شاهرخ‌خان بازيگر يك مجموعه تلويزيوني شد

خبرگزاري فارس: «شاهرخ خان» براي بازي در يك مجموعه تلويزيوني، راهي اين رسانه كوچك شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، اين مجموعه طنر «گر كي بات هه» نام دارد و هفته‌اي يك بار از تلويزيون پخش خواهد شد.
شركت فيلم‌سازي شاهرخ خان به نام «رد چيليز اينترتينت» تهيه كننده مجموعه است و كارگرداني آن را دو كارگردان مطرح تلويزيوني بهاوان سرشت و آناند ماهادوان به عهده دارند. بجز شاهرخ خان، بقيه بازيگران مجموعه از بين هنرمندان مطرح و جوان تلويزيون انتخاب شده‌اند و هيچ يك از بازيگران مطرح باليوودي در آن نقش اصلي يا مهمي ندارند. با اين حال شنيده مي‌شود در برخي قسمت‌هاي فيلم يكي از هنرمندان نامدار سينما، به عنوان بازيگر مهمان حضور خواهد داشت.
خط اصلي قصه مجموعه، برگرفته از قصه و حال و هواي اولين مجموعه طنز انتقادي تلويزيوني هند به نام «يه هو هه زندگي» است كه در دهه 80 ميلادي در اين كشور آسيايي به روي آنتن رفت. اين مجموعه يكي از موفق‌ترين و پربيننده‌ترين مجموعه‌هاي تلويزيوني كل تاريخ هند است.
به گفته شاهرخ خان كه خودش از طرفداران پر و پا قرص مجموعه فوق بوده است كار جديد تلويزيوني وي كپي‌برداري از آن مجموعه قديمي كه نوعي ستايش و بزرگداشت آن است.
وي چنين ادامه مي‌دهد: «احساسم اين است كه نسخه ارژينال حضور خيلي خوبي در سطح جامعه داشت. در عين حال، نقطه قوت آن مجموعه به زنده و به زور بودن آن بوده حالا شرايط و زمانه تغيير كرده است پس نوع كار ما هم در نسخه دوباره‌سازي متفاوت خواهد بود.»
اين «خان» مشهور سينماي هند، احتمال توليد يك نسخه سينمايي از اين مجموعه قديمي را رد كرده و مي‌گويد: «من كارم را با رسانه تلويزيون شروع كردم و بعد راهي سينما شدم هميشه دلم مي‌خواست دوباره در يك مجموعه ظاهر شوم و «گر كي بات هه» تمام مشخصه‌هاي يك كار خوب را در خودش داشت.
شاهرخان در شرايطي در اين مجموعه بازي مي‌كند، كه نزديك دو سال به عنوان مجري با برنامه پربيننده و بسيار موفق «كي مي‌خواد پولدار بشه؟»همكاري دارد. اين مسابقه حضور ذهن هفته‌اي 5 روز پخش مي‌شود.
تماشاگران سينما طي چند هفته آينده با «تابلوي آرايشگر» دوباره ديدار تازه‌اي خواهد داشت. او در فيلم در نقش يك سوپر استار سينما بازي مي‌كند.
فيلم پر فروش «رب نه بنادي جودي» كه ماه قبل در هند اكران عمومي شد، هنوز با موفقيت روي پرده سينماهاست.