نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دانلود آهنگ بسیار زیبا ماحسون Böyle Kaderin - Mahsun kirmizigul

معاونت سایت

Eh دانلود آهنگ بسیار زیبا ماحسون Böyle Kaderin - Mahsun kirmizigul

دانلود آهنگ بسیار زیبا ماحسون Böyle Kaderin - Mahsun kirmizigul

Bir rıhtım kenarında در كنار یك لنگرگاه Sonsuzluğa bakarım به بینهایت مینگرم Uçun göçmen kuşlar uçun پرواز كنید ای پرندگان مهاجر، پرواز كنید Hasretlerdeyim nöbetlerdeyim من در حسرت، در تشنجمانده ام Benim gönlüm yaralı دل من زخمی است Sevdalardayım duraklardayım در عشق، در انتظار مانده ام Benim kalbim yaralı قلب من زخمی است İnsanlar içinde bir başımayım بین انسان ها تک و تنها مانده ام Dönülmez yollarda çıkmazlardayım در بن بستهایی مانده ام که راه برگشتی ندارند Yarını olmayan bir hayattayım در حیاتی مانده ام که فردایی ندارد Seviyorum seni senden habersiz بی آنکه خود خبر داشته باشی عاشقت هستم Şahidim olsun bu dağlar این كوههاشاهد من باشند Şahidim olsun insanlar انسانها شاهد من باشند Eğer sana kavuşmazsam اگر نتوانستم به تو بپیوندم Sarsın beni topraklar خاكها مرا در آغوش بگیرند
    Şiir: دکلمه: Bir rıhtım kenarında yine onsuz, Çaresiz bir başımayım در كنار یك لنگرگاه دوباره بدون او، تنها و درمانده مانده ام Uçun turnalar ve göçmen kuşlar uçun ,ama Onu öylesine sevdimki ای درناها ، ای پرندگان مهاجر پرواز كنید ،او را آنقدر دوست داشتم که Yüreğime kalbime ve hatta hücrelerime kadar işledi در دلم، در قلبم و حتی در تمام وجودم نفوذ كرد Ama o bilmezki mutsuzluğu, yorgunluğu, yalnızlığı ولی او از بدبختی، خستگی و تنهایی من چیزی درك نمی كند Herkes böylesine mutluyken ya ben زمانی كه هرکس بدینگونه خوشبخت است، یا من .... Ben böyle şansın, ben böyle hayatın شانس من همین بود، زندگی من همین بود Ben böyle kaderin سرنوشت من همین بود Ayrilamam bu sehirden نمی توانماز این شهر جدا شوم Sevdiğim var bu ellerde عشقم در این ایل و طایفه جا مانده Uçun göçmen kuşlar uçun پرواز كنید ای پرندگانمهاجر، پرواز كنید Hasretlerdeyim nöbetlerdeyim من در حسرت، در تشنج مانده ام Benim gönlüm yaralı دل من زخمی است Sevdalardayım, duraklardayım در عشق، در انتظار مانده ام Benim kalbim yaralı قلب من زخمی است
    فايل هاي پيوست شده

کلمات کلیدی این موضوع