بیوگرافی سعید طوسی و شایعه تعرض جنسی سعید طوسی

نام : طوسي، سعيد
مليت : ايران
سال تولد : 1349
كارشناس علوم قرآني
نفر اول مسابقات بين‌‌المللي سوريه 1372
نفر اول مسابقات بين‌المللي مالزي 1377
نفر اول مسابقات كشوري ابتهال و دعا
نفر اول مسابقات كشوري قرائت قرآن 1379
مسافرت‌هاي خارجي و تبليغي: سريلانكا – پاكستان – بنگلادش – چين – عربستان 14 مرتبه – سوريه – لبنان – تركيه – عراق – شوروي – مراكش – تانزانيا – مالزي – كنيا – آفريقاي جنوبي – كويت – اردن – امارات – عمان – بحرين – قطر
جلسه قرآني ايشان: يكشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها شوراي عالي قرآن جهت بالابردن سطح قرائت قرآن نخبگان استان تهران نوجوانان و بزرگسالان
متولد مشهد

محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است.
وی می گوید به قول خانواده ام از یک سالگی به مشهد آمدم و از ۵ سالگی قرآنم را شروع کردم و پس از آن به همراه به پدرم به صورت مستمع در کلاس های قران حصور یافتم وی ادامه داد که در سال ۱۳۷۲ در مسابقات کشور سوریه رتبه اول و در سال ۱۳۷۷ در مسابقات مالزی بین ۳۶ نفر رتبه اول را کسب کرد وی افزود که برای رشد قرانی به بیشتر از ۲۰ کشور سراسر دنیا اعزام شدم.
او همچنین در سازمان صدا و سیما و استاد معلمی قران نیز فعالیت میکند.

خانواده

سعید طوسی گفته است که ازدواج کرده و همین طور سه فرزند دارم و ان ها علاقه مند به قرائت قران هستند و سعیم بر این است تا در خانه ام محیطی نورانی در پناه قران ایجاد کنم

شایعه تعرض جنسی سعید طوسی به گفته صدای آمریکا

صدا امریکا میگوید که در روز اول مجلس برای ورود نمایندگان از طرف بیت رهبری او را دعوت کردند و او با کلام قرانیش صبح مجلس شورای اسلامی را آغاز کرده بود و او با دانش آموزانی از ۱۱ سال تا ۱۹ سال اول کشور که خانواده مذهبی هم داشته کار کرده است !

همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی هستند درباره اکثر چهره های فرهنگی مذهبی ایران ساخته اند . امید است ما و شما کاربران فهیم بتوانیم با آگاهی و منطق در مقابل این شایعات و آبروی انسانها رفتار مناسبی داشته باشیم.