نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دانلود آهنگ شهره به نام دوست دارم

معاونت سایت
    سپاس ها
    6,794
    سپاس شده 16,762 در 8,741 پست
    نوشته های وبلاگ
    27

Eh دانلود آهنگ شهره به نام دوست دارم

دانلود آهنگ زیبای دوست دارم از شهره

دوست دارم نرو دوست دارم بفهم دوست دارم بمون
    من عاشق ِ توئم
    تو هستی ِ منی به جون ِ هردومون
    وقتی که با توئم وقتی که پیشمی آروم ِ زندگیم
    ما عاشق ی همیم
    این حس ِ روشن و باید بهم بگیم
    .
    دنیا اگه نخواد حتی خدا نخواد
    من عاشق ِ توئم
    از آسمونش سنگم اگه بیاد
    من عاشق ِ توئم
    من عاشق ِ توئم
    از آسمونش سنگم اگه بیاد
    من عاشق ِ توئم
    .
    .
    .
    این زندگی اگه دور از تو بگذره میفتم از چشمم
    دیوونتم نرو تا من کنار ِ تو
    دیونه تر بشم
    دنیای ِ من توئی باور کن عشق ِ من به جون ِ هردومون
    من بی تو میشکنم
    این حرف ِ آخر و یادت نره بمون
    .
    من عاشق ِ توئم
    از آسمونش سنگم اگه بیاد
    من عاشق ِ توئم
    من عاشق ِ توئم
    از آسمونش سنگم اگه بیاد
    من عاشق ِ توئم
    .
    دوست دارم نرو دوست دارم بفهم
    دوست دارم بمون
    من عاشق ِ توئم
    تو هستی ِ منی به جون ِ هردومون

دانلود آهنگ شهره به نام  دوست دارم
    فايل هاي پيوست شده

2. کاربر روبرو از پست مفید !MAHSA! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع

ahang dooset daram az shohreh، download va matne ahang dooset daram az shohreh، shohreh - dooset daram، shohreh - dooset daram 320 -mp3، متن آهنگ دوست دارم از شهره، متن آهنگ دوست دارم شهره، متن آهنگ دوست دارم شهره صولتی، متن آهنگهای جدید، متن آهنگهای شهره، متن آهنگهای شهره-آهنگ دوست دارم، آهنگ دنیا اگه نخواد شهره، آهنگ دوست دارم نرو شهره، آهنگ دوست دارم از شهره، آهنگ دوست دارم شهره، اهنگ دوست دارم از شهره، اهنگ دوست دارم شهره، اهنگ دوست دارم شهره صولتی، اهنگ شهره، اهنگ شهره دوست دارم، اهنگ شهره دوست دارم نرو، اشعار و ترانه های نرگس جعفری، دنیا اگه نخواد حتی خدا نخواد، دوست دارم نرو، دوست دارم شهره، دوستت دارم شهره، دانلود آهنگ من عاشق توام شهره، دانلود آهنگ جدید شهره دوست دارم، دانلود آهنگ جدیدشهره دنیا اگه نخواد، دانلود آهنگ دنیا اگه نخواد شهره، دانلود آهنگ دوست دارم نرو از شهره، دانلود آهنگ دوست دارم نرو شهره، دانلود آهنگ دوست دارم نرو شهره با کیفیت ۳۲۰، دانلود آهنگ دوست دارم از شهره، دانلود آهنگ دوست دارم شهره، دانلود آهنگ دوست دارم شهره 320، دانلود آهنگ دوست دارم شهره با کیفیت ۳۲۰، دانلود آهنگ دوست دارم شهره صولتی، دانلود آهنگ شهره، دانلود آهنگ شهره من عاشق توام، دانلود آهنگ شهره اگه خدا نخواد، دانلود آهنگ شهره حتی خدا نخواد، دانلود آهنگ شهره دنیا اگه نخواد، دانلود آهنگ شهره دوست دارم، دانلود آهنگ شهره دوست دارم نرو، دانلود آهنگ شهره دوست دارم نرو دوست دارم بمون، دانلود آهنگ عاشق تو ام شهره صولتی، دانلود اهنگ حتی اگه خدا نخواد شهره، دانلود اهنگ دنیا اگه نخواد از شهره، دانلود اهنگ دنیا اگه نخواد حتی خدا نخواد، دانلود اهنگ دنیا اگه نخواد حتی خدا نخواد من عاشق توام، دانلود اهنگ دوست دارم نرو از شهره، دانلود اهنگ دوست دارم نرو شهره، دانلود اهنگ دوست دارم از شهره، دانلود اهنگ دوست دارم شهره، دانلود اهنگ شهره، دانلود اهنگ شهره دنیا اگه نخواد، دانلود اهنگ شهره دوست دارم، دانلود اهنگ شهره دوست دارم نرو، دانلود اهنگ شهره دوست دارم بمون، دانلود دنیا اگه نخواد شهره، شهره آهنگ دوست دارمش، شهره دوست دارم، شهره دوست دارم نرو، شهره دوست دارم بمون، شهره صولتی دوست دارم نرو، عکس

نمایش برچسب‌ها