نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تحریم کالاهای اسرائیلی : گامی که من و تو برمی داریم برای فلسطین

پیش فرض تحریم کالاهای اسرائیلی : گامی که من و تو برمی داریم برای فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
    السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

زنی که شش ماهه زاده بود : مالک در موطاء و دیگران در دیگر مصادر حدیثی و تفسیری از بعجه بن عبدالله جهنی نقل کرده اند که گفت : مردی از ما با زنی از جهنیه ازدواج کرد و ان زن پس از گذشتن شش ماه بچه ای به دنیا اورد. شوهر او به عثمان گزارش داد و او حکم به سنگسار ان زن کرد و چون خبر به امیرالمومنین(ع) رسید, به نزد عثمان رفت و فرمود : چه می کنی؟ این زن محکوم به چنین حکمی نیست,
    خداوند می فرماید و حمله و فصاله ثلاثون شهرا))
    دوران حمل و از شیر بازگرفتن سی ماه است و نیز می فرماید : والوالدات یرضعن اولادهن حواین کاملین
    مادران فرزندان خود را دو سال تمام شیر می دهند. پس مدت شیرخوارگی بیست و چهار ماه می شود و مدت حمل و بارداری شش ماه.
    عثمان گفت : والله من متوجه این موضوع نشده بودم و دستور داد از سنگسار کردن ان زن خودداری شود
    ولی کار از کار گذشته و او سنگسار شده بود و به هنگام اجرای حکم به خواهرش گفته بود : ای خواهر! ناراحت نباش,به خدا سوگند که جز شوهرم کسی با من در ارتباط نبوده است

پس نوزاد به سرحد جوانی رسید و ان مرد(شوهرش) اعتراف به پدری وی داشت و ان جوان شبیه ترین افراد به او بود. راوی اضافه کرد که بعد از این واقعه شوهر - به مکافات چنین برخورد مرگ اوری
    با زوجه اش - اعضای بدنش (بر اثر بیماری) یکی پس از دیگری در رختخواب ساقط می شد.
    کتاب قضاوت ها و معجزات حضرت امیرالمومنین,علی (ع) نوشته حبیب الله اکبرپور

ویرایش توسط !MAHSA! : 2014/07/23 در ساعت 13:06

مدیر بازنشسته

باشه ما اسرائیلو تحریم میکنیم ولی این موضوع چه ربطی به اسرائیل داشت !!