بنيتس، سرمربي ناپولي، اعلام کرد که ادينسون کاواني تنها در صورتي مي تواند اين باشگاه را ترک کند که يکي از باشگاه هاي خواهان 63 ميليون يورو براي او بپردازد.

به گزارش گل ، اين ملي‌پوش اروگوئه اي مشتريان بزرگي مانند چلسي، منچسترسيتي و رئال مادريد دارد، با اين وجود، باشگاه ناپلي حاضر نيست اين مهاجم گلزن را به قيمتي پايين تر از آنچه در قرارداد او ذکر شده بفروشد.

اين در حالي است که خود کاواني به تازگي اعلام کرد مبلغي که ناپولي براي فروش او در نظر گرفته، بيش از ارزش واقعي اوست.

بنيتس در گفتگو با مارکا گفت:" نه من ونه رئيس باشگاه، هيچ يک نمي خواهيم که کاواني برود زيرا او بازيکن بسيار مهمي براي ماست.

البته در قرارداد او بندي است که هيچ يک از ما نمي توانيم در آن دست ببريم. اما رئيس و من مي خواهيم که او به حضورش در ناپولي ادامه بدهد.

او در اين باشگاه به شهرت رسيد و مي تواند در اين تيم و با هواداراني که او را مي پرستند، به افتخارات بيشتري برسد.

او مي داند که ناپولي و هوادارانش چه کارهايي براي او کرده اند. ناپولي نيازي به پول ندارد. اگر او بخواهد برود، تنها براساس بندي که در قراردادش وجود دارد، مي تواند برود که مبلغ بسيار بالايي است.هدف ما اين است که او را حفظ کنيم.

من و رئيس باشگاه برنامه اي براي فروش کاواني نداريم. وجود او مي تواند به قوي تر شدن تيم کمک زيادي کند. من مي دانم که پيشنهادهايي وجود دارد اما در قرارداد او بندي است و اگر او را مي خواهند، بايد آن مبلغ را بپردازند."