نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مژده:سفرهوایی با هلی کوپتر برای زوجهای جوان!

کاربر سایت

New 2 مژده:سفرهوایی با هلی کوپتر برای زوجهای جوان!

یک خبر داغ و جالب براتون دارم.
    از این به بعد عروس و دامادهایی که مایل هستند ماه عسل خودشون را در ویلاهای شمال بگذرانند و از شلوغی جاده و ترافیک در ایام تعطیل دل خوشی ندارند و البته اینکه تاحدودی!!! هم دستشون به جیبشون میرسه میتونن برای مسافرت به شمال کشور از هلی کوپترهای مدرن و مجهز 206جت رنجر کانون جستجو و نجات ناجی استفاده کنن.(واقعا که مشاهده مناظر جنگلهای سرسبز شمال از ارتفاع حداقل 500 متری خیلی لذت داره!!)

این هلی کوپتر که از انواع غیرنظامی محسوب میگردد جزو ایمن ترین و مطمئن ترین هلی کوپترهای موجود درجهان بوده و علاقه مندان به مسافرتهای هوایی در تمام کشورهای دنیا ارزش زیادی برای آن قائل هستند.
    گنجایش این هلی کوپترها 3 تا 4 نفر مسافر بهمراه خلبان و کمک خلبان میباشد.

این امکان جذاب بعنوان یکی از سرویسهای کانون جستجو و نجات ناجی اخیرا در کشور ما نیز فراهم شده که علاقه مندان به اینگونه سفرها بعنوان مسافرتهای توریستی یا تفریحی و همچنین سفرهای کاری که زمان کمی در اختیار دارند بتوانند از آن استفاده نمایند.

جالب توجه اینکه چنانچه مثلا مقصد شما در شمال کشور در محلی واقع شده باشد که امکان فرود فراهم باشد ، خلبانان ماهر این هلی کوپترها در محل مورد نظر شما فرود خواهند آمد و زحمت طی نمودن مسیر از فرودگاه تا محل اقامت را نیز منتفی خواهند کرد.مثلا اگر محوطه ویلای شما مکانی باز و وسیع دارد میتوانید از خلبان بخواهید که در آن فرود آمده و با خیال راحت تعطیلات خود را شروع نمایید.

این هلی کوپترهای 206 به تازگی خریداری گردیده و در آنها از سطوح بالای ایمنی پرواز استفاده شده ضمن اینکه هرمسافر به مبلغ 650.000.000 ریال بیمه پروازی شده است.
    همچنین سازمانها و موسساتی که برای سرکشی به محل پروژه یا خطوط لوله یا هرگونه عملیات کاری نیازمند استفاده از هلی کوپتر هستند نیز میتوانند از این خدمات استفاده نمایند.

البته باید عرض کنم رزرو و انجام پرواز در وضعیت های غیر اورژانس بمنظور طی مراحل اداری در حدود 2 روز بطول می انجامد و علاقه مندان میتوانند برای درخواست این سرویس با من تماس بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید سوالات خود را در پیغام خصوصی برای من ارسال نمایید.

کاربر سایت

اطلاعات فنی و تکمیلی در خصوص هلیکوپترهای 206 جت رنجر را در فرصتی دیگر تقدیم خواهم نمود تا علاقه مندان با اطمینان کامل از مختصات فنی این پرنده خوش پرواز ، به سفرهای خود بپردازند!

کلمات کلیدی این موضوع