نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کتابی که بهتون انگیزه میده – تجسم خلاق

کاندید مدیریت انجمن

پیش فرض کتابی که بهتون انگیزه میده – تجسم خلاق

کتابی که بهتون انگیزه میده – تجسم خلاق
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ | دختر رنگی

شاید از اون دسته آدمها باشید که فکر میکنند تجسم خلاق و رویاپردازی فقط به درد کارهای هنری میخوره و در زندگی واقعی هیچ فایده ای نداره. اما این طرز فکر اشتباه هست و شما میتونید از خلاقیت و قوه ی خیال خودتون برای انجام هر کاری کمک بگیرید. باید به شما بگویم که هر آنچه که میخواهید به دست بیاورید با استفاده از تجسم خلاق و تصورات خیلی خیلی راحت تر به دست خواهد اومد. بیخود نیست که میگویند بزرگترین سرمایه هر کس، قوه ی تخیل اوست!
    کتاب تجسم خلاق نوشته ی رابین نیکسون بهتون کمک میکنه از نیروی ناخودآگاه و تجسم خودتون برای رسیدن به اهداف زندگی استفاده کنید. علاوه بر اینها بعد از خوندن این کتاب حس میکنید اعتماد به نفس و جسارت بیشتری پیدا کردید و در نتیجه شانس اینکه آدم خوشحال تری باشید خیلی بالاتره. در کل این کتاب برای افرادی که آماده هستند در زندگی به سطح بالاتری برسند و فردی شادتر، با اعتماد به نفس تر و موفق تر بشن، خیلی بیشتر پیشنهاد میشه.
    خیلی از آدمها بعد از تلاش های خیلی زیاد ممکنه به خواسته ی خودشون نرسن و حتی دلیل شکست خودشون رو هم متوجه نمیشن. خوبی این کتاب این هست که بهتون کمک میکنه انرژی خودتون رو در موارد درستی متمرکز کنید و طوری زندگی کنید که بازدهی کارهاتون به حداکثر برسه.
    اگر دوست دارید تغییری در زندگی خودتون ایجاد کنید یا کمی شادتر و قوی تر به زندگی ادامه بدین، این کتاب درس های آموزنده ای میتونه براتون داشته باشه!
    کتاب تجسم خلاق به ترجمه مهدی قراچه داغی توسط انتشارات آوند دانش به چاپ رسیده.

خرید کتاب تجسم خلاق – ۱۶,۵۰۰ تومان

PinterestGoogle+Twitter
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ | دختر رنگی
    خانه > for dummies > کتابی که بهتون انگیزه میده – تجسم خلاق
    منبع

کاربر سایت

مرسی از کتابی ک معرفی کری.من حتما تهیه میکنم میخونم.اما یهکتاب هست ک من هروقت میخونم بهم خلاقیت میده.انگیزه میدهد.در پناه خدا...اسم کتابه.