پای تو بهشت است بهشت
    باز هم طفل توام ،هرچه کردم ، چه زیبا و چه زشت
    .
    .
    مادر تابلوی آفریدگار است . تار و پود روح مادر را از مهربانی بافته اند.
    عشق مادر هدیه بزرگ خدا به انسان. پس قدر این هدیه بزرگو ار را بدانیم .
    .
    .
    .
    هر لحظه در برابر من اشک ریختی
    از چشم پر ملال تو خواندم شکایتی
    بیچاره من، که به همه ی اشکهای تو
    هرگز نداشت راه گناهم نهایتی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع