نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: چاپ طرح روی سی دی cd

پیش فرض چاپ طرح روی سی دی cd

با سلام
    می خواستم بدونم چجوری می تونم طرح های آماده رو روی سی دی چاپ کنم؟
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

سلام
    یه سری سی دی مخصوص در بازار هست که میتوانید پشت آن چاپ بزنید ولی باید پرینتری داشته باشید که امکان چاپ بر روی سی دی را داشته باشه . یعنی جای کاغذ یه سینی داره که سی دی میزارید داخلش.

بر چسب هایی هم هست که شما مثل کاغد آ4 چاپ میکنید روش وسط بر کاغذ اندازه یه سی دی برش خورده اونو میکنید میچسبونید روی سی دی تون.
    موفق باشید

استفاده از پرینتر مشکلات زیادی داره
    اول اینکه برای چاپ به سی دی مخصوص نیاز دارید
    یکی دیگه از این مشکلات اینکه به سادگی رنگ روی سیدی پاک می شه و برای جلو گیری کردن از پاک شدن رنگ ها حتما باید یه لایه یو وی بکشی که پیدا کردن جایی که این کارو واست انجام بده کار ساده ای نیست

برای شارژ کارتریج هزینه نسبتا بالا هست
    در صورتی که به طور مرتب از پرینتر استفاده نکنی هد پرینتر خراب می شه و پس از چند دفعه شارژ ممکنه دچار نشتی رنگ بشه

من خودم شخصا واسه تهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضی هستم

که شامل نرم افزارفارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
    خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاویرت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخرکار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی

بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی

ضمنا برای راحتی کاردر چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی بادقت بالا می چسبونه

اگه اطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی http://www.CDM.ir

امیدوارم این بسته مشکلت رو حل کنه

کلمات کلیدی این موضوع