تاریخ مخابره: ۱۳۹۲/۸/۱۹

شبکه من و تو که از ابتدای کار خود، احترام به همه عقائد و تفکرات را به دروغ شعار خود قرار داده بود در اصل مناسبت های مذهبی مردم ایران را نشانه می گرفت و همچنان به دنبال ترویج آیین ضاله بهائیت است.
به گزارش خبرنو به نقل از دیلی اکسپرس؛ عزاداری بر سیدالشهداء (ع) و بر سوگ نشستن برای آن حضرت این روزها بین المللی شده و دیگر دین و یا آیین خاصی را نمی شناسد. بیشتر مردم در سراسر جهان و با ادیان مختلف در سوگ آن حضرت می نشینند و به وجود مقدس حضرتش ادای احترام می کنند.

کشور عزیزمان ایران هم از این قاعده مستثنی نبوده و با آغاز ماه محرم یکپارچه سیاه پوش گردیده است و تقریبا تمام مردم ایران از مسلمان گرفته تا اقلیت های مذهبی در حال و هوای عزاداری بر اباعبدالله الحسین (ع) می باشند.

شبکه لندن نشین من و تو که مدعی احترام به مخاطبین خود می باشد با شروع ایام محرم، توهین به این ایام مقدس را در دستور کار خود قرار داد و با پخش برنامه هایی سراسر ابتذال و بی بند و باری به پایکوبی و شادی در این ایام پرداخت.

شبکه من و تو که از ابتدای کار خود، احترام به همه عقائد و تفکرات را به دروغ شعار خود قرار داده بود در اصل مناسبت های مذهبی مردم ایران را نشانه می گرفت و همچنان به دنبال ترویج آیین ضاله بهائیت است.

تضاد در گفتار و رفتار من و تو به گونه ای می باشد که این شبکه در مدت فعالیتش به تبلیغ و معرفی تمامی مراسم ها و عقائد غربی از جمله آیین یهودیت، بهائیت، جشن هالووین، ازدواج همجنس گرایان، فستیوال آب جو در لندن و ... پرداخته است؛ اما در این مدت زمانی که نوبت به عقائد مردم ایران می رسید، این شبکه انگلیسی نه تنها با مردم ایران همصدا نشد بلکه عقائد و احساسات آنان را با پخش برنامه هایی مبتذل مثل "زیباترین دختر جهان" مورد اهانت قرار داد.

شبکه من و تو که قبح شکنی این ایام را در دستور کار قرار داده است با شروع ایام عزاداری امام حسین علیه السلام این روزها در فضای مجازی نیز به تبلیغ کنسرت شاهین نجفی و محسن نامجو پرداخته است. افرادی که رذالت خود را با توهین به اهل بیت علیهم السلام به مردم ایران ثابت کرده اند.

ناگفته نماند که مردم شریف ایران در حوادث سال 88 و در پاسخ به رقص و پایکوبی عده ای در روز عاشورا و خلق حماسه نهم دی نشان داده اند که کسی نمی تواند به سید و سالار شهیدان توهین نماید و آنان نظاره گر باشند.