راستش دیگه این مدلشو ندیده بودم که چشمم به جمالش روشن شد.ابتدا به متن زیر توجه کنید:

این سیستم یک سیستم ۱۰۰٪ صحیح و بدون ضرر است که نتیجه تلاش چند ساله یک ایرانی مقیم کانادا به نام اقای حقیقی می باشد که به صورت شگفت اوری عمل می کند و در حال حاضر در ۲۳ کشور دنیا از این سیستم استفاده می کنند ( در قسمت لينکستان می توانید سایتهای freesignals را که به چند زبان در دنیا ترجمه شده است مشاهده کنید). در این سیستم هیچ وقت هیچ معامله ای با ضرر بسته نمی شود . شما می توانید در قسمت لينکستان تمام statment های قدرتمند این سیستم که بر روی حساب واقعی می باشد را مشاهده کنید که از ۴/۲۰۰۸ تا ۴/۲۰۰۹ یک حساب ۵۰۰۰ دلاری به ۷۷۰۰۰ دلار رسیده است و.....

این یکی دیگه از جالبترین متن هایی بود که باهاش برخورد داشتم.تو بازاری که عدم قطعیت حرف اول رو می زنه و هزاران فاکتور متعدد برای تغییر مسیر قیمت وجود داره فقط یک ناآگاه و کسی که برای جیب تازه واردین کیسه دوخته چنین اظهار نظری اون هم با این قطعیت می کنه.
سوالی که بارها تو ذهنم حک شده اینه که این نابغه ها چرا به جای اینکه وقتشونو اینجوری برای پولهای ریز من و شما حروم کنن با همون حساب ۵۰۰۰ هزار دلاری که میگن خودشون رو میلیاردر نمی کنن؟؟؟
خوب معلومه دیگه دلشون برای من و شما سوخته ,اصلا اون دوستمون تو کانادا تنها آرزوش پولدار کردن من و شماست.
مطمئنم که این جور متقلب ها هم یه سری مشتری دارن افرادی که به دلایل مختلف وسوسه می شن و متاسفانه بازار شیادی هم داره روز به روز گسترده تر می شه مخصوصا در زمینه فارکس

شما چی فکر می کنید؟؟؟؟