یــــــــــاد بگیر: گاهی نباید ناز ڪـــــشید ؛ انتظار ڪـــــشید ؛ آه ڪـــــشید ؛ درد ڪـــــشید ؛ فریاد ڪـــــشید .... تـنـﮩـآ باید دست ڪـــــشید و رفت ... " از حسین پناهی

" عزیزترین آدم ها مثل پازلن، اگه نباشن نه جاشون پر میشه نه چیزی جاشونو می گیره "

" بر من خسته نظر كردى و آتش به وجودم بنشست واى از آن ماه نگاهت به فنا ميبردم پندارى

خدا را چه دیدی دوست من! شاید یک روز" درد" هم قیمت پیدا کرد... ما هم ثروتمند شدیم... "

" کارساز ما به فکر کار ماست فكر ما در كار ما آزار ماست راه دار ما به فكر راه ماست فكر ما در راه ما آزار ماست او خدا و درهمه حال يارماست نا خدا بودن در اين دريا همي آزار ماست ديدن يك ذره از رحمت اميد راه ماست كور دنيا و بنده شيطان شدن آزار ماست خالق است و هر نفس در ياد ماست غفلت بيجا ازاين نعمت همي آزار ماست " از مشكي

" پروردگارا به داده ونداده ات شکر که داده ات نعمت و نداده ات حکمت است "

" نبودن هایت انقدر زیاد شده اند که هر رهگذری را شبیه تو میبینم.نمیدانم غریبه ها تو شده اند یا تو غریبه...... "

" دوست واقعي مثل صبح مي مونه نميشه تموم روز داشتش ولي مطمن هستي كه فردا روز بعد هفته بعد سال بعد وتا ابد هست تو يه صبح قشنگي "

زندگي مانند توپي در دوران است و كاري نميشود كرد اگر مي خواي اين چند روز دنيا خوش باشي خودت را با اين دوران وفق بده تا خوش باشي وگرنه چه بخواهي چه نخواهي خواهد گذشت پس طوري رفتار كن كه مطابق شرايط باشد تا فكر كني كه آنطور كه مي خواهي مي گذرد "

" سکوت میکنم... نه اینکه دردی نیست گلویی نمانده برای فریاد... "

ما بدبختی رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار حالا ول کن نیست میره و میاد میگه بوس بده... "
:
" توی تهران، کل جدول مندلیف رو با یه نفس میکشی تو بدن! "

" “همونجاهاست” چیست ؟ سر راست ترین آدرس مامان ها ، وقتی چیزیو پیدا نمیکنی . "

" اونایی که از خیابون یه طرفه رد میشن. هم چپ و نگاه میکن هم راست. اینا همونایی هستن که هم از دشمن نارو خوردن هم از دوست "

" پست ترین آدما کسایی هستن که به دست گذاشتن رو نقطه ضعف دیگران بگن شوخی... "

گرگ هم با محبت رام میشه ..... تنها موجودی که با محبت هار میشه انسانه ...! "

" اگه تو تاکسی چار پنج تا اسمس دادین دستتون خسته شد. بدید بغل دستیتون ادامه شو براتون بنویسه. اون بیشتر در جریانه. "