رويانيان: اميدوارم دايي قدر حمايت‌ها را بداند

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌مشاوره‌هاي حميد استيلي براي آمدن دايي به پرسپوليس و حمايت‌هاي بي‌دريغ پروين و پيشکسوتان مرا شوکه کرد.

محمد رويانيان اظهار داشت: با توجه به اينکه حميد استيلي رئيس آکادمي پرسپوليس و مشاور من است،‌ هميشه سعي مي‌کنم درکارهايم با او مشورت کنم. حيفم آمد که برخي نظرات او را درباره دايي به مردم نگويم. حيفم آمد که صحنه‌هاي زيبا و مردانگي استيلي را به مردم نگويم.

وي افزود: وقتي قرار شد دايي به پرسپوليس بيايد راجع به اين مسئله با استيلي حرف زدم. مي‌دانستم از قبل مشکلاتي بابت رفتن دايي و آمدن استيلي بود اما استيلي به من گفت رويانيان محکم از دايي حمايت کن. چون او گزينه بسيار خوبي براي پرسپوليس است. من پس از اين صحبت‌ها صحنه‌هاي زيبا،مردانگي و معرفت را در ورزش ديدم که واقعا به استيلي باليدم.

به گزارش فارس ، وي افزود: خيلي زيباتر اين مسئله بود وقتي که دايي را انتخاب کرديم با پروين صحبت مي‌کردم و او به من گفت حالا شما که اين انتخاب خوب را داشته‌ايد همه بايد از دايي حمايت کنيم. پس از آن ديروز تعدادي از پيشکسوتان به ديدار من آمدند و اعلام آمادگي همه جانبه خود را از انتخاب دايي به من اعلام کردند. واقعا اين مسائل مرا شوکه کرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: صحنه‌هاي زيبايي ديدم مخصوصا از عشق و علاقه مردم به دايي و پيشکسوتان پرسپوليس و کمي خستگي از تنم در رفت. من اميدوارم دايي مثل هميشه قدر اين حمايت‌ها را بداند و انشاءالله در پرسپوليس موفق و سربلند باشد.

وي در پايان در پاسخ به اين سؤال که آيا دايي براي آمدنش به پرسپوليس شرط گذاشته يا خير،‌گفت: به اين حرف‌ها توجه نکنيد چون چنين ماجراهايي صحت ندارد.