نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جنیفر لوپزهنر مند مشهور امریکایی بخاطراجرای کنسرت در ترکمنستان معذرت خواست!!!

Icon2008 جنیفر لوپزهنر مند مشهور امریکایی بخاطراجرای کنسرت در ترکمنستان معذرت خواست!!!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  jennifer-lopez-beautiful-wallpaper-25-1-460x287.jpg
مشاهده: 51
حجم:  28.7 کیلوبایت

جنیفرلوپز هنرمند مشهورامریکایی در ترکمنستان، یکی از جمهوریت های شوروی سابق کنسرت اجرا نمود.

در جریان این کنسرت وی برای علاقمندان ترکمنستانی اش کنسرت داد

و گفته میشود که این کنسرت برای رئیس جمهور ترکمنستان در نظر گرفته شده بود

و در آخرین لحظه های این کنسرت جنیفر لوپز آهنگ روز تولدت مبارک را برای قربان قلی بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان خواند.

بعد از اینکه این آهنگ در تویتر به نشر رسید، جنیفر لوپز خواننده ای این آهنگ سخت مورد انتقاد قرار گرفت

زیرا به باور امریکایی ها رئیس جمهور ترکمنستان یک رئیس جمهور دیکتاتور میباشد.

جنیفر لوپز بعد از انتقاد های زیاد بخاطر اجرای کنسرت در ترکمنستان و خواندن آهنگ روزتولد برای قربان قلی بردی محمداف معذرت خواست

و گفت: “من فقط برای اجرای کنسرت به ترکمنستان رفته بودم و در آنجا از من خواسته شد تا آهنگ روز تولد را برای رئیس جمهور ترکمنستان بخوانم

و من در مورد دیکتاتور بودن رئیس جمهور ترکمنستان نمیدانستم ومن این آهنگ را در حالت بی خبری برایش خواندم “

سخنگوی جنیفر لوپز نیز به رسانه ها گفته است که اگر جنیفر لوپز از وضعیت خراب حقوق بشر در ترکمنستان اطلاع میداشت

هرگز برای اجرای کنسرت به این کشور نمیرفت.

کاربر سایت
    به قول سهراب : هر كحا باشم آسمان مال من است

Thumb

آنوقت بايد بر كنسرت دادن تو آمريكام معذرت بخواد

چون نظام ديكتاتوريشون داره آدمايه بيگناهو تو عراف افغانستان پاكستان و ... ميكشه
    ویرایش توسط Pari * : 2013/12/21 در ساعت 09:17