گزینه احتمالی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ایده ها و تفکرات خوبی برای پرسپولیس دارم اما هنوز مشخص نیست که سرمربی این تیم شوم. محمد مایلی کهن در پایان نشست دانش افزایی مربیان فوتبال گفت: هنوز به باشگاه پرسپولیس برنامه ای ندادم چون سرمربی محمد مایلی کهن در پایان نشست دانش افزایی مربیان فوتبال گفت: هنوز به باشگاه پرسپولیس برنامه ای ندادم چون سرمربی نشدم. اگر این اتفاق بیفتد تفکرات و ایده های زیادی دارم به طور مثال پرسپولیس بهترین گلزن ها را داشته و می تواند از تجربه افرادی مثل پیوس استفاده کند. پنجعلی که 14 سال در تیم ملی حضور داشته و مدت ها کاپیتان بوده می تواند تجربیاتش را در اختیار تیم قرار دهد. وی افزود: البته قرار نیست جوانگرایی صرف انجام شود و بازیکنان جوانی را جذب خواهم کرد که پشت در تیم ملی حضور داشته باشند. برنامه کوتاه مدت و بلند مدت دارم، برنامه کوتاه مدتم قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر است تا هواداران بیش از این افسرده نشوند. مایلی کهن در مورد جلسه با کفاشیان و اینکه در مورد تیم ملی جوانان پیشنهادی داده است عنوان کرد: به عنوان کسی که سال ها سرمربی تیم ملی بوده با کفاشیان جلسه داشتم و تجربیاتم را در اختیار او قرار دادم. راجع به جوانان مشاوره دادم اما هیچ گزینه ای را معرفی نکردم. وی در مورد اینکه آیا به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب می شود، گفت: من تنها هفته پیش یک جلسه برگزار کردم و نمی دانم آیا این اتفاق می افتد یا نه. مایلی کهن در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد اینکه برخی ها می گویند او برای حضور در پرسپولیس با مسئولان لابی کرده است گفت: اصلا جوابی در این زمینه ندارم که بدهم، 14 سال در پرسپولیس حضور داشتم که 6 سال کاپیتان بودم، 6 سال مربی این تیم بودم و بهترین نتایج پرسپولیس در زمان حضور ما رقم خورد. واقعا جایی برای لابی وجود ندارد. وی در مورد اینکه مسئولان صبا اعلام کرده اند او جز گزینه های هدایت این تیم است گفت:از لطف اعضا ممنونم و از این مسائل اطلاعی ندارم، هیچ کس با من صحبتی انجام نداده است.