یک شوهر خوب هیچ*وقت مثل بچه*ها لج نمی*کنه و نمی*گه من همینم که هستم. یادتون باشه همسرتون نمی*خواد جای مادرتون باشه و یه بچه لوس و لجباز رو تحمل کنه.

1 - یک شوهر خوب هیچ*وقت بدون اجازه همسرش از کسی پول نمی*گیره و واسه خودش خرج نمی*کنه.شوهر ایده*آل هیچ*وقت با فک و فامیل همسرش بد رفتار نمی*کنه. اون به حدی دوستشون داره که در و دیوار خونه از عکس*های فامیل همسرش پر می*شن.

2 - درددل کردن برای مادر و خواهر و... علیه همسر حکم مرگ موش برای شما رو داره. می*تونید امتحان کنید اگه تصمیمتون رو برای خودکشی گرفتید.یک شوهر خوب هیچ*وقت به همسرش نمی*گه: بسه دیگه چقدر حرف می*زنی. اون می*شینه و با دقت به اتفاق*هایی که تو آرایشگاه، محل کار و تو تلفن*ها برای همسرش رخ دادن گوش می*ده.

3 - فکر کردید خیلی عقلتون کار می*کنه که برای هر مشکلی مثل پروفسور دنبال ارائه راه*حل می*گردید؟ یک شوهر خوب به جای این کارها با دقت به غرغرهای همسرش گوش می*ده و بعدم به جای راه*حل فقط می*گه: «ولی من خیلی بهت علاقه دارم.»

4 - تلفن، تلفن، تلفن، خانم*ها عاشق تلفن زدن شوهرشان هستن، یک شوهر خوب حتما بین روز با همسرش تماس می*گیره و حالش رو می*پرسه.

5 - یک شوهر خوب هیچ*وقت مثل بچه*ها لج نمی*کنه و نمی*گه من همینم که هستم. یادتون باشه همسرتون نمی*خواد جای مادرتون باشه و یه بچه لوس و لجباز رو تحمل کنه.

6 - اگر می*خوای دست به یک خودکشی تو رابطه با همسرت بزنی، دیر برو خونه و قبلش هم دیر رفتنت رو خبر نده. زن*ها هیچ*وقت کسی*رو که نگران شدنشون براش اهمیت نداره نمی*بخشن.

7 - وقتی از دست همسرت عصبانی هستی، زل نزن به دیوار که بیاد سراغت و بپرسه چه مرگته؟ کشف دلیل عصبانیت، خانم*ها رو عصبی می*کنه.

8 - چرا داد می*زنی؟! مگه عقلت کار نمی*کنه؟! وقتی با یه خانم حرف می*زنی، می*تونی مزخرف بگی اما اگه آروم بگی حتما قبول می*کنه. اشتباه کردی؟ اشکال نداره، عذرخواهی یادت نره.

9 - تو یک حق رای داری، مثل همسرت اما در نهایت به نفع همسرت کنار بکش. خانم*ها فراموش نمی*کنن که چه شوهر خوبی دارن!

10 - یک شوهر خوب هیچ*وقت نمی*گه: من. حتی اگه تنهایی رفته رستوران می*گه: ما امروز رفتیم رستوران. یعنی تو هم همراهم بودی، گرچه نبودی. این کارخیلی لوسه ولی جواب می*ده.

11 - زرنگ باشید، به جای اینکه به ویترین نگاه کنید، چشم*های همسرتون رو تعقیب کنید و قبل از اینکه بگه از چی خوشش اومده اونو براش بخرید. زن*ها عاشق این هستند که حرف نزده کسی خواسته*هاشون رو بفهمه.

12 - وقتی شام تموم شد، یه شوهر خوب بشقاب و ظرف*ها رو روی میز باقی نمی*ذاره بره پای تلویزیون با پیژامه فوتبال تماشا کنه.

13 - همین طور بی*بهانه به هر جمعی که رسیدید، گویا و رسا فریاد بزنید: «همسر من بهترین همسر دنیاست.» دروغ هم اگه باشه این جمله برای همسرتان قشنگ*ترین دروغ دنیاست!