کارلوس کي‌روش با انتقاد از شرايط باشگاه رئال مادريد مي‌گويد درباره مانوئل ژوزه سرمربي سابق پرسپوليس اظهارنظر نمي‌کند.

کارلوس کي‌روش پس از انتخاب کارلو آنچلوتي به عنوان سرمربي رئال مادريد گفت: مشکل رئال مادريد مربي نيست بلکه سيستم باشگاه است. مورينيو نيز مي‌توانست در اين تيم موفق شود اما شرايط پيچيده در باشگاه رئال مادريد که باعث مي‌شود فشار زيادي از سوي رسانه‌ها و افکار عمومي به آن وارد شود باعث مي‌شود که کار براي هر مربي در اين تيم مادريدي سخت باشد.

به نقل از ايسنا، کي‌روش اولين مربي‌اي بود که جانشين ويسنته دل‌بوسکه در رئال مادريد شد اما در انتهاي فصل با قرار گرفتن در رده چهارم از سمت خود برکنار شد. کي‌روش درباره دوران کوتاه خود در رئال مادريد گفت: کار در رئال مادريد بسيار پيچيده و مشکل است و براي هر مربي‌اي که سکان هدايت اين تيم را بر عهده بگيرد به دست آوردن قدرت در آن نشدني است زيرا فشار زيادي از طرف رسانه‌ها و فضاي بيروني به تيم وارد مي‌شود.

سرمربي تيم ملي ايران درباره کنار رفتن فرگوسن از سرمربي‌گري منچستر يونايتد گفت: دل همه ما فوتبالي‌ها براي فرگوسن تنگ مي‌شود. حضور او در ليگ قهرمانان و ليگ برتر انگليس هميشه در خاطر ما مي‌ماند اما اکنون بايد به نبود فرگوسن عادت کنيم.

سرمربي تيم ملي ايران درباره جانشينين ديويد مويس در منچستريونايتد گفت: از آمدن ديويد مويس به منچستريونايتد شگفت‌زده نشدم. او در ليگ برتر مربي شناخته شده‌اي است. او نتايج خوبي در اورتون گرفت و هميشه با تيمش بازي‌هاي خوبي در ليگ برتر انجام مي‌داد. من فکر مي‌کردم که مي‌توانم يکي از جانشينان فرگوسن باشم.

کي‌روش درباره رفتن مورينيو به چلسي گفت: مهم‌ترين مسئله در مربي‌گري اين است که شما از تيمي که هستيد رضايت داشته باشيد و خوش‌شانس باشيد. اين شرايط براي مورينيو در چلسي وجود دارد و من فکر مي‌کنم اين فاکتور اصلي باعث موفقيت ژوزه مورينيو در چلسي باشد. همه کساني که با فوتبال انگليس آشنا هستند مي‌دانند که مربي‌ها در ليگ برتر انگليس 95 درصد تمرکز خود را به 95 چيزي که در فوتبال مهم است اختصاص مي‌دهند.

کي‌روش در پايان درباره مانوئل ژوزه، سرمربي پرتغالي سابق پرسپوليس که تا حدودي با هم جنگ لفظي داشتند، اظهارنظر نکرد و گفت: من نمي‌توانم درباره عملکرد ژوزه در پرسپوليس قضاوت کنم. قضاوت عملکرد ژوزه در پرسپوليس به عهده هواداران،‌ بازيکنان و مديريت پرسپوليس است.