علي کريمي در پايان ديدار دوستانه مقابل نفت تهران گفت: در دوران بدنسازي قرار داريم. اين بازي‌ها کمک مي‌کند تا هماهنگي تيم بالا برود و پس از سه چهار بازي تدارکاتي مي‌توانيم شرايط بهتري پيدا کنيم تا در شروع مسابقات با هماهنگي بهتري در ميدان حاضر شويم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه هواداران تبريزي به شدت او را مورد تشويق قرار مي دادند، اظهار داشت: هواداران به من لطف دارند جا دارد از آنها تشکر کنم. وقتي براي اولين بار وارد تبريز شدم مورد استقبال بي‌نظير هواداران قرار گرفتم. اميدوارم بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

کريمي در مورد دو نايب قهرماني تراکتورسازي خاطرنشان کرد: در ليگ امسال اميدواريم اين نتايج را جبران کنيم. انتظارات از تراکتورسازي بالا رفته و کارمان براي موفقيت مشکل‌تر است، اما بايد به موفقيت برسيم.

بازيکن تراکتورسازي تبريز در مورد حضور ايران در جام جهاني عنوان کرد: به عنوان بازيکن دوست دارم در جام جهاني بازي کنم. مسابقات تابستان سال آينده است و راه زيادي تا آن موقع باقي مانده است. مهم موفقيت ما در جام جهاني است و اين بار بايد تلاش کنيم تا به مرحله بالاتري صعود کنيم. هوادار کم نداريم و در برزيل نيز تماشاگران زيادي از ما حمايت خواهند کرد. اميدوارم با دعاي مردم در جام جهاني موفق شويم.

کريمي در مورد حمايت‌هاي کي‌روش از او گفت: از کارلوس کي‌روش به خاطر موفقيت در تيم ملي و صعود به جام جهاني تشکر مي‌کنم. او کمک زيادي به تيم ملي کرد. اميدوارم موفقيت‌هايمان ادامه پيدا کند اگر کمکي از دستم بربيايد با کمال ميل در خدمت تيم ملي هستم.

بازيکن تراکتورسازي در مورد اينکه اين روزها بحث زيادي در رسانه‌ها مبني بر بحث کاپيتاني وجود دارد، خاطرنشان کرد: اصلا اين بحث‌ها در تيم ما وجود ندارد و اين مسائل حل شده است. اگر تيمي به موفقيت برسد نمي‌گويند کاپيتان تيم قهرمان چه کسي بوده است. مهم موفقيت تراکتورسازي است. اين مسائل فقط در رسانه‌ها مطرح مي‌شود و نمي‌دانم چرا در مورد موضوعاتي که حل شده است مطبوعات اين‌قدر مانور مي‌دهند.

وي در مورد شرايط پرسپوليس و مسئله مديريتي اين تيم خاطرنشان کرد: اکنون بازيکن تراکتورسازي هستم و براي اين تيم بازي مي‌کنم. اميدوارم مربي پرسپوليس و اين تيم موفق شود و هواداران خوشحال باشند. آرزوي قلبي‌ام موفقيت پرسپوليس است.