یافتن فیلم مناسب جهت تماشا با خانواده یا پیدا کردن بهترین کتاب برای مطالعه پیش از خواب برای‌تان به جستجو کردن سوزنی در انبار کاه تبدیل شده؟ «سامسونگ هاب» (Samsung Hub) اینجاست تا در این جستجو به شما کمک کند.

سرگرمی‌های موردنظرتان را با یک اپ ساده و جذاب پیدا کنید.

«سامسونگ هاب» (Samsung Hub) یک راهکار ساده برای جستجو در دنیای سرگرمی‌های دیجیتالی امروز است. سامسونگ هاب با بهره‌گیری از یک رابط‌گرافیکی کاربر-پسند و ترکیب کردن چهار سرویس محتوایی سامسونگ در یک اپلیکیشن، کار یافتن و خریداری فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، کتاب‌ها، بازی‌ها و موسیقی‌ها را برای‌تان آسان می‌سازد.

امکانات سامسونگ هاب:

تنها با یک جستجو

انواع مختلف سرگرمی‌ها را به‌آسانی و تنها با یک جستجو پیدا کنید. فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، کتاب‌ها، بازی‌ها و موسیقی‌ها؛ همه این‌ها در هر زمانی به‌سادگی در دسترس شما خواهند بود.

مرور محتوا در محیطی جذاب

سامسونگ هاب دارای رابط‌کاربری چشم‌نوازی است، به‌همراه توضیحات خوانا و یک سیستم جستجوی کارآمد که کار انتخاب محتوا را بسیار آسان‌تر می‌سازد.

پیش‌نمایش، با یک اشاره

از بابت خریداری فیلمی مطمئن نیستید؟ می‌توانید پیش از انتخاب‌تان یک پیش‌نمایش فوری از آن را مشاهده کنید. کافی است در حین مرور کردن، انگشت‌تان را بر روی تصویری نگه‌دارید تا به اطلاعات بیشتری در مورد محتوا دست پیدا کنید.

خریداری و پخش فوری

سامسونگ هاب ترکیبی از یک فروشگاه و یک پخش‌کننده چندرسانه‌ای است؛ بنابراین نیازی نیست که برای دیدن محتوای خریداری‌شده، از این نرم‌افزار خارج شوید. به محض اینکه سرگرمی موردنظرتان را انتخاب کردید، می‌توانید آن را به‌آسانی خریداری کنید و در همین اپ از آن لذت ببرید.

پرسش‌های متداول

چگونه می‌توانم به سامسونگ هاب دسترسی پیدا کنم؟

پاسخ: سامسونگ هاب به‌طور پیش‌فرض بر روی گلکسی اس ۴ نصب شده است. شما می‌توانید از بخش اپلیکیشن‌ها یا ویجت مربوطه، به سامسونگ هاب دسترسی داشته باشید.

آیا برای استفاده از سامسونگ هاب باید چیزی بپردازم؟

پاسخ: مرور محتوا در سامسونگ هاب رایگان است و پیش‌نمایش‌ها و مقداری از محتوا را می‌توان بدون پرداخت مبلغی استفاده کرد. اما برای خریداری محتوا شما باید یک حساب‌کاربری سامسونگ داشته باشید و اطلاعات کارت اعتباری‌تان را در آن وارد کرده باشید. ممکن است بعضی از اپراتورهای تلفن‌همراه به شما اجازه دهند تا هزینه محتواهای خریداری‌شده را بعداً و همراه با صورت‌حساب مکالمات‌تان پرداخت کنید.

کجا می‌توانم محتوایی را که قبلاً از «مدیا هاب» یا «موزیک هاب» خریداری یا اجاره کرده‌ام پیدا کنم؟

پاسخ: در دستگاه‌تان به سراغ Samsung Hub بروید. سپس بر روی Menu و در ادامه بر روی Purchased کلیک کنید تا محتواهایی را که قبلاً خریداری کرده‌اید مشاهده کنید. محتواهایی که قبلاً اجاره شده‌اند و در پنجره موارد اجاره‌ای (Rental Window) قرار ندارند، در دسترس شما نخواهند بود.

آیا محدودیتی در تعداد دستگاه‌هایی که با آن‌ها می‌توانم به سامسونگ هاب دسترسی پیدا کنم وجود دارد؟

پاسخ: هیچ محدودیتی در مورد تعداد دستگاه‌هایی که شما از آن‌ها برای «مرور» سامسونگ هاب استفاده می‌کنید وجود ندارد. البته برای «خریداری و پخش محتوا» حداکثر از ۵ دستگاه می‌توانید استفاده کنید.

آیا من می‌توانم موسیقی‌های عرضه‌نشده توسط سامسونگ را هم با این اپ پخش کنم؟

پاسخ: بله. تمام آهنگ‌های غیر DRM که بر روی کارت SD شما قرار داشته باشند به‌طور خودکار در لیست ظاهر می‌شوند. اگر آن‌ها را مشاهده نکردید، به Settings بروید و Show SD Card Songs را انتخاب کنید.

Samsung نشان تجاری ثبت‌شده کمپانی سامسونگ الکترونیکس است. دیگر برندها، محصولات، اسامی سرویس‌ها و لوگوها از نشان‌های تجاری و/یا نشان‌های تجاری ثبت‌شده دارندگان قانونی‌شان به شمار می‌روند.

تصاویر از نوع شبیه‌سازی‌شده هستند. ظاهر و کارایی واقعی دستگاه ممکن است متفاوت باشد یا تغییر کند. محتوای بالا تنها جهت اطلاع ارائه شده است. تمامی این اطلاعات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. سامسونگ الکترونیکس هیچ مسئولیتی را در برابر صدمات احتمالی ناشی از استفاده از مطالب بالا یا استناد به آن‌ها، چه مستقیم و چه غیر مستقیم، نمی‌پذیرد.

منبع:http://hellosmartphone.wordpress.com...4%d9%85%d8%a7/