آبي ها تاکنون دو پيشنهاد براي خريد اين مهاجم ملي پوش انگليسي ارائه دادند که هر دو آنها رد شد؛ از سوي ديگر، روني در اولين ديدار فصل جديد منچستريونايتد به عنوان بازيکن جانشين به ميدان رفت و دو پاس گل داد اما لمپارد همچنان به بازي در کنار اين بازيکن در فصل پيش رو است.

او در گفتگو با اسکاي نيوز، در پاسخ به اين سوال که مورينيو هميشه در بازار نقل و انتقالات بازيکنان مورد نظرش را به دست مي آورد، گفت:" بله، همين طور است. فکر مي کنم او قبلا اين را نشان داد اما اگر در مورد تيم ما صحبت مي کنيم، بايد بگويم بازيکنان زيادي داريم, 4-3 مهاجم در تيم ما حضور دارند.

فکر مي کنم چلسي مشخص کرده که به دنبال چه بازيکني است. تصميم نهايي با آنهاست که وين بيايد يا نه. ما مي خواهيم فصل را مقتدرانه آغاز کنيم اما اگر مربي مي خواهد بازيکن جديد بخرد، ما اميدواريم که بتواند بازيکن مورد نظرش را به دست بياورد."

لمپارد و روني هفته گذشته در ديدار دوستانه انگليس مقابل اسکاتلند به ميدان رفتند اما هافبک باتجربه آبي ها تاکيد کرد که هيچ صحبتي با هم تيمي اش در مورد انتقال به استمفوردبريج نداشت.

" من وقتي هفته گذشته در اردوي انگليس بودم، هيچ صحبتي با روني در مورد اين مسئله نداشتم. او روي تمرينات تمرکز کرده بود. من مسئول نقل و انتقالات نيستم. اين مسئوليت باشگاه است. من يک بازيکن هستم؛ بايد دهانم را ببندم و تمرين کنم."