آبي ها تاکنون دو پيشنهاد براي خريد روني ارائه داده اند که هر دو توسط شياطين سرخ رد شده است اما آقاي خاص همچنان در تلاش است تا اين ملي پوش انگليسي را به خدمت بگيرد.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اتوئو در رقابت هاي اروپايي افتخارات زيادي به دست آورده است اما همان طور که در تور آسيايي گفتم، ما تنها به دنبال خريد يک بازيکن هستيم و بايد صبر کنيم و ببينيم پيش از پايان بازار نقل و انتقالات چه رخ خواهد داد.

من سرمربي چلسي هستم و مانند همه سرمربي ها مي خواهم تيمم را تقويت کنم.

همه ما ممکن است بگوييم که نه، ما بازيکن جديدي نمي خواهيم اما دروغ مي گوييم. همه ما تا آخرين روز بازار نقل و انتقالات منتظر به خدمت گرفتن بازيکنان جديد مي مانيم. حتي زماني که از تيم مان راضي هستيم، باز هم دروغ مي گوييم زيرا هميشه مي خواهيم بهتر شويم."

سرمربي پرتغالي همچنين بار ديگر تاکيد کرد که داويد لوئيز چلسي را به مقصد بارسا ترک نخواهد کرد.

" داويد يکي از بازيکناني است که باشگاه سرمايه گذاري زيادي روي او انجام داد؛ او سال گذشته با باشگاه تمديد کرد؛ او از شرايطش در اينجا راضي است و ما هم مي خواهيم او را حفظ کنيم.

ما درک مي کنيم که باشگاه بزرگي مانند بارسلونا به دنبال بهترين هاست و مي خواهد يکي از بهترين مدافعان مياني حال حاضر دنيا را به خدمت بگيرد اما هيچ احتمالي براي جدايي داويد وجود ندارد."

مورينيو همچنين معتقد است که با توجه به تجربياتي که در چند سال اخير پشت سر گذاشت، اکنون به مربي بهتري تبديل شده است:" من فکر مي کنم که بهتر از هميشه هستم؛ به دليل تجربياتي که به دست آوردم. من دوست دارم به من، مانند بقيه اعضاي باشگاه نگاه شود اما کسي که حاضر است براي باشگاه هر کاري انجام بدهد.

مي خواهم به همه انگليسي ها بگويم که من يکي از آنها هستم. من فوتبال اين کشور را دوست دارم و مي خواهم باعث خوشحالي همه شوم."