نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نياز به كمك در باره نماز و ...

مدیر بازنشسته

Smile نياز به كمك در باره نماز و ...

با سلام خدمت دوستان عزيز

من نمازم رو يك خط در ميون بلكه 7 الي 8 خط نميخونم 1 تا 2 خط ميخونم

هميشه هم دلم ميخواد كه بخونم ولي نميشه

ميخام يه طوري باشه كه يه احساسي داشته باشم كه همشو بخونم لطفا كمك كنيد و بگيد چكار كنم .

در ضمن يه جوراي اونجوري كه بايد باشم در كل زندگيم نيستم ميخام يه برنامه خود سازي هم داشته باشم .

اگر كمك كنيد ممنونتون ميشم . البته چند سالي هست كه همينجوري تو زندگيم بدبياري وجود داره چه از نظر اقتصادي چه اعتقادي چه روابط با ديگران دچار مشكل شدم . بدجور نياز به كمك دارم

مدیر بازنشسته

قبل از هر چیز من عقیده شخصی خودم رو بگم و اون اینه که شما در وحله اول بایستی نماز را بشناسی و بدانی که نماز چیست و برای چه اقامه می شود و هدف از وجود نماز چیست و اقامه ان چه سودی برای بشر دارد و با شناخت نماز با جواب صحیح دادن به این سوالات و ایمان قلبی به این جوابها می توانی وارد وحله بعدی یعنی ایجاد انگیزه و اراده برای اقامه نماز می شوی که با تقویت اعتماد به نفس در وجود خود می توانی به امید خدا به هدفت که اقامه نماز است برسی
    در ضمن دقت داشته باش که نماز را برای رفع مشکلات و حتی فقط برای ثواب ان بدون در نظر گرفتن جوانب معنوی ان و در کل برای اهداف مادی اقامه نکنی که نتیجه ای جز ترک مرتب ان ندارد و تا زمانی که به این موارد اصرار داشته باشی (مخصوصا قلبا ) در وحله های فوق موفق نخواهی بود

امیدوارم که این مطالب موثر واقع شود

کلمات کلیدی این موضوع