منچستر‌سيتي در اولين ديدار فصل خود در ليگ برتر موفق شد با يک نمايش خيره کننده با 4 گل نيوکاسل را از پيش رو بردارد و بالاتر از منچستر يونايتد در صدر جدول ليگ برتر قرار گيرد.

به گزارش ايسنا ، مانوئل پيگريني سرمربي شيليايي منچسترسيتي پس از کسب اولين پيروزي خود با اين تيم در ليگ برتر گفت:‌ مهمترين نکته اين بازي اين بود که توانستيم در 90 دقيقه بازي خوب و رواني انجام دهيم. بازيکنان ما با نگرش هجومي اين مسابقه را آغاز کردند و تا پايان به همين شکل بازي کرديم. شروع بسيار خوبي داشتيم و مطمئن هستم تيم بهتر از اين هم مي‌تواند بازي کند. ما در اردوي پيش فصل خود نمايش خوبي داشتيم. هنوز تيم ما کامل نشده است. با اين وجود براي بازي اول خوب بود.

سرمربي منچستر سيتي درباره خريد‌هاي جديد اين تيم گفت: از فرناندينيو و ناواس راضي هستم. آنها در اولين بازي خود خوب بازي کردند. هر دوي اين بازيکنان دوندگي خوبي داشتند و تاثير خوبي در بازي ما از خود نشان دادند. مطمئن هستم با اضافه شدن نگردو و يووتيچ به تيم، مي‌توانيم بهتر عمل کنيم. از تمامي بازيکنان تيم راضي هستم. فکر‌مي‌کنم آنها بتوانند در ادامه فصل طولاني ليگ برتر به کمک تيم‌ ما بيايند.

سرمربي شيليايي درباره مصدوميت ونسان کمپاني مدافع تيمش گفت:‌ هنوز نمي‌دانيم وضعيت او به چه شکل خواهد بود. فردا پزشکان تيم ما او را بيشتر مورد مداوا قرار خواهند داد تا مشخص شود کمپاني چه مدت از تيم دور خواهد بود. اکنون نمي‌دانم وضعيت او به چه شکل است. ممکن است دچار مصدوميت سنگين شده باشد و با اينکه يک مصدوميت ساده باشد. به زودي زمان قطعي دوري او از تيم را اعلام خواهيم کرد.

پيگريني درپايان گفت: براي ادين ژکو ناراحتم. او در اين ديدار خيلي خوب بازي کرد اما نتوانست گلزني کند. امروز روز ژکو نبود اما از همکاري او با بقيه بازيکنان تيم راضي هستم.

منچسترسيتي در اولين ديدار خود در ليگ برتر موفق شد با 4 گل نيوکاسل را شکست دهد تا با تفاضل گل بهتر نسبت به منچستر‌يونايتد در صدر جدول قرار گيرد.