مدیریت ورزش/مدیرفنی تیم استقلال گفت:8 ماه است پرداختی به بازیکنان وجود نداشته است.

به گزارش اوج نیوز،منصور پورحیدری درباره تغییرات در هیات مدیره استقلال اظهار داشت:دلیل استعفا رسول نژاد را نمی دانم اما چندی پیش صحبت هایی مبنی بر دو شغله بودن اعضا هیات مدیره مطرح شده بود.جدا از این،رسولی نژاد که به عنوان معاون وزیر مشغول به کار است دغدغه زیادی در وزارت ورزش دارد.

وی ادامه داد:اعتقاد دارم در هیات مدیره جدید باید یک یا دو فرد باشند که در بحث مالی قوی عمل کنند.4 ماه است استقلال کارش را شروع کرده اما تا به امروز یک ریال هم پرداخت نشده است.بازیکنان از فصل گذشته طلب دارند.فکر می کنم 8 ماه است پرداختی به بازیکنان وجود نداشته است.

پورحیدری در پاسخ به این پرسش که حضور چه افرادی در هیات مدیره استقلال در این مقطع می تواند تاثیر مثبت بگذارد عنوان کرد:به نظرم افراد باتجربه و با سابقه می توانند کمک زیادی به تیم بکنند.سال 69 و 70،قهرمانی ایران و قهرمانی آسیا را به دست آوردیم.آن زمان که امثال دکتر ایروانی و دکتر آقامحمدی در باشگاه بودند،وسایل تیم در صندوق عقب من جا می شد.آن سال با 5 میلیون این همه اتفاق خوب برای استقلال رخ داد.البته الان شرایط عوض شده و باید با شرایط روز تیم داری کرد.از نظر فنی هم تیم ها افت کرده اند.به یاد دارم حداقل سالی دو بازیکن از تیم های پایه به بزرگسالان می آوردیم.