نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سپاس و قدر دانی از مهسا و تبریک عنوان کاربری جدید ( ناظم سایت )

24 سپاس و قدر دانی از مهسا و تبریک عنوان کاربری جدید ( ناظم سایت )

سلام
    تا امروز 32,323 تا کاربر در سناتورها ثبت نام کردن ، کاربران و مدیران خوب زیاد داشتیم و داریم ولی ... ؟

از روزی که تصمیم گرفتی در سناتورها فعالیت داشته باشه هر روز ساعتها برای این سایت وقت گذاشتی و زحمت کشیدی

تا امروز بیش از 13000 تا پست مفید ارسال کردی

بیش از 9 گیگ و 7383 فایل ضمیمه مطالب سایت کردی

هزاران مطلب مشکل دار کاربران جدید و قدیمی رو به جای اینکه پاک کنی ویرایش کردی

تمام بخشهای سایت رو مدیریت کردی

مشکلات خیلی از کاربران سایت را حل کردی

به خیلیها یاد دادی چطور از امکانات سایت استفاده کنند

بدون هیچ چشم داشتی سناتورها رو حمایت مالی کردی
    ساعتها با کاربران چت روم صحبت کردی و بی احترامی های زیادی رو تحمل کردی تا محیط چت روم برای دیگران دلپذیر باشه ( هر چند بعضی وقتها خودت از کوره در میرفتی )
    کاربران زیادی بهت بی احترامی کردند ولی باز به کارت ادامه دادی .

هیچ کس نمیدونه برای فعالیت تو در سناتورها چقدر بهت سخت گرفتم چقدر سرت داد زدمو بعضی وقتها بخاطر اشتباهاتت حتی بهت بی احترامی کردم .

مطالبی که ارسال کردی همیشه در این سایت میمونه و سالها کاربران زیادی از این مطالب استفاده میکنند و دکمه تشکرو برای تو کلیک میکنن .

اولین ناظم سناتورها ، اولین نویسنده مجله سناتورها ، اولین در ارسال مطالب ، ویرایش پست ، ارسال فایل ، ساعت آنلاین بودن در سایت و ... .

برای این سایت خیلی زحمت کشیدی ، امیدوارم همیشه کنار ما باشی .

قادر به جبران زحمات تو نیستیم ولی بابت تمام کارایی که برای سناتورها کردی از تو سپاسگزاریم

عنوان جدید کاربری ( ناظم سایت ) مبارکت باشه

تا امروز 32,323 تا کاربر در سناتورها ثبت نام کردن ، کاربران و مدیران خوب زیاد داشتیم و داریم ولی ... ؟ همه یه طرف تو یه طرف

کاربر سایت

سلام
    منم به نوبه خودم تبریک میگم واقعا هم مهسا خیلی زحمت کشید شاید با یه نوشتنم نشه زحماتشو توصیف کرد
    ولی با همه این حرفها اقایی سناتور مهسا حق به گردنتون دارد
    بهترین کار برای شما اینا که یه جایزه ای یا پاداشتی برای مهسا در نظر بگیرید
    خلاصه مهسا اجی گلم امیدوارم موفق باشی سعی کن همیشه با خدا باشی
    یا حق

معاونت سایت

Eh

سلام خدمت سناتورنازنین و داداش علیپور گل

سناتور نازنین با این پست خجالتم دادین چون من کاره خاصی نکردم اگه با عشق کاری و انجام بدی و یه هدفه خاصی داشته

باشی و به هدفت فکر کنی اصلا متوجه نمیشی که داری زحمت میکشی و از زحمتی که میکشی همیشه یه لذت خاصی بهت

دست میده که متوجه خستگیه کاری که داری انجام میدی نمیشه منم از کارهای که تو این سایت انجام دادم اولین هدفم

پیشرفت صددرصد سایت زیبایه سناتورها که من باهاش دو ساله زندگی میکنم وقتی دلم گرفته بود اینجا بودم وقتی کسی

ناراحتم میکرد خودمو با پست زدن تو سایت سرگرم میکردم که یادمه بره که کی اذیتم کرده و دوم رضایت شما که

میدونستم چقدر به این سایت علاقه دارین

دوست داشتم حداقل با پستام یه لبخند رضایت رو لبانتون باشه و در عوض این کارهایکه انجام دادم از کسی توقع خاصی ندارم

دوست داشتم دور هم باشیم و از همصحبتی با هم شاد شیم اگه تو دنیای واقعی غمی داریم اینجا کناره هم فراموش کنیم

و در جواب داداش علیپور گل بهترین هدیه واسه من یکی سلامتی سناتور نازنینه و دیگری پیشرفت وب سایت

سناتورها دلم میخواد اینجا بهترین سایت نه تو ایران بلکه تو دنیاا باشه

ممنون از لطف و محبتتون

ویرایش توسط !MAHSA! : 2014/10/23 در ساعت 14:55