ژوزه مورينيو پس از آنکه براي بار دوم هدايت باشگاه چلسي را به دست گرفت ابراز اميدواري کرده که بتواند مدت زماني طولاني در اين باشگاه بماند و ثبات را به چلسي بازگرداند.

به گزارش فارس، او همچنين قول داده اگر نتواند بار ديگر با چلسي به جام‌هاي قهرماني برسد، از هدايت اين تيم کناره گيري کند. مورينيو پرتغالي پيش از اين با اين تيم دو بار پياپي عنوان قهرماني در ليگ برتر انگليس را از آن خود کرده بود.

آقاي خاص که به خاطر بازگشت به چلسي، خود را آقاي خوشحال ناميده است در اين زمينه گفت: بله، همه چيز به فتح جام‌ها خلاصه مي‌شود. Dna و طبيعت من به هيچ وجه تغييري نکرده است. من از آن دسته مربيان نيستم که سه يا چهار سال بدون کسب جام در يک باشگاه ماندگار شوم. در اين مورد صبر نمي‌کنم تا باشگاه به من بگويد از کار تو راضي نيستيم، خداحافظ! من آدمي هستم که اگر موفق نباشم مي‌گويم که همه تلاشم را به کار گرفتم ولي موفق نبودم. بهتر است راهمان را از هم جدا کرده و به دنبال امتحان کردن چيزهاي ديگر برويم.

ديدارهاي اين فصل چلسي از امروز (يکشنبه) مقابل هال سيتي و از ساعت 19 و 30 دقيقه به وقت تهران در ورزشگاه استمفورد بريج آغاز خواهد شد. مورينيو ابراز اميدواري کرده که اين ديدار پايه‌اي براي ماندن طولاني مدت وي در اين تيم باشد.

«بدون هيچ شکي مي‌دانم که به زودي جام‌هاي زيادي با چلسي به دست خواهم آورد. جام‌ها به چلسي خواهند آمد زيرا اين باشگاه ثبات زيادي دارد. همدلي در اين تيم يک فاکتور اساسي است. همه براي رسيدن به يک ثبات خوب آماده هستيم. زماني که براي اولين بار به چلسي آمدم، علاقمند بودم که به تيم‌هاي ديگر بروم و در ليگ‌هاي مختلف قهرماني‌هايي را به دست آورم تا به مربي بهتري بدل شوم ولي اکنون مي‌دانم که در ايتاليا و اسپانيا مربيگري کرده‌ام و ديگر نمي‌خواهم به تيمي از ايتاليا به غير از اينترميلان بروم. نمي‌خواهم به ليگ ديگري بروم زيرا با چلسي ارتباط برقرار کرده‌ام. قراردادي طولاني با اين تيم بسته‌ام و اميدوارم در پايان آن هر دو طرف دوست داشته باشيم به همکاري ادامه دهيم.»