" فردایک رازاست نگرانش نباش دیروزیک خاطره بودحسرتش رانخورواماامروز یک هدیه است قدرش رابدان.امروزت زیبا... "

" تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . . "

" ماهی ها چقدر اشتباه می کنند؛قلاب علامت کدامین سوال است که بدان پاسخ میدهند!!! آزمون زندگی ما پر از قلاب هاییست که وقتی اسیر طعمه اش می شویم تازه میفهمیم ماهی ها بی تقصیرند!!! "

" چقدر سخته! دلت بخواد سرتو باز به دیواری تکیه بدی که یک بار زیر اوار غرورش همه وجودت له شده! "

" دلم برای لمس نگاهت سخت دلتنگی میکند -به کدامین بهانه حواسش را پرت کنم؟ "

" آره راستـــ استـــ تمــــام چيز‍ی كــ بايد از زنــدگـــی آمـــوختـــ تنهـــا يكـــ كلمـــه استــ " ميــــــگذرد " ولـــی دق ميدهـــد تـــا بگذرد.... پس ميگويم " روزگـــار هميشه خوب ميگذرد البتــه نــــه بـــ ـــرای مـــن بلكـــه از روی مــــ ــن " "

یادت باشه دنیا گرده...هروقت احساس کردی به اخر رسیدی فکر کن شاید در نقطه شروع باشی...! "

" این روزهایم به تظاهر میگذرد.... تظاهر به بی تفاوتی تظاهر به بی خیالی به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست، اما چه سخت میکاهد از جانم این "نمایش".!! "

" نقاش باشی چقدر میگیری بیایی صفحه های سیاه دلم را نقاشی کنی بعد برای دیوار اتاقم یک روز افتابی بکشی که نور تا میانه اتاق امده باشد راستی من روی صورتم یک خنده می خواهم نرخ خنده که گران نیست. "

" گاهي گمان نميكني مييشود...... وليك ميشود! گاهي نميشود كه نميشود كه نميشود "

ﻫﻤﻴــــﺸﻪ ﺳــﺮﻡ "ﺑﺎﻻﺳــﺖ" ، ﭼــﻮﻥ ﺑــﺎﻻ ﺳــﺮﻡ "ﺧﺪﺍﺳــﺖ" "

" بعضی وقت ها چیزی می نویسی از دلت برای یک نفر! اما دلت می گیرد، چشمانت پر از اشک می شود، قلبت خالی می شود، وقتی یادت می آید، همه آن را می خوانند و می پسندند، جز همان یک نفر...! "

" منتظرت هستم... به همان تلخی... به همان شدت... به همان غمگینی که تو... منتظر " او " هستی... پس سخت نیست درکِ احساسم..........! "

به خاطر هیچکس دست از “ارزشهایت” نکش چون زمانیکه آن فرد از تو دست بکشد، تو می مانی و یک “من” بی ارزش!!! "

دیگر قاصدک ها... به دست ما نمیرسند.... چون شرم دارند.... پیغام چند نفر را.. به یک مقصد ببرند!! "

" ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ.... ﮔﺎﻫﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ " ﯾﮏ ﺷﺐ " ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻃﻮﻝ ﻣﯽ ﮐﺸﺪ.. "

قصه انسان ،قصه یک دل است و یک نردبان . قصه بالا رفتن ،قصه پله پله تا خدا . قصه هزار راه و یک نشانی ،قصه جست و جو ،قصه از هر کجا تا او .... قصه آدم قصه پیله است و پروانه ،قصه تنیدن وپاره کردن ،قصه به در آمدن ،قصه پرواز ... من اما هنوز اول قصه ام پروردگارم ،دست دلم را می گیری...؟ "

خدايا امشب مهمانم باش ب صرف يك قهوه تلخ
وقتش رسيده طعم دنيايت را بداني "