فيلمبرداري از اذيت و آزار دختر جوان شیرازی

به گزارش آخرین نیوز به نقل از تهران امروز، جواني كه دختر مورد علاقه‌اش را به باغي خلوت كشانده ومورد اذيت و‌آزار قرار داده بود پس از دستگيري به جرم خود اعتراف كرد.

هفته گذشته دختري جوان به دادسراي جنايي شيراز مراجعه كرده و به بازپرس كشيك گفت: اينجا آمده ام تا از سوءاستفاده جنسي يك پسر هوسران شكايت كنم.

وقتي بازپرس اين دختر را دعوت به‌آرامش كرد و از او خواست با اطمينان از محرمانه ماندن موضوع، شكايت خود را مطرح كند اين دختر سر حرف آمده و افزود: چندي پيش با پسر جواني آشنا شدم و او بعد از مدتي به من اظهار علاقه كرد و گفت بسيار مرا دوست دارد. او پيشنهاد ازدواج داد ولي من قبول نكردم و گفتم هنوز درست همديگر را نمي‌شناسيم. ارتباط تلفني ما ادامه داشت تا اينكه يك روز او پيشنهاد كرد با هم براي گردش بيرون برويم.

بعد از رفتن سر قرار، او مرا به باغي كه مي‌گفت مال يكي از بستگانش است برد و گفت اينجا جايي است كه مي‌توانيم با هم بدون وجود هيچ مزاحمي صحبت كنيم و از شرايط يكديگر براي ازدواج با خبر شويم.

مهدي مرا به يك گوشه خلوت باغ برده و يك مرتبه به من حمله ور شده و مرا مورد اذيت وآزار قرار داد.

من خيلي از اين اتفاق ضربه خوردم اما چون خودم را به خاطر اعتماد به اين پسر مقصر مي‌دانستم به كسي چيزي از اين ماجراي تلخ نگفتم و تصميم گرفتم آن‌را فراموش و ارتباطم را با مهدي به‌طور كامل قطع كنم.

اما اين گمان من درست از كار درنيامد چند روز بعد دوباره مهدي با من تماس گرفت و گفت بار ديگربه ملاقات او بروم. قصد قطع كردن تماس را داشتم كه يكمرتبه اين پسر شرور حرفي زد كه ته دلم خالي شد. مهدي گفت از صحنه تعرض به من فيلم تهيه كرده و در صورتي كه به ميل او رفتار نكنم آن را در سطح شهر پخش خواهد كرد و آبروي من و خانواده ام را خواهد برد.

من از تهديد او ترسيده و به خواسته او عمل كردم اما عذاب وجدان شديدي از بابت اين موضوع گرفته بودم.

يك روز از اين روزها او فيلمي را كه از من گرفته بود نشانم داد و من كه با مشاهده اين تصاوير انگار دنيا روي سرم خراب شده بود تصميم گرفتم به جاي باج دادن به اين جوان متجاوز از راه قانوني وارد شده و از وي به دستگاه قضايي شكايت كنم. پدر و مادرم را در جريان اين اتفاق تلخ قرار داده و آنها قول دادند بدون سرزنش كردنم با من به دادسرا آمده و عليه اين جوان بي‌بند و بار شكايت كنند.

با دلگرمي كه بازپرس پرونده به اين قرباني تعرض داد بلافاصله رسيدگي به اين موضوع در دستور پليس آگاهي شيراز قرار گرفت.به دستور بازپرس پليس آگاهي دست به كار شده و شناسايي و دستگيري متهم را در دستور قرار داد. هر چند مراجعه ماموران به منزل اين پسر حاكي از فرار وي داشت ولي مهدي چند روز بعد در مخفيگاه ديگري دستگير شد.

متهم كه به شدت ترسيده و به ماموران التماس مي‌كرد، در حضور بازجوي پرونده با اعتراف به اقدام ضدقانوني و غيراخلاقي خود گفت: من بعد از ديدن سايه به او علاقه‌مند شدم و خواستم با او رابطه برقرار كنم اما فهميدم كه اين دختر اهل اين حرف‌ها نيست و فقط در چارچوب ازدواج به اين رابطه تن خواهد داد.

براي رسيدن به خواسته خود با او در باغ دايي ام قرار گذاشته و دوربيني را هم در آنجا تعبيه كردم. وقتي سايه داخل شد به بهانه صحبت كردن وي را به محل نصب دوربين كشيده و مورد تعرض قرار دادم.

سايه گفت، از دستم شكايت مي‌كند ولي من فيلم را به رخ او كشيده و وادار به سكوتش كردم.بعد هم چون مطمئن بودم اگر اين فيلم را نگه ندارم سايه ديگر به خواسته‌هاي شوم من جواب مثبت نمي‌دهد اين فيلم را گوشه‌اي پنهان كرده و چند بار ديگر مورد استفاده قرار دادم.

با اقرار صورت گرفته اين متهم جوان تحويل دستگاه قضايي شد اما با توجه به اينكه فيلم مورد نظر بسيار حرفه‌اي تهيه شده است كارآگاه پرونده به سوءاستفاده جنسي مهدي از دختراني ديگر هم مشكوك شده و در حال انجام تحقيقات دامنه داري در اين باره است.

گفتني است تجاوز به عنف از جرايم بسيار سنگيني است كه در قانون مجازات اسلامي حتي يك مورد آن با اعدام مجرم همراه است.