نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آموزش ساخت ایمیل جدید در یاهو با شماره موبایل ایران

پیش فرض آموزش ساخت ایمیل جدید در یاهو با شماره موبایل ایران

همان طور که متوجه شده اید سایت یاهو سرویس ایمیل خود را برای ایرانیان تحت تحریم قرار داده است و کاربران ایرانی دیگر نمی توانند ایمیل جدید (با شماره موبایل ایران) در یاهو ثبت کنند ما امروز می خواهیم ترفندی به شما آموزش دهیم تا بتوانید در سایت یاهو آی دی جدید ثبت نمایید و شما با دادن شماره تلفن همراه خودتان کد چهار رقمی تایید ثبت نام در یاهو را دریافت نمایید.

1 - ابتدا مرورگر خود را باز کرده و به سایت یاهو بروید (mail.yahoo.com) بر روی دکمه Create New account کلیک کنید تا فرم ثبت نام یا هو باز شود

2 - حال تمام مشخصات خود را به صورت زیر در فرم ثبت نام وارد نمایید.
    First Name : نام
    Last Name : نام خانوادگی
    Yahoo Username : نام کاربری یاهو (آی دی یاهو)
    Password : رمز عبور (توجه کنید که رمز عبور باید با یک حرف بزرگ انگلیسی شروع شود)
    مانند : Mdfgdkfg50dg

Mandatory Mobile Number : شمار تلفن همراه خودتان
    Birthday : تاریخ تولد (مهم نیست که چی وارد می کنید)
    Famale Or Male : جنسیت (Famale مونث و Male مذکر)
    Optional Recovery Number : شماره تلفن (شماره تلفن خودتان را وارد نمایید)
    3 - حال برای تغییر کد شماره تلفن +1 به +98 (کد ایران) به این صورت عمل نمایید:
    بر روی +1 راست کلیک کرده و بر روی گزینه ی Inspect Element کلیک کنید.می بینید کد HTML این صفحه در پایین پنجره مرور گر نمایش داده می شود و کد قسمت شماره تلفن ها به صورت های لایت (انتخاب شده ) نمایش داده می شود. شما در مزوزگرهایی مانند فایرفاکس و گوگل کروم می توانید با راست کلیک کردن بر روی لیست کد شماره تلفن ها و با استفاده از خاصیت Inspect Element این کد ها را تغییر دهید (ما در اینجا از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنیم).

شکل - 1

شکل - 2
    خب چه کد هایی را باید تغییر دهید ? خیلی ساده است فقط باید :
    [1+ در قسمت کدها و قبل از تگ پایانی نوشته شده] آن را انتخاب کرده و حذف کنید 98+ را که کد ایران می باشد به جای آن تایپ نمایید.
    و در خط بالای آن نیز مقدار Value که 1 هست را به 98 تغییر دهید.

شکل - 3

شکل - 4

شکل - 5
    میبینید که 1+ به 98+ تغییر کرده است مانند شکل زیر:

شکل - 6

در پایان بر روی دکمه Create account کلیک کنید تا آی دی جدید شما در یاهو ساخته شود.

کاربر سایت

سناتور جان یه مشکل من قبلا این کا رو کردم ولی توی شماره دادن مشکل جدی داره شماره ایرانو قبول نمی کنه
    برای شماره چه کاری کنیم

کاربر سایت

روش جدید : دور زدن تحریم یاهو علیه ایران برای ثبت نام در سایت یاهو

امروز داشتم یه یاهو آی دی میساختم که دیدم توی فرم ثبت نام یاهو، شماره موبایل اجباری شده، دنبال کشور ایران و پیش شماره ‎+98 گشتم ولی پیدا نکردم!
    فکر کردم که شاید چندان مهم نباشه، روی آمریکا گذاشتم و شماره چند شرکت آمریکایی رو الکی وارد کردم ولی بازهم دیدم سخت گیری خیلی زیاده و راه نمیده.
    آخرش کشور افغانستان رو انتخاب کردم و شماره موبایل ایرانی رو وارد کردم و قبول کرد.
    فکر کردم که همه چیز تمومه و مشکلی نیست، اما با صفحه ای مواجه شدم که نوشته شده بود اینجا را کلیک کنید تا کد تائید به موبایل شما اس ام اس بشه! و این نقطه بن بست بود!!!
    به نظر میرسید هیچ راهی نیست، گوگل کردم و دیدم که بله ظاهراً به دلیل شدت گرفتن تحریم ها، یاهو این سرویس رو برای ایرانی ها بسته. (+ ، +) البته قبلاً هم یه مدت بسته بود ولی میشد با انتخاب دیگر کشورها ثبت نام کرد اما اینبار طوری بسته که هیچ راه معمولی وجود نداشت.
    بیشتر که جستجو کردم همه جا گفته شده بود که هیچ راه حلی وجود نداره و این بن بست مطلق است چون کد فعال ساز باید به شماره موبایل ارسال بشه که خب متاسفانه ایران هم جزو لیست نبود! پیشنهاد هایی هم شده بود که یک سیم کارت کشورهای همسایه خریداری کنید و یا کلاً به سمت جی میل مهاجرت کنید!
    سعی کردم این مسئله رو دور بزنم گرچه خیلی امیدوار نبودم ولی دیدم که با پست کردن کد ایران به صفحه نهایی، همه چیز داره کار میکنه و وقتی متعجب شدم که با زدن کلید ارسال اس ام اس، بلافاصله اس ام اس رو از یاهو روی گوشیم دریافت کردم!
    بله! یاهو فقط اسم رو از لیست پاک کرده بود ولی کد نویسی اون تغییری نکرده بود و این یک باگ مهلک در یاهو بود!

این شد که تصمیم گرفتم یک افزونه بنویسم که همه به سادگی بتونن نام ایران را در لیست داشته باشند و در یاهو با شماره موبایلشون در ایران ثبت نام کنند.

این افزونه رو تقدیم به همه ایرانیان عزیز میکنم.
    از اینجا دانلود و نصب کنید:
    Yahoo sign up for iranian by Nabi K.A.Z. for Greasemonkey

شاید لازم به توضیح باشه که برای نصب اون، ابتدا باید افزونه Greasemonkey رو روی مرورگرتون که بهتره فایرفاکس باشه نصب کنید و سپس به این [لینک] برید و install رو بزنید. (همونجا هم میتونید امتیاز بدید)

سربلند باشید

مدیر بازنشسته

خیلی وقت بود که دنبال راه حلی برای این مشکل میگشتم !!
    واقعا ممنون !!

کلمات کلیدی این موضوع