کارلو آنچلوتي به توضيح اين مسئله پرداخت که چرا رئال مادريد شبيه ميلان است. سرمربي سابق psg که در رئال مادريد جانشين ژوزه مورينيو شده است در گفت‌و‌گو با کوريو دلو اسپورت اظهار داشت: رئال هميشه همان است باشگاه مستقل از بازيکنان و مربيان پيش مي‌رود. جو ويژه‌اي اينجا وجود دارد و مثل ميلان مي‌توانيد تاريخ باشگاه را حس کنيد. تصادفي نيست که مي‌توان دو باشگاه را با هم مقايسه کرد. فلورنتينو پرس يکي از هواداران اصلي باشگاه است عاشق رئال است مثل سيلويو برلوسکوني که عاشق ميلان است.

به نقل از فارس، رئال مادريد برخلاف روسونري بودجه زيادي در بازار نقل و انتقالات دارد و مي‌تواند با جذب گرت بيل رکورد بازار نقل و انتقالات را بشکند.

وي ادامه داد: آيا بيل به تيم مي‌رسد؟ امروز مي‌گويم نه، زيرا پيشرفت جديدي رخ نداده است. وقتي اخيرا در اين باره صحبت کردم، آندره وياس بواس اعتراض کرد بنابراين صحبت در اين باره حساس است.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: يوونتوس مدعي قهرماني است اما بايد مواظب ميلان باشيد. ناپولي، رم، فيورنتينا و اينتر تغيير زيادي کرده‌اند و بايد محک بخورند. اينتر بازيکنان و مربي جديدي به خدمت گرفته. آنها به زمان نياز دارند. اين نوعي روش تاکتيکي است که فقط به صورت مختصر زير نظر جيان پيرو گاسپريني اجرا شد.

آنچلوتي در پاسخ به يازده مرد ايده‌آلش در دوران مربيگري اضافه کرد: بوفون درون دروازه، ايوانوويچ، نستا، کاناوارو و مالديني در خط دفاعي؛ پيرلو و لمپارد در جلوي خط دفاعي و زيدا و کاما پشت سر مهاجمان؛ ايبراهيموويچ و کريستيانو رونالدو نيز در خط حمله. اين‌ها بازيکناني هستند که من با آنها کار کرده‌ ام.

وي تصريح کرد: البته درون دروازه ديدا را فراموش کردم که در فينال ليگ قهرمانان منچستر حضور داشت و همچنين پروزي. در خط دفاع نمي‌توانيم کافو، تري و تورام را فراموش کنيم. همان طور که در خط مياني به گتوزو نياز داريم و سپس سيدورف، داويدز و بازيکنان فعلي رئال.

آنچلوتي گفت: در خط حمله شوچنکو، اينزاگي، دروگبا و کرسپو را هم داريم. پيپو که دو گل در فينال ليگ قهرمانان در آتن زد را نيز فراموش کرديم. هرگز نمي‌توانم يازده نفر ايده‌آلم را انتخاب کنم.