نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: علالم حیاتی مرتضی پاشایی قطع شد

معاونت سایت

New 2 علالم حیاتی مرتضی پاشایی قطع شد

به گزارش خبرنگار پارسینه، در پی وخامت شدید حال مرتضی پاشایی، دقایقی قبل علائم حیاتی وی قطع شد.مرتضی پاشایی خواننده پاپ که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کرد در هفته های اخیر در بیمارستان بستری بود.

معاونت سایت

New 2 شایعه مرگ «مرتضی پاشایی»

محمدعلیزاده درباره ماجرای شایعه درگذشت «مرتضی پاشایی» خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ گفت: مرتضی پاشایی در حال حاضر در سلامت کامل به سر می‌برد و می‌دانم که الان سالم و سلامت در خانه خود استراحت می‌کند من از این موضوع آگاهی کامل دارم.

گفتنی است: ساعاتی پیش شایعه‌ای مبنی بر درگذشت مرتضی پاشایی شنیده شده بود.

انرژی مثبت و اجرای قوی «مرتضی پاشایی» پاسخ قاطع به شایعات مرتضی پاشایی خواننده آلبوم «یکی هست» این روزها به شدت درگیر اجراهای تور شهرستان خود است و طی روزهای گذشته نیز در شهرهای شمالی کشور به اجرای کنسرت پرداخته است.
    پاشایی هفته گذشته به مدیریت مهدی کرد در شهر چالوس و با استقبال مخاطبین به اجرای برنامه پرداخت.
    اما اجرای قوی و انرژی مثبت مرتضی پاشایی پاسخ قاطعی به این حاشیه‌ها داد، خود پاشایی نیز در صفحه شخصی‌اش در این زمینه یادداشتی را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید دنبال کنید:

مرتضی پاشایی: "خوشبختانه بر خلاف شایعاتی که این روزها در مورد خودم و مخصوصاً وضعیت جسمانی‌م به گوشم می‌رسد سرحال و با قدرت روی صحنه کنسرت‌ها حاضرم. در چند روز اخیر در خدمت مردم خوبِ ایلام بندر عباس عسلویه لاهیجان گرمسار و چالوس و چند شهر دیگر بودم. به لطف خداوند تمامی اجراها به بهترین شکل انجام شده. ششم اسفند ماه در تهران مثل همیشه برای مردم خوبمان خواهم خواند و بعد از آن هم ادامه تور شهرستان‌ها را برگزار خواهم کرد . نمی دانم علت این همه شایعه پراکنی چیست ولی به زودی در مصاحبه‌ای تمام حرفهایم را با هوادارانم خواهم زد."

معاونت سایت

New 2 تازه‌ترین خبر از وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی از زبان خودش

تازه‌ترین خبر از وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی از زبان خودش:

"سلام عرض می‌کنم خدمت شما و همه‌ی مردم عزیز کشورم.
    حقیقت مطلب این که خودم از شایعاتی که از گوشه و کنار در مورد حاد بودنِ وضعیتِ بیماریِ خودم شنیدم و مطالعه کردم شوکه شدم. بنده به دلیلِ ناراحتی و ریفلاکسِ معده به پزشک مراجعه کردم که بعد از انجامِ آندوسکوپی مشخص شد که متاسفانه مدت‌هاست دچار زخم معده‌ای هستم که در واقع علت اصلی کاهشِ وزن بنده بوده.
    بعد از مشورتِ تیم پزشکی تصمیم بر این شد که با انجامِ یک عملِ جراحی این زخم از معده‌ی بنده برداشته شود.
    خوشبختانه دوشنبه صبح این جراحی با تلاشِ آقایانِ دکتر شریفی ، ایروانی و زمانی ، با موفقیتِ کامل انجام شد و به صلاحدیدِ تیمِ پزشکی چند روزِ آینده را برای سپری شدنِ دورانِ نقاهت در بیمارستان خواهم بود.
    به یاری خداوند آخر هفته از بیمارستان مرخص شده و طیِ چند روزِ کوتاه آهنگِ جدیدم منتشر خواهد شد که امیدوارم مثلِ همیشه مورد لطفِ مردم عزیزمان قرار بگیرد.
    سیزدهم دی ماه ان شا الله پس از صدور مجوز های لازم تیتراژ سریال عصر پاییزی رو با صدای بنده خواهید شنید.
    دوستتان دارم تا ابد"
    مرتضی پاشایی

کلمات کلیدی این موضوع