بازيکن ملي‌پوش پرسپوليس مي گويد بعد از بازگشت به تيم ملي مصمم است تا بتواند نظر کي‌روش را جلب کند. هافبک پرسپوليس همچنين صحبت هاي جالبي در موردخريد شجاع خليل زاده مطرح کرد.

رضا حقيقي ابتدا درباره بازگشتش به اردوهاي تيم ملي گفت: تازه به اردو آمده‌ايم و جو خوبي هم اينجا حاکم است. کار مهمي در اين اردو داريم و بايد تکليف سرنوشت صعود به جام جهاني را مشخص کنيم .من هم آمدم به تيم ملي کمک کنم و اين صلاحديد مربي است که از چه نفراتي استفاده کند.

به نقل از ايسنا ، وي همچنين درباره حضور جواد نکونام در پستي که او بازي مي‌کند و همچنين احتمال اينکه بازي به او نرسد، اظهار کرد: همه ما هدفمان يکي است و اگر رقابتي هم بين ما وجود دارد براي موفقيت تيم ملي است که تيم ملي به جام جهاني برسد.

بازيکن پرسپوليس همچنين درباره انتقال شجاع خليل‌زاده به اين تيم و دوستي که با او دارد به ايسنا گفت: من و شجاع، تقريبا مثل دو برادر هستيم . سال‌هاست که در اردوهاي تيم ملي باهم هستيم و رابطه ما از دوستي فراتر است. شجاع يکي از بهترين مدافعان ايران بوده که در پرسپوليس مي‌تواند به ما کمک زيادي کند. کارهاي انتقالش به پرسپوليس هم تمام شده و قطعا او فصل بعد کنار خودمان است و به پوشيدن پيراهن پرسپوليس هم افتخار مي‌کند.

وي درباره احتمال پيوستن خليل‌زاده به سپاهان عنوان کرد: شجاع تا آخر فوتبالش هر جايي که من بازي مي‌کنم، بازي خواهد کرد و ما با هم تصميم مي گيريم که کجا برويم. اگر من رفتم سپاهان، شجاع هم مي‌رود. به نوعي مي‌توانيد بگوييد که ما دو قلو شده‌ايم . ما به هم قول داده‌ايم تا آخر فوتبالمان هر تيمي مي‌رويم با هم باشيم، مگر اينکه به خارج از کشور برويم . پس مطمئن باشيد شجاع قطعا فصل بعد در پرسپوليس بازي مي‌کند.

حقيقي در ادامه نيز در پاسخ به اين پرسش که چقدر به صعود ايران اميدوار است، خاطر نشان کرد: تا آخرين فرصت بايد تلاش کرد و فرصتي را نبايد از دست بدهيم. ما دليلي براي نااميدي نداريم و مطمئنا اگر تلاش کنيم به جام جهاني مي رويم.

هافبک پرسپوليس همچنين درباره انتقاد برخي هم تيمي‌هايش از گل محمدي تاکيد کرد: اين انتقادات بي انصافي است. گل محمدي مربي خوبي براي پرسپوليس بود و بازهم دوست دارم با او کار کنم. از همه نظر او مربي کاملي بود و نتايج خوبي هم گرفتيم و دست آخر در پنالتي جام را از دست داديم . هر چه بود تمام شد و اکنون نبايد عليه هم موضع بگيريم. آن هم در مقابل مربي تيم که احترامش واجب است. او در بازي آخر در رختکن هم خواب نبود اما کاملا مشخص بود حوصله ندارد. هيچ کدام از ما در تبريز حوصله نداشتيم. آقا يحيي معرفت نشان داد که با ما به تبريز آمد.