نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مثل همه بخرم، یا مثل خودم رنگی باشم؟

کاندید مدیریت انجمن

پیش فرض مثل همه بخرم، یا مثل خودم رنگی باشم؟

مثل همه بخرم، یا مثل خودم رنگی باشم؟

رنگی رنگی واسه خودش یه مانیفست بلند بالا داره. دونه دونه تعریفایی که از یه آدم رنگی داره تعریفای هیجان‌انگیزیه که هر آدم غیر رنگی رو هم وسوسه می‌کنه که به جمعیت رنگی‌ها بپیونده. بین همه مشخصه‌های یه آدم رنگی یه تعریف از همه جوندارتره. اینکه: آدم رنگی بین خریدن و ساختن، گزینه دوم رو انتخاب می‌کنه. هر چیزی که خودمون با دست خودمون و به سلیقه خودمون می‌سازیم صد برابر چیزی می‌ارزه که دیگری ساخته و فروخته می‌شه(حتی اگه کیفیت اون محصول کارخونه‌ای که هزارتا ازش هست، بالاتر باشه).
    تو سایت یه عالمه دستور ساخت جینگیلی مستون یا وسایل کاربردی خونه گذاشتیم که بخش عمده اونا رو می‌شه تو خونه و با حداقل امکانات درست کرد. بعد از این‌همه مطلب حالا وقتشه ابزار “سازنده بودن” رو به عنوان عیدی رونمایی کنیم.
    یه جعبه تهیه کردیم با یه بروشور که شما رو یه شبه تبدیل به خفن‌ترین تولیدکننده دستبندای رنگی می‌کنه. این کیت رو بخرید و باهاش ۱۱ مدل دستبند مختلف با رنگایی که به سلیقه خودتون انتخاب کردید، ببافید. چه هدیه ای بهتری از این برای دوست‌تاتون سراغ دارید؟ تازه قیمت کیت ساخت دستبند خیلی مناسبه و می‌تونید به جای یه ماهی، یه قلاب ماهیگیری هدیه بدید. یعنی چند تا این کیت‌ها بخرید و به چند نفر از دوست‌تاتون کادو بدید و به این ترتیب دوستاتون رو تو جهان رنگی کنار خودتون داشته باشید.
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2018/08/15 در ساعت 17:10