نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جملات جالب حسین پناهی

کاربر سایت

New 1 جملات جالب حسین پناهی

جملات جالب حسین پناهیمی دانییک وقت هایی بایدروی یک تکه کاغذ بنویسیتـعطیــل استو بچسبانی پشت شیشه ی افـکارتباید به خودت استراحت بدهیدراز بکشیدست هایت را زیر سرت بگذاریبه آسمان خیره شویو بی خیال ســوت بزنیدر دلـت بخنــدی به تمام افـکاری کهپشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اندآن وقت با خودت بگویـیبگذار منتـظـر بمانند !!!**اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند**دیگر گوسفند نمی درند**به نی چوپان دل می سپارند و گریه میکنند...***اجازه ... ! اشک سه حرف ندارد ... ، اشک خیلی حرف دارد!!!**می خواهم برگردم به روزهای کودکی آن زمان ها که : پدر تنها قهرمان بود .** عشــق، تنـــها در آغوش مادر خلاصه میشد **بالاترین نــقطه ى زمین، شــانه های پـدر بــود ... **بدتـرین دشمنانم، خواهر و برادر های خودم بودند . **تنــها دردم، زانو های زخمـی ام بودند. **تنـها چیزی که میشکست، اسباب بـازیهایم بـود **و معنای خداحافـظ، تا فردا بود...!**این روزها به جای" شرافت" از انسان ها ** فقط" شر" و " آفت" می بینی !**راســــــتی،دروغ گـــــفتن را نیــــــــز، خـــــــــوب یاد گـــرفتــه ام...!"حــــال مـــن خـــــــوب اســت" ... خــــــوبِ خــــوب*وقتی کسی اندازت نیست ** دست بـه اندازه ی خودت نزن...**این روزها "بــی" در دنیای من غوغا میکند!بــی‌کس ، بــی‌مار ، بــی‌زار ، بــی‌چاره بــی‌تاب ، بــی‌دار ، بــی‌یار ،بــی‌دل ، بـی‌ریخت،بــی‌صدا ، بــی‌جان ، بــی‌نوا**بــی‌حس ، بــی‌عقل ، بــی‌خبر ، بـی‌نشان ، بــی‌بال ، بــی‌وفا ، بــی‌کلام،بــی‌جواب ، بــی‌شمار ، بــی‌نفس ، بــی‌هوا ، بــی‌خود،بــی‌داد ، بــی‌روح، بــی‌هدف ، بــی‌راه ، بــی‌همزبان **می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما** بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...*می دانییک وقت هایی بایدروی یک تکه کاغذ بنویسیتـعطیــل استو بچسبانی پشت شیشه ی افـکارتباید به خودت استراحت بدهیدراز بکشیدست هایت را زیر سرت بگذاریبه آسمان خیره شویو بی خیال ســوت بزنیدر دلـت بخنــدی به تمام افـکاری کهپشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اندآن وقت با خودت بگویـیبگذار منتـظـر بمانند !!!**مگه اشك چقدر وزن داره...؟ **که با جاري شدنش ، اينقدر سبک مي شيم...**من اگه خـــــــــــــــــــــدا بودم ...** یه بار دیگه تمـــــــــــــــوم بنده هام رو میشمردم ** ببینم که یه وقت یکیشون تنــــــــــــــها نمونده باشه ...**و هوای دو نفره ها رو انقدر به رخ تک نفره ها نمی کشیدم!!!!*
    ویرایش توسط . : : H@med : : . : 2013/08/07 در ساعت 05:10

مرسی دادشی جدا زیبا بود ولی ای کاش یکم فونتش درشت تر بود ولی خیلی خیلی به دلم نشست امیدوارم همیشه موفق باشی

کلمات کلیدی این موضوع