eah, yeah
Yeah-eah, yeah
Yeah-eah, yeah
Why do you look so familiar چرا تو اینقدر آشنا بنظر می رسی ؟
I could swear that I have seen your face before می تونم قسم بخورم که چهره تو قبلا دیدم
I think I like that you seem sincere فکر می کنم که دلم می خواد تو صمیمی بنظر برسی
I think I like to get to know you a little bit more فکر کنم دوست دارم که بتونم یه ذره بیشتر تو رو بشناسم
[Chorus]
I think there's something more, life's worth living for فکر کنم ، یه چیز دیگه هم هست ، زندگی ارزش زندگی کردن رو داره
Who knows what could happen. کسی چه می دونه چه اتفاقی می خواد بیفته ؟
Do what you do, just keep on laughing کار خودتو بکن ، فقط به خندیدن ادامه بده
One thing's true, there's always a brand new day یه چیزیه که واقعیت داره ، همیشه یه جور روز جدید وجود داره
I'm gonna live today like it's my last day دارم امروز رو طوری زندگی می کنم که انگار آخرین روز زندگی منه
Yeah, yeah, بله ، بله
Yeah-eah, yeah, بلـــــه ، بله
Yeah-eah, yeah بلـــــه ، بله
How do you always have an opinion تو چطور همیشه یه فکری داری ؟
And how do you always find the best way to compromise و چطور همیشه بهترین راه رو برای توافق پیدا می کنی ؟
We don't need to have a reason ما نیاز نداریم که دلیلی پیدا کنم
We don't need anything ما چیزی نیاز نداریم
We're just wasting time ما فقط داریم وقتمونو تلف می کنیم
[Chorus x2]
I think there's something more, life's worth living for فکر کنم ، یه چیز دیگه هم هست ، زندگی ارزش زندگی کردن رو داره
Who knows what could happen کسی چه می دونه چه اتفاقی می خواد بیفته ؟
One thing's true, there's always a brand new day یه چیزیه که واقعیت داره ، همیشه یه جور روز جدید وجود داره
I'm gonna live today like it's my last day دارم امروز رو طوری زندگی می کنم که انگار آخرین روز زندگی منه

Find yourself, cause I can't find you خودتو پیدا کن ، چون من نمی تونم تو رو پیدا کنم
Be yourself, who are you? خودت باش ، تو کی هستی ؟
Find yourself, cause I can't find you خودتو پیدا کن ، چون من نمی تونم تو رو پیدا کنم
Be yourself, who are you? خودت باش ، تو کی هستی ؟
So you go and make it happen بنابراین تو می ری و باعث این اتفاق می شی
Do your best just keep on laughing بهترین کارتو بکن فقط به خندیدن ادامه بده
It's all on you, there's always a brand new day این همش در مورد توئه ، همیشه یه جور روز جدید وجود داره
[Chorus]