منچستريونايتد فصل جديد ليگ برتر انگليس را با پيروزي پر گل چهار بر يک برابر سوآنسي آغاز کرد.

در اين ديدار رايان گيگز به صورت ثابت براي تيمش به ميدان رفت و در دقيقه‌ 62 جاي خود را به وين روني داد.

به گزارش ايسنا ، رايان گيگز، بازيکن - مربي منچستريونايتد پس از پيروزي در هفته‌ اول ليگ برتر گفت: از پيروزي به دست آمده برابر سوآنسي خوشحاليم زيرا هميشه بازي در هفته‌ نخست سخت است و پيروزي در اين ديدار روحيه تيم شما را براي ادامه فصل بالا مي‌برد. هدف من فعلا بازي براي تيمم است. هيچ چيز را رد نمي‌کنم اما وقتي شما براي تيم ملي کشورتان بازي کرديد و سپس هدايت تيم ملي کشورتان را برعهده مي‌گيريد، حس بسيار خوبي است که دوست دارم آن را تجربه کنم. اين دقيقا مثل اين است که بازيکني براي حضور در ترکيب تيمش آماده مي‌شود. مربي شدن نيز دقيقا مثل آغاز دوران بازيگري است. احمق نيستم. به اين خاطر که در تيم ملي ولز فوتباليست بودم، نمي‌خواهم که مربي تيم ولز هم شوم، بلکه مي‌خواهم با شايستگي به اين جايگاه برسم، زيرا هدايت تيم ملي ولز براي من نهايت افتخار است.

گيگز که اين فصل به عنوان بازيکن - مربي در منچستريونايتد فعاليت مي‌کند تاکنون 64 بازي براي ولز انجام داده و قراردادش در پايان فصل با منچستريونايتد به پايان مي‌رسد.